Kam s velkou boulí na ruce?

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
35
7.10.21 18:15

Kam s velkou boulí na ruce?

Hezký večer, prosím, prosím, na jaké oddělení s boulí, kterou vidíte na fotkách? Není to štípnutí nebo naražení. Vůbec mě to nesvedi, nedělá se nikde modřina, můžu s rukou normálně hýbat, ale vadí mi ten vzhled a když se oblíkám například do svetru, tam při dotyku je boule tvrdá a bolí. V takovém stavu to mám již od neděle a nelepší se a ani nehorší. Nepamatuji si, že bych se někde praštila 🤷 děkuji za radu 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2379
7.10.21 18:22

Tyjo co to je za hrůzu :think:
Co takhle prostě obvoďák? On už bude vědět? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
7.10.21 18:27

@Mari-KusKus tam mě bohužel jen tak nevezmou, že to není akutní, tak mají volno za 14 dnů 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2250
7.10.21 18:30

Napada me na ortopedii, otazka je jestli te vezmou. Mozna budes muset tvrdit ze to vic boli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3076
7.10.21 18:31

Kdyz te nemuze vzit obvodak, sla bych asi na chirurgii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11367
7.10.21 18:31
@Sarka.951 píše:
@Mari-KusKus tam mě bohužel jen tak nevezmou, že to není akutní, tak mají volno za 14 dnů 😀

tak to by mě zajímalo, co by pro tvou doktorku bylo akutní? Normálně bych tam zítra v ordinačních hodinách šla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
753
7.10.21 18:36

Ty jo jak dlouho už to máš? 8o Jal bych šla někam kde by mě ošetřili hned. Tzn. buď obvoďák - a bylo by mi jedno co je pro ni jako akutní, jsem tam v ordinační době a alespoň u naší doktorky když přijdeš na 7 a zapíšeš se tak prostě počkáš až přijdeš na řadu. A nebo chirurgie. Na ortopeda můžeš čekat i několik týdnů/měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9311
7.10.21 18:46

@Sarka.951 No mně to teda akutní přijde. Běž k obvoďákovi, musí tě vzít :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3076
7.10.21 18:48

Z fotky to neni moc poznat, ale ja mela kdysi na podobnem miste lipom, nezhoubny tukovy nador…byla to ohranicena boule o prumeru asi 2cm, se kterou se dalo volne pohybovat..,ale teda nebolelo me to..objevilo se to z niceho nic a na chire to vyrizli za 10 min a sla jsem do prace..,ale to fakt nebolelo no, proto bych doporucila tu chiru..,ale me tam poslala teda obvodacka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3398
7.10.21 18:58

Já bych šla k obvoďákovi a nebo na chirurgickou ambulanci. Jako normální to není. Kdyžtak tě nasměrují jinam. Dej pak prosím vědět, co to bylo :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
7.10.21 19:06

@Melodie91 to je boule asi o 5 cm, vypadá to jak když nateklé 🤷
@Murka ozvu se, jak se něco dozvím 🙂

Všem moc děkuji 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10876
7.10.21 19:14
@Sarka.951 píše:

Co to je za nesmysl, že tě obvodak vezme nejdřív za 14 dní a to že bere jen akutní případy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1660
7.10.21 19:34

Zkusila bych chirurgii. Kdysi se mi udělala boule, praktický lékař mě poslal na chirurgii, odsud na ultrazvuk. (zjištěn lipom).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
985
7.10.21 19:42

Na chiru..prohmataji, můžou udělat sono, rtg…případně přesměrují na ortopedii…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1239
7.10.21 20:13
@Cenarius píše:
Co to je za nesmysl, že tě obvodak vezme nejdřív za 14 dní a to že bere jen akutní případy?

V lete sla svagrova tyden po porodu k obvodakovi, ze ji strasne boli nohy, mela problem vubec dojit do ordinace. Sestra si vzala zpravu z porodnice a rekla, ze pan doktor jen ockuje a bere akutni pripady. Svagrova rekla, ze tohle je akutni. Sestra se na ni ani nepodivala a nepustila ji k doktorovi. Tak si svagrova zatukala na vedlejsi ordinaci, tam ji hned vzali, mela zanet zil. Tim tedy zmenila obvodaka. Takze ja tomu verim.

A taky by me zajimalo, co tedy zakladatelce je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat