Kam jet sama na dovolenou?

253
14.1.19 18:03

Kam sama na dovolenou?

Ahoj, chtěla bych ze zeptat, kam byste mladé, 22ti leté holce poradily jet sama na dovolenou? Tím myslím bezpečnostní hledisko (ne že bych byla strašpytel, ale přece jen se nechci sama holka toulat třeba v Hurghadě apod.) a samozřejmě zábavu, párty, nějaký výlet. Napadly mě Kanáry, Kapverdy (ty se mi strašně moc líbí, ale neznám nikoho, koho se poptat, jaké to tam je.) Házejte tipy, nebráním se ničemu, krom Bulharska, tam se mi nelíbilo. Jo a neptejte se, proč chci jet sama na dovolenou, je to složitý :mrgreen: Cena tak do 30 tisíc, takže Maledivy úplně ne :lol:

Příspěvek upraven 14.01.19 v 18:12

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

23344
14.1.19 18:08
@Mista1 píše:
Ahoj, chtěla bych ze zeptat, kam byste mladé, 22ti leté holce poradily jet sama na dovolenou? Tím myslím bezpečnostní hledisko (ne že bych byla strašpytel, ale přece jen se nechci sama holka toulat třeba v Hurghadě apod.) a samozřejmě zábavu, párty, nějaký výlet. Napadly mě Kanáry, Kapverdy (ty se mi strašně moc líbí, ale neznám nikoho, koho se poptat, jaké to tam je.) Házejte tipy, nebráním se ničemu, krom Bulharska, tam se mi nelíbilo. Jo a neptejte se, proč chci jet sama na dovolenou, je to složitý :mrgreen:

Kamkoliv do Evropy. Raději v houfu s cestovkou. Já bych volila Řecko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
14.1.19 18:11

@Russet Ano, to jsem nenapsala, že chci jet s cestovkou, na takovou tu odpočinkovou válecí dovolenou. Už jsem si těch chodících (nachozené desítky kilometrů v Římě a Barceloně) užila dost, takže relax. Taky mě Řecko napadlo a nějaký tip na ostrov? Mě se líbí Lefkada třeba :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
117
14.1.19 18:11

No ja bych si sama dovolenou asi moc neuzila. Ale vzdycky sem si prala jet do Ameriky tak s pomoci me mamky sem jela v 18 na sebe do Los Angeles. Ale spis to byl splnit si sen, videt Holywood, Universal Studios, Disneyland a tak :D koupala jsem se asi 2× do klubu sem se sama bala xD
Za zabavou bych letela asi na Ibizu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
14.1.19 18:14

Když já mám cestovatelskou duši a nechci čekat, než se něco změní a bude někdo jezdit se mnou :) Ameriku závidím, ale tam bych asi opravdu sama nejela, to třeba s partou lidí :) Já chci takovou tu klasickou koupací u moře a sem tam nějakou párty :) díky za tip na Ibizu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23344
14.1.19 18:17
@Mista1 píše:
@Russet Ano, to jsem nenapsala, že chci jet s cestovkou, na takovou tu odpočinkovou válecí dovolenou. Už jsem si těch chodících (nachozené desítky kilometrů v Římě a Barceloně) užila dost, takže relax. Taky mě Řecko napadlo a nějaký tip na ostrov? Mě se líbí Lefkada třeba :)

Tassos :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
14.1.19 18:21

@Russet Děkuji :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1762
14.1.19 18:21

Tak jeď s kamarádkou ne. Mě by to taky teda samotnou nebavilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
425
14.1.19 18:23

Souhlas s Ibizou nebo jakékoliv jiné Španělsko :potlesk: Řecko také super. A za 30 tisíc se dá letět i do Karibiku, známá tam byla sama a vše OK.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
562
14.1.19 18:25

@Mista1 kapverdy jsou super místo, ale pozor na to, aby ses tam nezamilovala. Nebyla bys ani první ani poslední. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
14.1.19 18:30

@Prtulak @Prtulak Do nějakého Kapverďana, nebo do toho ostrova? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
515
14.1.19 18:33

Vím že je to mimo, ale já v tomhle věku jezdila sama na „dovolenou“ jako dobrovolník přes inex.cz Za mě super, člověk se seznámil s lidmi z celého světa. 14 dní práce jako dobrovolník, ubytování a strava zdarma a pak jsem tak týden sama cestovala po dané zemi. Sem tam se ke mě přidal někdo z workcampu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5745
14.1.19 18:46

Mallorca. Bezpečno, krásný moře. Super služby, Evropa. Možnost výletů, trhů a vidět kus krásný přírody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
784
14.1.19 19:04

Kanáry! Je mi 25, pro samotnou holku naprosto super, klido napiš zprávu. My se vešli do 10 000,–/ osobu/týden včetně jídla. Bydleli jsme v apartmánu kousek od pláže. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
562
14.1.19 19:05

@Mista1 no do samotných ostrovů je to pravděpodobné. Pro mě je to ráj. Ale myslela jsem spíš do kapverďana ;) , mají své kouzlo a to na exotické chlapy fakt nejsem a už vůbec ne na černochy /mulaty. Nevím, jak to dělají… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama