Kam schováváte sexuální pomůcky?

Anonymní
30.6.15 13:22

Kam schováváte sexuální pomůcky?

Ahoj,
omlouvám se za anonymitu, ale je to choulostivé téma :oops:.
Takže - kam schováváte erotické pomůcky (kondomy, lubrikanty, robertky, Venušiny kuličky atd…), aby je neobjevili potomci?
Kdyby se někdo čertil, že vyzvídám a sama nic nepovím. Zatím jsme se bez těchto pomůcek v sexu obešli, takže nikam. Ale co není, může být. A představa, že mi - nám dítě objeví nějakou intimní věc v nočním stolku mě přímo děsí :oops:.
Hezký den a díky za odpovědi :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1280
30.6.15 13:27

Já do skříně mezi oblečení..Když otevřu skříň vidět to není :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16764
30.6.15 13:27

Venusiny kulicky mam stabilne v koupelne za sklem, to pouzivam pravidelne a neberu to jako erotickou pomucku, vibratory uz ani nevim kde jsou :think: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.6.15 13:29

V nočním stolku v krabici a na té jsou ještě noční košile :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.6.15 13:29

Já si to dávám do „svého“ šupliku, kde mám jen já osobní věci a má to zaštrachané pod vložkama :mrgreen: :lol: Dcera (4,5) se zatím víc nepídí, ale až začne, budu řešit :mrgreen:, ale zdá se mi, že čím víc to budu schovávat, tím bude větší šance, že to náhodou objeví :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
8709
30.6.15 13:30

Normálně do nočního stolku. Kluci mi tam nikdy nelezli, já jim do jejich stolků taky nekoukám. Ale je pravda, když byli hodně malí a zbytečně zvědaví, tak jsme nic neměli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
428
30.6.15 13:31

Myslím, že děti to budou řešit tím víc, čím víc to budeš řešit ty. Tak je to prostě hračka, děti mají takových blbostí.:-)) Ne, klasická schovka je skříň.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9862
30.6.15 13:31

Ve skříni za oblečením ale máme ješt malé dítě, časem asi pořídím zamykatelný šuplík v nočním stolku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38941
30.6.15 13:33

V barové skříňce :D Místo chlastu se z toho stalo úložiště všemožných papírů, drobných serepetiček a postupem času k tomu přibyly pomůcky :D
A krabičku kondomů máme ještě u postele. Není nijak schovaná a kluka zatím nenapadlo zkoumat, co by tam mohlo být.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
30.6.15 13:33

Já teď jenom vzpomínám, jak jsem před Vánoci hledala dárky, mezi oblečení se kouká jako první :lol: Naštěstí tam mamka nic neměla 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.6.15 13:34

Já to mám zatím v košíčku v nočním stolku, až budou děti, tak to přesunu do krabice nahoru do skříně. :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4414
30.6.15 13:34

Dobrá otázka, normálně jsem ho měla v nočním stolku. Donedávna než mi ho 19ti měsíční syn donesl do obýváku :mrgreen:. Naštěstí mě upozornil včas a nezaobíral se zbytečnými otázkami, však on toho ještě moc nenamluví. Teď ho mám v mé komodě pod oblečením, tam zatím nedošáhne a pak nebude mít potřebu mi tam lozit ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
30.6.15 13:37

Větší věci v šuplíku se spodním, malé věci nahoře v knihovně :mrgreen: :lol: děcka do šatny nelezou, maji svoji, a až objeví, beztak už budou dávno vědět, o co go :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22488
30.6.15 13:37
@Anonymní píše:
Ahoj,
omlouvám se za anonymitu, ale je to choulostivé téma :oops:.
Takže - kam schováváte erotické pomůcky (kondomy, lubrikanty, robertky, Venušiny kuličky atd…), aby je neobjevili potomci?
Kdyby se někdo čertil, že vyzvídám a sama nic nepovím. Zatím jsme se bez těchto pomůcek v sexu obešli, takže nikam. Ale co není, může být. A představa, že mi - nám dítě objeví nějakou intimní věc v nočním stolku mě přímo děsí :oops:.
Hezký den a díky za odpovědi :kytka:

většinu ve skříni za oblečením, lubrikant v nočním stolku a venušiny kuličky v koupelně na hornáí poličce. púoužívám je pravuidelně, tak je netahám sem tam do skříně a ze skříně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5471
30.6.15 13:38

Tak má to manžel v nočním stolku na své straně postele - spí u zdi, dál ode dveří. Dcera má už 10 let, do ložnice nechodí, jen když ji pro něco pošlu. Nic zajímavého tam pro ni není, takže ani ji to neláká, mám tam celý den zatáhnuté žaluzie i závěsy, takže je tam příšeří. Když byla malá (batole), tak u nás v ložnici ve své posteli spala, ale nikdy nebyla v ložnici sama. Nemá a neměla tam co dělat. Skákat po posteli jsem ji nenechala, krámovat ve skříních taky ne. Hračky, knížky, její oblečení vše měla ve svém pokojíku. Hrát si mohla v obýváku a kuchyni. Nevím no, nikdy jsem neměla problém s krámováním v šuplících, ve skříních, prostě jsem ji to nedovolila, neměla jsem energii uklízet ještě spoušť z vyházených skříněk nebo přesouvat důležité či rozbitelné věci na bezpečná místa, kam nedosáhla (kamarádka měla všechno ve výšce cca 1 metru v obývací stěně pryč, vypadalo to děsně). Jasně, hlídala jsem nože, léky, horké. Na záchod se mnou taky nechodila, prostě jsem se tam zavřela s tím, že mamka jde čurat a basta - občas na mě klepala, klepala jsem na dveře zpátky (to ji bavilo), ale se mnou na wc prostě nešla. Tudíž nikdy nic neobjevila, a stále nemá potřebu slídit po skříních a šuplíkách, protože jsem to v dětství utla. Jasně, že si v obýváku vytáhnu šuplík, otevřu skříň - vidí tam složky, papíry, osobní věci - pro ni nudné. To spíše je zajímavější krabička s bižuterií :mrgreen: A to už se v tom prohrabujeme spolu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama