Kam se 4letým závislákem Praha 4

119
18.6.13 06:46

Kam se 4 letým závislákem Praha 4

Ahoj maminky, mám na vás prosbu. Mám 4 letou holčičku, je introvert a je na mně hodně závislá. Na doporučení psycholožky jsme jí museli přerušit na rok školku, protože to nezvládala. Ráda bych s ní chodila do kolektivu stejně starých dětí, ale někam, kam by mohly i maminky. Hledala jsem na internetu, ale je to samá školička, kam maminky nemůžou. Poradíte prosím, kam zajít na Praze 4?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
77398
18.6.13 07:00

A takhle starým dítkem už to bude celkem problém, asi bych zkusila hledat nějak zaměřené „náročnější“ odpolední aktivity, kde ještě i tyhle „velké“ děti budu s rodiči… nějaké cvičení rodičů s dětmi, keramika a tak :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15074
18.6.13 07:02

Před prázdninama to bude asi složitější.. ale u nás „na vesnici“ funguje skoro v každém Sokole cvičení pro rodiče s dětmi i v tomhle věku. A různá MC mají kroužky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
119
18.6.13 07:08

Ty kroužky jsem našla, ale problém je, že se dcerka nechce zapojovat.. myslela jsem spíš, že by si tam hrála a viděla by, že i ostatní děti jsou v pohodě, ale aby tam byly alespoň trochu stejně věkově… :) to mi povídej, že to bude s takhle starým dítětem problém :D nemůžu nic najít… když jdeme na hřiště, tak se dětem straní..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77398
18.6.13 07:11

@Pavska Tak to se obávám, že nenajdeš :-( nebo ještě mi napadají takové ty hřiště pod střechou, jako třeba http://www.brum-bambule.cz/ což tedy je na Praze 9, ale našlo by se určitě i u vás, ale tam to zas neznám já. Tam starší děti budou, ale pochybuju, že se tam dcera dokáže zapojit, nicméně, to, že si děti v pohodě hrají (řádí) by tam viděla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
119
18.6.13 07:16

Nestrašte mně, že nic nenajdu :lol: musí si někde zvyknout na společnost dětí, když do školky jí nechtějí :) včera byla s tátou v obchodě a rozbrečela se, že chce za mnou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1057
18.6.13 07:26

Není to ideální ale na Budějovický je človìčkov a často tam jsou děti cca do 5 let.Tak co zatim zkusit ten?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
119
18.6.13 07:31

Ano to znám, je tam ale hodně malých dětí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1099
18.6.13 07:37

Já chodím do ikeei tam si děti pohrají v dětským koutku taky se náš trochu straní, ale je tam mezi nima a hraje si sám. A já sedim vedle na kafi a koukám, ale není to na Praze 4. Nebo já ho tahám na všechny možný akce v okolí, aby se zapojil mezi děti většinou se teda taky nezapojí ale je trenuje, protože jde v září do školky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1057
18.6.13 07:40

Asi to bude podle času občas zajdem odpoledne a jsou tam i větší taky máme mamánka 3letého a chodíme kam se dá aby se otrkal :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
119
18.6.13 07:41

Než šla malá do školky, tak se jakž takž taky zapojovala… školkou se to ale změnilo, je teď hodně nepřístupná, tak bych chtěla najít něco, kde by byla spokojená (já mám vždycky hezké vzdušné zámky :lol: ), abychom zase mohli příští rok zkusit školku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1057
18.6.13 07:46

www.hobbycentrum4.cz/… a co tady by mohli taky něco mít :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17568
18.6.13 07:51

Teď by mělo být dost akcí „Hurá prázdniny“ a podobně, tak bych v rámci socializace zkusila vymetat ty, tam budou děti školkového a staršího věku a ona může přihlížet, či se zapojit, jak bude chtít…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
119
18.6.13 07:51

To se mi taky líbilo, ale kroužky tam mají jen pro děti bez maminek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1057
18.6.13 07:55

Když jsem tam klikla na předškoláky tak tam mají napsáno toto, Klub maminek a dva kroužky cvičení rodičů a dětí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat