Kam se obrátit při psychickém týrání v manželství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  04.04.18 09:51
kam se obratit pri psychickém týraní v manželství?

Dobrý den, omlouvám se za anonym ale mám zde dost přátel a nerada by jsem aby věděli. Prosím moc nevíte kam se obrátit ohledně pomoci v Ostravě při psychické šikaně v manželství? Jsem vdanná 11 let, začátek byl super, jenže pak se nejstarší dcera začala měnit a bylo u ní potvrzeno dost psychickývh nemocí, manžel to nepřijal a už v té době začaly problémy. Stále se to dalo zvládnout, ale poslední ro a půl je situace neúnosná, manžel mě naustále uráží, nadává, ponižuje, a nyní se to vygradovala až tak že mě odtavil od financí, na každou věc musím prosit zda mi dá peníze. Bohužel už rok se trápím s nemocí kterou doprovázejí záchvaty(epi),zatím není zcela 100% potvrzeno o co přesně se jedná protože jsem v kolotoči vyšetření…dnes ráno jsem měla zase záchvat k tomu se dcera vrátila ze školy s tím že má střevní problémy, hlopovi jsem to volala a jedinou odpovědí bylo ať jí pošlu zpět a já ať táhnu do p…Takhle už dál žít nedokážu a ani nechci, jenže jsem bez fin prostředků 3 děti a chlop mi je odmítá nechat…je prosím nějaká linka či organizace která by mi poradila jak postupovat ve všem…děkuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

annasmyc
Kecalka 135 příspěvků 04.04.18 09:55

Bílý kruh bezpečí https://www.bkb.cz/ …pokud je to takhle neúnosné, odešla bych (zajdi na ospod a nech si děti svěřit do péče) -dcerka potřebuje duševní pohodu, určitě ji bude líp bez deptání. Asi bych zašla na sociálku se poradit -budou mít kontakty i na azyláky nebo poradny, kde poradí, jak takového partnera opustit a na co máš nárok. Hodně sil a zdraví.

Anonymní  04.04.18 10:05

@annasmyc děkuji zkusím obvolat ať vím co mě čeká a hlavně co vše si připravit

Uživatel je onlinedrewlet
Závislačka 2968 příspěvků 04.04.18 10:06

Jak dlouho trvá ta šikana od chlapa? Mě přijde, že jste oba vyčerpaní. Tvoje problémy
jsou z psychiky, je toho na tebe moc. :hug: Na chlapa asi taky :nevim:
Jak jste na to s penězi, nemáte finanční potíže, chlap problém s prací?
jaké má vzdělání a co dělá za práci? Já bych navrhovala nějakou poradnu, aby vám oběma pomohli, poradili, jak řešit stres :hug: a psychiku dcery. :hug:

Anonymní  04.04.18 10:20

@drewlet v prvn řadě je to sobecký rozmazlenec co za něj vždy všichni všechno řeší, kdykoliv udělal nějaký průser musela jsme to za něj já vyřešit. V práci je spokojený druhým rokem je ve vysněné práci, finance má dobré, ale k dětem se nemá a když už tak jen nadává všem kolem sebe, děti něco umažou a já dostanu tak vynadáno, jen slyším že jsem troska at se sebou něco dělám, přitom jsem nonstop upravená, i když mám horečky starám se o dům děti. Vždycky byl despota ale poslední roka půl je den za dnem horší, už si ani nesmím dělat učes podle sebe, když se nalíčím je to zle, když se neupravím je zle, příjde z práce a první co slyším řev co je zas kde špatně jak jsem neschopná, ale při třeh dětetch je hold doma vždycky trohu chaos, hračky a tak…příjde z práce zaeze k pc vyleze jen na zařvání na někoho a zmizí do hospody, nejstqarší častuje výrazy že bych si nedovolila ani spodině takto říkát a to má 10 let. takto jsem to řešit už chtěla mockrát ale vše bojkotuje, on přece není d aby chodil do pradny.

Uživatel je onlinedrewlet
Závislačka 2968 příspěvků 04.04.18 10:28

:? to je na rozchod :hug:

Melpel
Ukecaná baba ;) 1834 příspěvků 04.04.18 10:30

http://www.domacinasili.cz/…ave/kontakt/

Melpel
Ukecaná baba ;) 1834 příspěvků 04.04.18 10:31

https://www.bkb.cz/…ika/ostrava/

Melpel
Ukecaná baba ;) 1834 příspěvků 04.04.18 10:32

http://www.prevence-info.cz/…lpis-ostrava

Melpel
Ukecaná baba ;) 1834 příspěvků 04.04.18 10:34

https://www.ostrava.cz/…omaci-nasili (ale z roku 2013, tj. nevím, zda budou uvedené kontakty ještě platné)

Melpel
Ukecaná baba ;) 1834 příspěvků 04.04.18 10:36

http://www.mvcr.cz/…-nasili.aspx

Melpel
Ukecaná baba ;) 1834 příspěvků 04.04.18 10:40

Je super, že jsi se odhodlala situaci řešit. Nebude to snadné, ale na konci tobě i dětem bude líp, uleví se vám. To, co zažíváte, je naprosto šílené a neúnosné. Kontaktuj organizaci pomáhající obětem domácího násilí. Nejen, že na vás řve a jak se chová (psychické týrání), ale i to odříznutí od financí je bráno jako domácí násilí. Takže vlastně zažíváš dvojité domácí násilí. :( Bez něj vám evidentně bude líp. Hodně sil! :kytka:

zudina
Ukecaná baba ;) 1940 příspěvků 04.04.18 10:41

Zajdi hned na OSPOD

Anonymní  04.04.18 11:47

Moc vám všem děkuji za rady, jsem už opravdu na úplném dně, každý den se bojí kdy příjde z práce jaká bude nálada za co zas dostanu nebo nedostanu seřváno. Dnes mi přišlo potvrzení prvního stupně invalidního důchodu, tak mu volám že jej mám no dostala jsem seřváno :(, že nás odmítá živit celý život :,(

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 04.04.18 11:52
@Anonymní píše:
Dobrý den, omlouvám se za anonym ale mám zde dost přátel a nerada by jsem aby věděli. Prosím moc nevíte kam se obrátit ohledně pomoci v Ostravě při psychické šikaně v manželství? Jsem vdanná 11 let, začátek byl super, jenže pak se nejstarší dcera začala měnit a bylo u ní potvrzeno dost psychickývh nemocí, manžel to nepřijal a už v té době začaly problémy. Stále se to dalo zvládnout, ale poslední ro a půl je situace neúnosná, manžel mě naustále uráží, nadává, ponižuje, a nyní se to vygradovala až tak že mě odtavil od financí, na každou věc musím prosit zda mi dá peníze. Bohužel už rok se trápím s nemocí kterou doprovázejí záchvaty(epi),zatím není zcela 100% potvrzeno o co přesně se jedná protože jsem v kolotoči vyšetření…dnes ráno jsem měla zase záchvat k tomu se dcera vrátila ze školy s tím že má střevní problémy, hlopovi jsem to volala a jedinou odpovědí bylo ať jí pošlu zpět a já ať táhnu do p…Takhle už dál žít nedokážu a ani nechci, jenže jsem bez fin prostředků 3 děti a chlop mi je odmítá nechat…je prosím nějaká linka či organizace která by mi poradila jak postupovat ve všem…děkuji

dona linka, rosa, bílý kruh bezpečí - tam všude ti budou umět poradit…
drž se

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Učíte za peníze kouřit děti! Youtuber Kovy griluje Boučka a spol. kvůli reklamě na IQOS

Mezinárodní filmový festival ve Varech nebyl letos jen ve znamení filmu a... číst dále >

Marešova exmanželka měla vážnou nehodu: Spadla na vodních lyžích!

První manželka Leoše Mareše Monika Poslušná Marešová nebude mít zrovna hezké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama