Kam se píchá injekce při trhání zubu?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
15.5.22 15:02

kam se píchá injekce při trhání zubu

Ahoj, dlouho jsem neměla zubaře a je to poznat… Kašlala jsem na to a vím to. Konečně se mi povedlo sehnat zubaře ale potřebuju vytrhnout zub, v celé půlce zubů je díra, nechci ho upravovat nijak. Ale děsím se že mi doktorka píchne tu injekci přímo tam kde je ta díra… Kam se píchá injekce před vytržením? Ze strany z venku do té dásně pod zub? Nebo jako by mezi ty dva zuby za ten předposlední?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
84
15.5.22 15:18

Mně vždycky píchá injekci na dvě místa těsně do okolí toho zubu, jednu do dásně a druhou do patra.

Není to škoda vytrhnout?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dominika1893
15.5.22 15:20

@-Blanch- mě jde o to zda to nebude chtít píchnout přímo k té díře posledního zubu (jako by přímo před něj) protože tam mám kost a už jen kartáček mi dělá problém.

• Citovat
  • Nahlásit
84
15.5.22 15:22

Injekci píchne do stran.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dominika1893
15.5.22 15:25

@-Blanch- takže prostě jako by do dásně zvenku?

• Citovat
  • Nahlásit
28366
15.5.22 15:34
@Dominika1893 píše:

Ano, ze strany zubu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
15.5.22 15:36
@Dominika1893 píše:

Tak. A mě vždycky píchne ještě jednu ze vnitř do patra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dominika1893
15.5.22 15:39

@-Blanch- myslím totiž že ta stolička zachránit asi nepůjde,…fakt to dost bolí díry tý díře a bojím se že to jen zalepí tou výplní a stejně to bolet nepřestane… už je to citlivý, na studený i horký. Taky se za ty zuby strašně stydím a nevím co jim tam říct aby mě hned neměla za nějakýho feťáka co kašle na svoje zuby. Není to jediný problémů, ovšem tenhle je největší.

• Citovat
  • Nahlásit
17361
15.5.22 15:41
@Dominika1893 píše:

Zubař není kat, do díry v zubu Te nebodne. Nech to na něm, zda zachránit nebo ne. Zubař přesně ví, kde jsou nervy, a podle toho bodne. Je to různé, podle toho o jaký zub jde, a jestli je nahoře, nebo dole.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15860
15.5.22 15:46

Mne i do tváře jakoby zevnitř, při osmicce. Zub zkus zachránit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
15.5.22 16:36
@Dominika1893 píše:
@-Blanch- myslím totiž že ta stolička zachránit asi nepůjde,…fakt to dost bolí díry tý díře a bojím se že to jen zalepí tou výplní a stejně to bolet nepřestane… už je to citlivý, na studený i horký. Taky se za ty zuby strašně stydím a nevím co jim tam říct aby mě hned neměla za nějakýho feťáka co kašle na svoje zuby. Není to jediný problémů, ovšem tenhle je největší.

Ale podle fotky co jsi dala máš zuby v pohodě. Určitě je škoda ho nechat vytrhnout, ona to odvrtá, možná vyčistí kanálky, třeba to bude jen na plombu. Uvidíš. Trhání je až ta úplně poslední varianta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1810
15.5.22 19:00
@Dominika1893 píše:

Neboj se, ta injekce působí už, jak jí píchá do dásně. A je škoda říci si okamžitě o vytržení. Někteří zubaři dokážou zázraky. Necháš si vyčistit kanálky, dá ti do nich léčivou výplň, chvíli se budeš ládovat analgetiky a až to přejde, tak ti zub znovu zaplní a dodělá. Ale budeš doplácet, ale stojí to za to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
397
15.5.22 19:14

Nakonec on, ona nejlépe pozná a kde správně vpíchnout jehlu nebo dokonce se pokusit zub zachránit :palec: :think: Myslím že takto to snad berou všichni zubní lékaři..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat