Kam se poděla uživatelka Božislava?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
26625
10.5.22 22:25

Kam se poděla uživatelka Božislava?

Zdravím,
chybí mi tady stálá uživatelka Božislava. Má obrovské znalosti z historie, je vtipná, zábavná, pro mě takový klenot e-mimina, bydlí v Mostě (běžně tady o tom veřejně psala), který je mojí srdeční záležitostí, snad i kvůli Mostu k ní mám kladný vztah.
Dlouho jsem ji tady v diskusích nečetla, tak mě napadlo se kouknout na profil a byla naposledy přítomná začátkem března tohoto roku.
Chápu, třeba má nyní úplně jiné priority než diskutovat na internetu, ale mě prostě zajímá, co je s Božkou.
Jedna stálá uživatelka tady kdysi pronesla úžasné moudro, že prý jsem já uživatelka Božislava, o čemž se i údajně dlouhodobě spekulovalo v různých uzavřených skupinách, načež jsem veřejně kontaktovala administrátory, nechť tuto spekulaci prověří, prověřili a nejsme tatáž osoba.
Nevíte někdo, co je s Božkou? Jsem jediná, komu chybí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25912
10.5.22 22:41

Nevím. Jinak Dycky Most :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10648
10.5.22 22:48

Božislava je mi fuk. Mne chybí Mango.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27542
10.5.22 22:53

Třeba má konečně v životě jiný lidi se kterýma je jí dobře a už nás tak nepotřebuje. Co jí zemřela maminka, tak byla dost osamělá…..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
532
10.5.22 23:07

Tak pokud to byla fajn holka a chybí tady, tak ji napište!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21159
11.5.22 00:41

Dyť to byl chlap, sám se přiznal :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26824
11.5.22 05:48

Božin a jeho politická okénka mi až tak nechybí, ale co je s Mango???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26824
11.5.22 05:48
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8122
11.5.22 06:04
@Bubla Bůčková píše:
Dyť to byl chlap, sám se přiznal :nevim:

Jj a ještě dost často mimo. Někdy bych řekla, že mel(a) špatnou medikaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26625
11.5.22 07:35
@Královna Kosmíru píše:
Božislava je mi fuk. Mne chybí Mango.

Mango mi je jedno, kdysi jsi jí nemohla přijít na jméno a dokonce jsi o ní v NSL napsala, že je p.zda, na to konto se tenkrát asi měsíc nepřihlásila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27542
11.5.22 08:05

A kde se fláká Ontarka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34528
11.5.22 08:09
@Janli píše:
A kde se fláká Ontarka?

také odešla @Baba a nedávno @Chelsinka_1988 - myslím, že ty osoby, co se od emimina odpoutaly a žijí víc v realitě, jak tady na webu, dobře udělaly - mně se to teda nedaři, ale je to v podstatě docela špatná závislost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23631
11.5.22 08:26
@stinga píše:
také odešla @Baba a nedávno @Chelsinka_1988 - myslím, že ty osoby, co se od emimina odpoutaly a žijí víc v realitě, jak tady na webu, dobře udělaly - mně se to teda nedaři, ale je to v podstatě docela špatná závislost

no ona spousta z těch co odejdou prodělá reinkarnaci takže není teda lepší si přiznat že jsme závislý než hrdě odcházet a pak se potichu vracet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27542
11.5.22 08:28
@ka2ka píše:
no ona spousta z těch co odejdou prodělá reinkarnaci takže není teda lepší si přiznat že jsme závislý než hrdě odcházet a pak se potichu vracet?

Holky, jsem na vás závislá…… :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26625
11.5.22 08:31
@stinga píše:

Chelsinka má úplně smazaný účet? Nechce se mi to hledat, všechna ta podtržítka, pomlčky, zda to zadám správně, napiš, jak to s ní je, díky, ta mi byla hodně sympatická. Baba mi nevadila. Škoda jí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat