Kam se starším nádobím v Praze?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
katintheBOx63
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 21.06.19 19:50
Kam se starším nádobím v Praze?

Ahoj holky, chystám se ještě před porodem udělat pořádek v domácnosti a ráda bych poprosila o radu kam se starším nádobím v Praze. Jedná se skleničky, hrníčka, talíře, misky, hrnce atď - prostě takové to standardní studentské vybavení typu miš-maš co se u mně v době studí kdysi setkalo, případně mi ho nechali podnájemci v bytě a teď ho mám ve sklepě a zbytečně mi tam zabírá místo. Nic není v sadě, prostě jednotlivé kousky. V ČR nemáme s manželem rodinu ani chalupu, že bychom se toho zbavili tam :lol: Tak hledám kam to dát, aby to ještě někdo využil - je mi to líto vyhodit, je to sice užíváno ale ještě stále v použitelném stavu.
Všem děkuji předem za rady :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
stinga
Echt Kelišová 7809 příspěvků 21.06.19 19:51

@katintheBOx63 zatelefonovat na nějakou charitu, jestli to chtějí?
u nás Charita použité nádobí bere, ale jsme úplně z jiného kouta republiky

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 11065 příspěvků 21.06.19 19:53

Tak dej inzerát, třeba si to někdo vezme zrovna na tu chalupu :nevim: nebo nějaký azylak třeba, tam by nějaká maminka mohla mít zájem, pokud nemá svoji výbavu :think:

katintheBOx63
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 21.06.19 19:58

@stinga Hele a co je to za charitu? že bych se koukla jestli nemají pobočku i tady. Na slepo se mi nechce nic obvolávat, vím že zní blbě ale raději bych něco najisto než obvolávat x organizací a vysvětlovat co a jak :roll:

katintheBOx63
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 21.06.19 20:00

@Kriss Tina Tohle beru jako poslední možnost, a to jen z důvodu že v tomhle případě by si zájemce musel dojít ke mně domů a celkem nerada sdílím svou adresu neznámým lidem, tuplem když teď jsem před porodem a hodně sama doma no.. Ale darujizaodvoz už vedu v seznamu kdyby to jinak nešlo :) Ono jsem v minulosti takhle už pár věcí nekam na místo setkání nesla a pak si nedošli, no tak tohle fakt tahat nikam někomu neověřenému v tohle stavu nechci :?

Kfětoslava
Závislačka 2944 příspěvků 21.06.19 20:03
@katintheBOx63 píše:
@stinga Hele a co je to za charitu? že bych se koukla jestli nemají pobočku i tady. Na slepo se mi nechce nic obvolávat, vím že zní blbě ale raději bych něco najisto než obvolávat x organizací a vysvětlovat co a jak :roll:

Charita České republiky je rozdelena na dieceze a ty na oblasti. Určitě bude i i vás

stinga
Echt Kelišová 7809 příspěvků 21.06.19 20:03

@katintheBOx63 no tak asi nic, je to Arcidiecezní charita Praha, ale našla jsem tak akorát, že sbírají oděvy a hlavně teda peníze :,(

Slunicko12
Povídálka 17 příspěvků 21.06.19 20:06

Zkus vsezaodvoz, to na takove veci funguje celkem spolehlive.

katintheBOx63
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 21.06.19 20:09

@stinga Já mám před barákem klokánka, ale tam berou jen oblečení pro děti a max veci do domácnosti a kanceláře, případně teď i poptávají vstupenky do bazénu/aquaparku. Nádobí ne no :( Ani starší povlečení a deky aktuálně nechtějí.
Asi to fakt budu muset zkusit darovat za odvoz, i když akurát tohle se mi moc nelíbí, pač to nemám sílu někam tahat a museli by si přijít ke mně domů :?

stinga
Echt Kelišová 7809 příspěvků 21.06.19 20:15

@katintheBOx63 no jestli máš fb, tak to tam tak zkus zainzerovat, kolegyně matky se stěhovala a dala na fb podobný inzerát, že za odvoz dá nádobí, ozvali se jí teda romové, přijeli k nim a vzali si ještě i to staré povlečení, staré deky a květiny v květináči a koberec.
A byly spokojené obě strany. No ale zas každý na toto nemusí mít žaludek.

Slunicko12
Povídálka 17 příspěvků 21.06.19 20:22
@katintheBOx63 píše:Asi to fakt budu muset zkusit darovat za odvoz, i když akurát tohle se mi moc nelíbí, pač to nemám sílu někam tahat a museli by si přijít ke mně domů :?

Tomu moc nerozumim, kdyz nemam silu nekam to tahat, tak je preci dobre, ze si nekdo prijde az domu, ne?

katintheBOx63
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 21.06.19 20:25
@Slunicko12 píše:
Tomu moc nerozumim, kdyz nemam silu nekam to tahat, tak je preci dobre, ze si nekdo prijde az domu, ne?

Myslela jsem to tak, že tahat to někam niakemu zajemci, který si pak nepřijde nebo neveme vše - tohle se mi už v minulosti stalo pravě s těmi daruji za odvoz a podobnými. Proto bych preferovala ověřeného odběratele - jako niakou charitu nebo azylak. Ale zase nechci obvolávat naslepo x organizaci s tým, že jestli nechtějí - pač většinou tohle nechtějí, tak hledám niakou ověřenou kde fakt berou. Pak není problém se s nimi dohodnout a dovezla bych to tam autem :)

Bubla Bůčková
Kelišová 7176 příspěvků 21.06.19 20:26

Vyhodit :oops: já nemám problém s ničím, co se tu jen válí, letí…

Slunicko12
Povídálka 17 příspěvků 21.06.19 20:28

@katintheBOx63 aha, uz chapu :) ja si vybiram vzdycky jen nekoho, kdo je ochotny prijit, kam ja urcim, v cas, ktery se mi hodi. Nikam nevozim.
Jestli je nadobi v peknem stavu, nekdo takovy se urcite najde.

katintheBOx63
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 21.06.19 20:30
@Bubla_Bučková píše:
Vyhodit :oops: já nemám problém s ničím, co se tu jen válí, letí…

Nj to furt říká i manžel :mrgreen: Ale já jsem prostě z domu naučena, že se nic použitelného nevyhazuje a nemůžu se toho zbavit no.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama