Kam se vozí pejsek po eutanazii?

afghani
5.7.15 17:52

Kam se vozi pejsek po eutanazii?

Ahoj, museli jsme bohuzel nechat provest na veterine eutanazii psa. Telo jsme po dohode nechali na veterine. Zajima me, jak probiha asanace? Telo se da do pytle a odveze spalit? Veterina nema mrazici boxy.Nebo se ulozi v asanacim ustavu, tam maji nejake mraznice? a pak spali? Slo to rychle, ani nebyla moznost se na veterine s nim rozloucit, tak me to trapi.Jsem typ cloveka, ktery potrebuje znat jak veci probihaji. Dekuji

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

2954
5.7.15 17:56

Tělo se dá do pytle a veterinář zavolá asanační ústav a ti přijedou a tělíčko si odvezou a spálí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mag
11211
5.7.15 17:57

Tělo se odveze do kafilérie a zpracuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
5.7.15 17:59

@afghani odvezou ho do kafilérky, tam spálí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
699
5.7.15 17:59

My nechávali před 2 týdny uspat naší psi holčičku. Veterinář ji uspal a poté na naší vlastní žádost udělal pitvu, ale ta se myslím dělá i pokud není jasné co přesně psíkovi bylo. A my měli podezření že nám ji někdo otrávil, byla nafoukla, nemohla chodit, no prostě nic. Poté veterinář volá asanační ústav, oni přijedou a pejska spali

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11073
5.7.15 18:00

Máte mladého, nebo starého doktora? Mladí psy vypitvají a pak se odváží do kafilérky. Což ty už neplatíš, to platí lékař. A mrazící box - klasický mrazák určitě má. Uskladňují se tam i léky aj. (pracovala jsem na dvou veterinách a VŽDY tam je mrazák).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
afghani
5.7.15 19:54

@chs.jasmin Lekarka rekla, ze mrazak nema. Pozadala nas dokonce, at psa, hodne velkeho, odneseme do chladne chodbicky a slozime tam.Byla ve sluzbe sama.

• Citovat
  • Upravit
13920
5.7.15 20:40

Ono podle mě asi záleží i na tom, jak velká veterina to je, na velké kliniky bude jezdit kafka častěji, než na malou veterinu.. takže někde mrazí a pak odvezou, někde odvezou hned, záleží i kde to je a kdy má kafilerka cestu kolem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama