Kam se ztratili solidní a poctiví chlapi?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.19 11:25
Kam se ztratili solidní a poctiví chlapi?

Téma z vlastní zkušenosti, ale spíše na zamyšlení. Kam se ztratili chlapi, kteří nelžou, jsou spolehliví a hlavně nemají exekuce a dluhy kam se podíváš? Nedávno jsem ukončila několikaměsíční vztah. Důvodů bylo mnoho, jeden z nich ten, že sice vydělával velké peníze, ale z nějakého důvodu nebyl schopen nic ušetřit stranou, i exekuce se na něj objevila, na což jsem přišla náhodou… lhal, vymýšlel si a s těmi penězmi to bylo všelijaké… Nevím o tom, že by přehnaně za něco utrácel, šlo o běžné spotřeby a nákupy. Teď jsem poznala jiného muže… Trochu jsem pátrala a zjistila, že ten muž má 5 dětí, na které neplatí výživné (mě řekl jen o 2 dětech) a dluží kam se podívá, dluhy dosahují v řádů milionů… a dle zjištění vše zcela vědomě, nikoli např. z důvodu neúspěchu v podnikání. Jasně, ruce pryč od něj, to je naprosto jasné. Ale kam se poděli chlapi, na které je spoleh? Nedělají děti a dluhy kam se podíváš? Jsem zklamaná. Beru to tak, že chlapi 30+, jsou-li bezdětní a svobodní, tak je u nich zřejmě něco špatně. Ale on ani rozvedený a dětný není záruka… :-/ Nejsem idealista, nikdo není dokonalý, já už vůbec ne samozřejmě. Ale mám nějaký základní požadavky a nároky a stále se mi z nich nechce slevovat…tj. spolehlivost, solidnost, nelhat a nekrást… Jen mám čím dál tím více pocit, že chci asi hodně…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 52 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineLexter
Zasloužilá kecalka 988 příspěvků 3 inzeráty 20.03.19 11:27

Tady jsem, zadaný. Takže asi tak…

Příspěvek upraven 20.03.19 v 11:29

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.19 11:28
@Lexter píše:
Tady jsem, zadaný. Takže asi tak.

No dobře, kam se poděli nezadaní poctiví a solidní chlapi? :lol:

Uživatel je onlineLexter
Zasloužilá kecalka 988 příspěvků 3 inzeráty 20.03.19 11:29
@Anonymní píše:
No dobře, kam se poděli nezadaní poctiví a solidní chlapi? :lol:

Já si tedy taky myslím, že ti fajnový prostě tolik nevykukují z davu a tak si jich ženské méně všímají. Pár takových kluků znám. Často se stydí, nejsou tak průrazní. Je to škoda. Takový kluk se před tebou hned neotevře.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1899 příspěvků 20.03.19 11:30

Oni se nikam nepoděli. Jsou prostě zadaní.

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 9524 příspěvků 20.03.19 11:35

Jsou zadaní, já myslím že chlap kterému je 30 a víc, má normální praci, chce rodinu, manželku, tak si ji do těch 30 najde. Pak už jsou chlapi přebraní a zbývají buď ti co se vázat nechtějí, rozvedení, nebo takoví o které žádná neopre ani kolo.

Hroznej puberťák
Kelišová 6590 příspěvků 20.03.19 11:38
@Anonymní píše:

Nepoděli, na takové se prostě pořádají lovy a jakmile je někde nějaký takový odhalen, je během okamžiku nemilosrdně uštván, uloven a domestikován :jazyk: :mavam:

Uživatel je onlineLexter
Zasloužilá kecalka 988 příspěvků 3 inzeráty 20.03.19 11:38
@Kriss Tina píše:
Jsou zadaní, já myslím že chlap kterému je 30 a víc, má normální praci, chce rodinu, manželku, tak si ji do těch 30 najde. Pak už jsou chlapi přebraní a zbývají buď ti co se vázat nechtějí, rozvedení, nebo takoví o které žádná neopre ani kolo.

To jsi mě teda hezky zaškatulkovala děvče. Od 27 do 32 jsem byl sám. ;) Vztah mi nevadí, ženatý jsem nebyl, dluhy nemám, slušně vydělávám. No a jestli nejsem dobrej ani jako stojan neposoudím.

Že jsou rozebraný je jeden velký nesmysl.

Příspěvek upraven 20.03.19 v 11:39

Rozinka24
Kecalka 236 příspěvků 20.03.19 11:38

To není pravda, znám kluky po třicítce (kolem 32, 33 let) a jsou v pohodě. Jen jak je tady už napsáno - jsou spíš nesmělí… A jeden z nich se stal i mým přítelem, a to jsem ho našla v jeho 32… Neházet flintu do žita : )

Lucy75
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 20.03.19 11:39

taky mám za to, že jsou zadaní… pracuji ve spíše mužském kolektivu, ti spolehliví a fajn jsou léta ženatí… někteří sice podruhé, ale i tak Ok… svobodný je jen jeden (35) a s tím je sice sranda, ale chová se jako malé dítě, zamrzl ve věku kolem 20, zajímají ho leda tak akcičky, zábava…
kámoška ve věku jako já (40+) hledala chlapa několik dlouhých let… druhá si našla teda loni (děti už holt ani jedna z nich nestihla), ale vyskočilo na něj 5 exekucí, tak je taky nalomená k rozchodu 8) můj manžel má sice své neřesti, ale je mi jasné, že v tomhle věku bych stejně lepšího nenašla, takže se nepouštím do větších akcí :mrgreen:
kdysi jsem se dost pohybovala na seznamkách, a pokud už byl inteligentní, zajištěný a trochu vypadal, tak z něj pak vypadlo, že je ženatý/zadaný (opakovaně) :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.19 11:40
@Anonymní píše:

No právě že ty poctiví a solidní jsou ZADANÍ :nevim:

Elishka1
Závislačka 3198 příspěvků 20.03.19 11:40
@Anonymní píše:

zadaní a zbytek odchytili na výzkum, výsledky budou příští rok na internetu

milktea
Kecalka 487 příspěvků 20.03.19 11:43

Podle mě jsou, ale nejsou to ti modroocí namakaní blonďáci. Taky záleží, kde je hledáš.
Třeba já v životě nepotkala chlapa s exekucí.

lilithlilith
Kecalka 485 příspěvků 20.03.19 11:45

Všichni lžou. A ti co jsou v oběhu :mrgreen: to je naprostá tragédie, jde jen o to, jak brzy se ti podaří zjistit, že „já upřímný čestný chlap co hledá lásku“, je ve skutečnosti looser, lhář, s výraznou charakterovou vadou, v insolvenci, absolutně bez sebereflexe, sobec, kurev ník 8)

mrav
Nadpozemská drbna 26661 příspěvků 20.03.19 11:45

Tady jsem. Já vím - zoufalý vdovec s dítětem. :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 52 Další »
Váš příspěvek
Reklama