Kam si zajet na lepší ultrazvuk?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AgataKorou1
Povídálka 11 příspěvků 26.05.19 06:58
Kam si zajet na lepší ultrazvuk?

Ahoj holky. Jsem nyní 14tt, ve čtvrtek jsem byla na gynde a doktor mi řekl, že je to holka, řekl to s úplnou jistotou. Četla sem ale docela dost případů, kdy se z holky stal chlapeček. Moje otázka je, nevíte o nějakém pracovišti, kam se můžu objednat a kde mají lepší vybavení a udělají mi ultrazvuk? Přítel si moc přeje chlapečka… Jsme s jihu, dojedem si Plzeň, Praha.. Je to jedno. Děkuji ☘️????

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34530 příspěvků 26.05.19 07:04

Počkej. Stejně to nezměníš a nijak neovlivníš. A s úplnou jistotou to poznáš, až se dítě narodí.

Sluníčko1511
Kecalka 225 příspěvků 26.05.19 07:08

Mohu doporučit kliniku genetiky v Českých Budějovicích a pana doktora Čutku staršího ale asi to bude něco stát… Ale nikdy to nemáš 100% já se to třeba dozvěděla až 100% dva dny před porodem… Pan Dr Čutka mladší mi řekl, že je to asi kluk ale malý se nechtěl ukazovat…

Elzaaa
Kecalka 232 příspěvků 26.05.19 07:11

To je sice hezke ze si pritel preje chlapecka, ale pokud je to holcicka ani sebelepsi UTZ z ni kluka nevycaruje. Ale pokud chces objednej se nekde u vas do CAR domluv se na vysetreni. Nejlepe na pracovisti co dela i screeningy. Tam maji dobre pristroje. trochu si za to priplatis a uvidis co ti reknou.

Uživatel je onlinehistep
Závislačka 4797 příspěvků 26.05.19 07:16

@AgataKorou1 ve 14tt ti to nikdo s jistotou nerekne, pohlavni organy jeste nejsou dotvorene, zatim pohlavi lze pouze odhadnout podle sklonu pohlavniho hrbolku. Jestli to dr ale rekl s jistotou, tak je machr. Leda si nechat udelat testy z krve matky, Prenascan nebo Panoramu atd. Ty urcuji i pohlavi.

A stejne to uz nezmenite, at si prejete cokoliv.

lachtanice86
Echt Kelišová 8040 příspěvků 26.05.19 07:28

@AgataKorou1 nám řekli holku na prvním srcreeningu kolem 14tt s úplnou jistotou a je to holka. Stejně to nezmenite.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2364 příspěvků 26.05.19 07:35

Aha a lepsi ultrazvuk na tom neco zmeni? Kdyz tipuje doktor holka, tak to nejspis tak bude. Me rekli holku nekdy ve 14 tt a je to holka.

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 26.05.19 07:37

A co takhle se s tim smirit, ze je to holka? Hlavni je snad zdravi a ne pohlavi, nebo?? :zed: pardon ale tohle fakt nikdy nepochopim a je mi lito te holcicky :(

1mila2
Zasloužilá kecalka 944 příspěvků 26.05.19 07:39

A on ma ten tvuj dr. nekvalitni UTZ? Moc nechapu, proc chces lepsi UTZ, kdyz doktor si je jisty, ze je to holka. Kdyby ti rekl ze nevi, ze to je spatne videt, tak bych to chapala. Ale kdyz si je jisty, tak to tak proste je. Mam deti 3, u vsech 3se doktor v 16tt trefil. Kamaradka ceka 3ti a mela taky vsechny od 16tt spravne urcene. Kdyz doktor nevedel, tak rekl ze nevi, ze snad priste.

A k vasemu prani…je to sice hezky, ale stejne s tim nic neudelate. Co jste si vyrobili, to tam je. Kamarad chtel vzdy taky kluka. Uz ho konecne cekaji, ale prvne meli 2holky :lol:

Aduš8
Závislačka 4757 příspěvků 26.05.19 07:40

@Pajka89 lepší UTZ na tom nic nezmění, pokud bude mimčo jinak otočené a splést se můžou stejně. Jsou i případy, kdy to byl kluk ještě v osmém měsíci a narodila se holka, jistota je jen z krevního testu.

Aduš8
Závislačka 4757 příspěvků 26.05.19 07:42

@Pajka89 jeee, promiň, myslela jsem, že se ptá zakladatelka :zed:

Tichošlápek
Extra třída :D 14666 příspěvků 26.05.19 07:53

To ale není o vybavení. Pokud si byl Dr jistý, věřila bych mu. Dost neradi to v tomhle týdnu říkají, pokud to není dobre vidět. Počkej na další prohlídku, tam už to bude vidět více

AgataKorou1
Povídálka 11 příspěvků 26.05.19 08:11

Díky, nechám si udělat ty krevní testy. :palec:

Tichošlápek
Extra třída :D 14666 příspěvků 26.05.19 08:14
@AgataKorou1 píše:
Díky, nechám si udělat ty krevní testy. :palec:

Víš kolik stojí? Vyhodit 12k za něco, co nijak nezmění pohlaví plodu a co se stejně za par tydnu dozvíš na dalších ultrazvucich je trochu na hlavu. Holt se měl přítel víc snažit a vyrobit si chlapečka :lol:

AgataKorou1
Povídálka 11 příspěvků 26.05.19 08:16

Jojo koukali sme na ceník :D ale je to jeho přání, upnul se na to a mě jeden odběr nic neudělá 8)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama