Kam teď jít nakupovat v Praze oblečení pro děti ?

94
27.1.21 17:48

Kam teď jít nakupovat v Praze oblečení pro děti ?

Já dnes byla v Hostivařu obchodě. Tam bylo moc málo. Já prosím o doporučení obchodní domu kde tam je hodně toho prosím? Pro větší děti plus pro miminka. Prosím ne Pepco, já byla tam a to je trohu tragédie. Děkuji moc za rady v Praze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1177
27.1.21 17:53

Vsude je otevreny detsky obleceni tak nechapu ten dotaz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29567
27.1.21 18:11

Taky nechápu dotaz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
711
27.1.21 18:40
@theRonnie píše:
Já dnes byla v Hostivařu obchodě. Tam bylo moc málo. Já prosím o doporučení obchodní domu kde tam je hodně toho prosím? Pro větší děti plus pro miminka. Prosím ne Pepco, já byla tam a to je trohu tragédie. Děkuji moc za rady v Praze.

Už je toho hodně vyprodaného, mámy už to vykoupily hned jak se otevřelo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
274
27.1.21 19:06

Coooo? :think: Kde v Praze? Že by všude? Že je v celý Praze vykoupený dětský zboží? :mrgreen: co třeba C&A, H&M, Lindex, Next, nevím, co ještě… Stačí do jednoho nakupaku a obchodů, kde se dá sehnat dětské zboží je přece dost… Btw Pepco je dle mého super, za málo peněz hodně muziky… Ale už jsem slyšela názory, že Pepco ne, to nosí každý druhý dítě, Pepco ne, to je pro socky… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
27.1.21 20:25

@September88 To ne jako že já pohrdam Pepco. My měli problém tam kvůli vyrážky. Moje syn musí mít jen organickou bavlna. On má atopycky ekzemu. On muže ještě Merino také. A Pepco tam já našla složky která problém. To bylo polyester. :think:
Cena tam je skvělý bohužel ne pro moje dítě. To jinak mě i líbí jako ze to je hezké. Mě nelíbí moc lindexu ale je to moc často jediný co je bez vyrážka. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
27.1.21 20:28

@September88 Já byh rada něco kde je velká vyber. Pro veliký nákup pro příklad na jar/léto alespoň. Něco jako outlet jaký jsou za město ale víc velká než sterboholy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14509
27.1.21 21:19

Velký nákup na jaro/léto bych řešila přes net. Tam mají ještě výprodeje loňských letních kolekcí. Koukni na H+M nebo třeba Reserved.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
27.1.21 22:04

@nozu Reserved ten vypadá dobrý. To je dobrý nápad. Udělat tak to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
274
28.1.21 11:59
@theRonnie píše:
@September88 To ne jako že já pohrdam Pepco. My měli problém tam kvůli vyrážky. Moje syn musí mít jen organickou bavlna. On má atopycky ekzemu. On muže ještě Merino také. A Pepco tam já našla složky která problém. To bylo polyester. :think:
Cena tam je skvělý bohužel ne pro moje dítě. To jinak mě i líbí jako ze to je hezké. Mě nelíbí moc lindexu ale je to moc často jediný co je bez vyrážka. :?

Tak my dostali např bodýčka z organické bavlny a jsou z H&M a zrovna tam mají velký výběr na různě velké děti. Určitě bych tam zkusila. Navíc ty věci mají nádherné. Takže tam stoprocentně organickou bavlnu mají. A velikosti od miminka až po puberťáky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.1.21 09:27

@theRonnie zkus Vinted, šikovná aplikace s moc hezkými (i novými) věcmi :)

• Citovat
  • Nahlásit
14021
1.2.21 17:43

Ja udelala hodne velky nakup v C&A, fajn kvalita za prijatelnou cenu, spoustu veci - 50%
Jinak Reserved ma dopravu ted zdarma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat