Kam teď s batolátky k vodě? Praha

2063
18.6.13 11:32

Kam teď s batolátky k vodě (Praha)?

Ahoj maminky, je strašné vedro a já bych ráda s desetiměsíčním prckem někam k vodě. Jenže vůbec nevim kam. Hlavně aby se mohl koupat i prcek, takže hledám nějakou čistou vodu. Vstupný aby bylo taky celkem přijatelný. Budu ráda, když tam bude nějaké zařízení pro děti. Nejlépe Praha 6 a 5. A co prcek musí mít s sebou, aby se mohl koupat? Voděodolné plínky, kruh s otvorem na nožičky, opalovací krém, čepička, dáváte i rukávky? :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Run
20731
18.6.13 11:35

Po těch deštích bych asi volila spíš venkovní bazén. Jinak vím, že jsi z Řep, v Motole je rybník/koupaliště, tramvaj jede kolem, je to zarostlé, jinak by to bylo vidět. Akorát nevím, jak je to s kvalitou vody..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2063
18.6.13 11:39

@gabriela82 o Motole jsem přemýšlela, vstupné je 60 kč a je tam prý i trampolína, ale jaká je kvalita nevím :nevim: A může tak malé děcko do rybníka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1867
18.6.13 11:49

Já bych takhle malé dítě do rybníku nedala, volila bych spíš venkovní bazény - jsem ze Zličína, takže mě napadá - Aquapark Barrandov nebo Petynka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20731
18.6.13 11:57

@LadyAnnBH no právě nevím, jestli bych tam vzala mojí 20ti měsíční.. Loni v létě jsem jí koupala v Orlíku, ale to je přehrada, není to stojatá voda jako v tom Motole.. Petynka je dobrý nápad, busem 180 to není daleko, ale bude tam asi pěkný nátřesk.. Barrandov neznám :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2063
18.6.13 12:00

@gabriela82 na Petynku nechci, vstupné 150 :| pro jednoho a není tam k hnutí :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2063
18.6.13 12:02

Včera jsme byli zrovna u zličínského rybníka aby se psi vyřídili a já trochu opálila a romští spoluobčané koupali stejně starého chlapečka v tom rybníku 8o :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1746
18.6.13 12:02

Do rybníka bych nevlezla ani já, nejlíp koupák, kde mají brouzdaliště pro malé děti, s sebou plenkový plavenčky, klobouček, opalovák s faktorem 50,nějaký hračky do vody určitě a hodně tekutin, ale dneska se s malýma dětma ven vůbec nedoporučuje, my byly včera až kolem čtvrté na koupáku, dneska budeme doma, je tam děsná výheň

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1917
18.6.13 12:31

někdo na koupaliště Zlín?

Zdravím a předem se moc omlouvám za to že se ptám tady ale vlastní diskuse m nejde založit a nevím proč.
Chtěla jsem se zeptat nevyrazil by někdo třeba zítra odpoledne na koupaliště někde ve Zlíně? Samotné se mi nechce tak kdyby někdo chtěl budu ráda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5725
21.6.13 20:50

Dneska jsme byli v Podolí se skoro dvouleťákem, a bylo to tam úžasný. Lidí tak akorát (asi to po těch třech dnech tropů dnes docela opadlo :mrgreen: ), ten dětskej bazének je úžasnej.

Ještě určitě vyzkoušíme koupaliště Úvaly, tam to bude stejně super, akorát celé „v menším“. Chodili jsme tam jako malé děti často. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mariiiooo
24.7.13 11:48

Divoká šárka

• Citovat
  • Nahlásit
2063
24.7.13 14:27
@Mariiiooo píše:
Divoká šárka

ta je dost studená ne? máš vyzkoušené? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1045
24.7.17 13:02

Chtela jsem se zeptat, zda mate nekdo zkusenosti s bazeny (idealne s nejakym vyzitim pro trileteho) v Praze, kam pusti i pulrocni dite.

Vcera jsme chteli zajit na Barrandov a nepustili nas tam, ze deti do 1 roku nesmi a to ani vstoupit (koupat jsem dceru nechtela, jen s ni byt vevnitr se zbytkem rodiny a malou si v naruci prostridat).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
24.7.17 13:25

Obávám se, že budeš mít s půlročním dítětem problém v každém bazénu, protože jsem našla, že v tom našem se odvolávají na jakousi vyhlášku „dětem do 1 roku není vstup do bazénů povolen (vyhláška Ministerstva zdravotnictví č.238/2011 Sb.)“. Asi bude záležet na konrétní obsluze bazénu, jestli tě tam pustí, když řekneš, že díté tam nehodláš koupat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3510
24.7.17 13:30

@Vickee do krytého bazénu v nikde nepustí dítě mladší roku. Max když mají volné plavání plavecké školičky, ale ty přes léto nefungují. Co se týče venkovního, tak super je Biotop v Radotíně a Žluté lázně, ale ty jsou jen na takové ráchání ne plavání.
Pokud nechceš dceru koupat tak tě pustí v Jedenáctce s dítětem v autosedačce. Tříleťák si to tam užije :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat