Kam zajít v Brně pro oblečení za normální ceny, sekáč

5.11.19 07:38

Kam v Brně na normální oblečení za normální ceny

Ahojky maminky. zkouším tady svůj nevšední dotaz. Protože když jsem potřebovala taky se mi rady vždy dostalo.

Budu 1 den v Brně a to znám jen jako turista. Ale kam na fajn oblečení za normální ceny, nebo supr sekáč, fajn ťamani kde mají výběr. A nemyslím úplně OC. díky moc podzim zima na krku a já jaksi nic nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
5.11.19 07:49

Jestli máš ráda sekáče, tak za mě Genesis, jeden je u Letma, další je na Josefské a jeden u náměstí Svobody. Po tom je na Josefské ještě jeden sekáč, plus spousta ťamanů. Pak celkem fajn obchodní dům Klášter, ale tam je jeden vietnamec a pokaždé, když si zkouším kalhoty, tak je sice moc ochotný, ale tak moc, že mi málem vleze do kabinky. A úplně nejlepší obchod s oblečením, kde mají fajn slevy, je ale úplně z ruky. Je to v Líšni na Karlově náměstí. Mají tam snad úplně všechno ve všech velikostech, takže jsem si vybrala a nebýt pudu sebezáchovy, tak jsem odešla s patero kalhotama třema trikama. (ale holt je blbé, že je to z ruky) Pak je občas celkem fajn Pepco v Tescu.

• Nahlásit
  • Citovat
2735
5.11.19 08:50

Záleží čemu říkáš normální ceny. V centru toho už moc nezbylo, je tam pár sekáčů genesis - ceny od 59 do 99Kč, pak tuším textilhouse, nějaké obchdy s módou- lindex, HM, teranova, kik, pepco apod., jinak je to skoro samé jídlo. Vietnamci jsou snad jen u letma v přilehlém domě, a zbytky u myší díry. Hodně obchodů odešlo do zmíněných OC- vankovka, olympia apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama