Kam v Čechách na dovolenou?

62
23.5.04 00:44

Kam v Čechách na dovolenou?

Milé maminy,
příští měsíc jedeme z Mexica do Čech. A já bych ráda vyslala babičku a dědečku s vnoučaty (mám dvě dcery 5 a 7) někam na týdenní dovolenou. Ráda bych, aby si prarodiče užili dětí a trochu odreagovali. (já mezitím budu hlídat prababičku) Máte nějaký tip kam zavítat? Uvítala bych kdyby to bylo zařízení třeba s bazénem a dětským hřištěm…prostě zaměřený na děti a cenově přijatelné.
Dík za rady
Sophie
PS: Prohledávala jsem různá ubytování a zájezdy na internetu, ale je to časově náročné než člověk probere veškeré nabídky. Prosím, poraďte!…děkuji děkuji děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1460
23.5.04 12:30

Zkus tohle:

http://www.infodomecek.cz/

Alice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1622
23.5.04 12:41

Ahoj,
mám několik čerstvých tipů z jednoho časopisu, který pátral po baby friendly hotelích v ČR. www.permonik.cz, www.pensionureky.jeseniky.com, www.aa.cz/drevona, www.hotel-vyhledy.cz, http://mujweb.cz/…ler.klatovy/. Teď jsem taky koukala na www.frankuv-dvur.cz, ale pěkných hotelů a penzionů je už docela dost. Tak ať vám to hezky vyjde.
Ahoj Esterka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
78
15.10.04 12:02

Ahojda,
zkus:www.chatyachalupy.cz Také se tím musíš prolistovat,ale stojí to za to určitě si vybereš.
L+F

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
98
2.5.12 16:30

poradtě hezkou dovču v Čechách :)

ahojda,
chtěli bychom jet letos v červnu na pár dnů někam do Čech, alespoň s polopenzí. Mátě někdo nějaké osvědčené, příjemné místo - s krásnou přírodou, poblíž historického města, prostě vhodné na kratší i delší procházky?

díky za tipy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
hanicka91
2.5.12 17:24

no zkusenost primo ne,ale jetli chces misto u historickeho mesta zkus decin,nebo znojmo,znam obe mesta a jsou tam hafo pamatek,krasa okolo,u znojma,moznosti vinarskych stezek,u decina zas narodni park ceske svycarsko kde se urcite da najit krasny penzion,nebo hotel s polopenzi totez znojmo,,,odkud si,?

• Nahlásit
  • Citovat
11035
2.5.12 17:30

Doporučuji Vranovskou přehradu - autocamp Pláž. Krásná příroda, památky, koupání… Bydleli jsme v chatce s ledničkou. V kempu jsou 2 samoobsluhy, takže jsme si k snídani koupili čerstvý rohlíky a na večeře (nebo pozdní obědy) chodili do restaurací, které tam jsou po celé hrázi jedna vedle druhé. Byli jsme ve čtyřech a týden mě tam vyšel se vším všudy na cca 5 tisíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1797
2.5.12 17:54

Nové mlýny - luxus !!! :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
2.5.12 19:43
  • Nahlásit