Kam v okolí Karviné na testy HCG ???

28
12.4.20 10:49

Kam v okoli Karvine na testy HCG ???

Ahoj holky :mavam: nevite kam na odbery v okoli Karvine??? Nevim jestli na polikliniku? A hlavne jestli me ted v karantene vezmou… :nevim: :nevim:

Příspěvek upraven 12.04.20 v 12:24

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2063
12.4.20 10:53
@Anett29 píše:
Ahoj holky :mavam: nevite kam na odbery v okoli Karvine??? Nevim jestli na polikliniku? A hlavne jestli me ted v katantene vezmou… :nevim: :nevim:

A co k tvému gynekologovi?! To si jako myslíš, že ti někde jen tak udělají testy na HCG? A ještě na poliklinice, tam je teď skoro všechno zavřeno..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4164
12.4.20 11:01

A to jako proc by ti mel nekdo ted delat testy na hcg??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
696
12.4.20 11:15

@Kaileee tvoje odpoved je hodna tak zakovi z prvniho stupne :roll: proc by ji jako nemohl nekdo udelat odber na hcg, boze :roll: ma pockat treba za rok, az vsichni nebudou posedly koronou nebo jak by sis to predstavovala? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
12.4.20 11:16

Protoze mi to na gynekologii nikdo nebere… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2063
12.4.20 11:22
@Anett29 píše:
Protoze mi to na gynekologii nikdo nebere… :roll:

To neznamená, že ti to na gynekologii nikdo nebere, že ti je udělají někde jinde :zed: nikde v Karviné, není odběrová místnost pro HCG. Maximálně ještě zkusit gynekologii v Ráji, ale i tam musíš mít kartu. A zajdi si na gyndu nejlépe osobně :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
12.4.20 11:26

Ja prave cetla, ze jsi jde zajit na odbery jako samoplatce. Na gynekologii jsem byla, ale nikdo tam nebyl ani nebylo nic vyvesene. Volam tam uz pres tyden a nikdo mi to nezveda. Proto me zajimaly ty testy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2063
12.4.20 11:35

No to spíše volat do Laboratoře, které ale teďka testy opravdu nedelaji. Možná na poliklinice, tam je laboratoř, dělají i testy pro samoplátce - jenže je zavřena. A pokud tak zajdi si na pohotovostní gyndu, pokud si těhotná možná už něco uvidí :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2063
12.4.20 11:37

Možná bych teda zkusila ještě gynekologii v nemocnici v Ráji, mají taky laboratoř, zda by ti test neudelali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4164
12.4.20 11:40
@Euforia píše:
@Kaileee tvoje odpoved je hodna tak zakovi z prvniho stupne :roll: proc by ji jako nemohl nekdo udelat odber na hcg, boze :roll: ma pockat treba za rok, az vsichni nebudou posedly koronou nebo jak by sis to predstavovala? :roll:

Vsude je omezeny rezim ty hrdinko, pouze opravdu dulezite veci. Ne jestli zas nejaka hysterka ma trochu hcg v krvi co ještě nejde videt na pocuranem testu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
12.4.20 11:58

@Kaileee ty hysterko, nevis proc to potrebuju. Slusne jsem se se zeptala a tvoje chytre kecy mi jsou k nicemu. Neumis napsat normalni komentar, tak se nevyjadruj vubec…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2063
12.4.20 12:01
@Anett29 píše:
@Kaileee ty hysterko nevis proc to potrebuju. Slusne jsem se se zeptala a tvoje chytre kecy mi jsou k nicemu. Neumis napsat normalni komentar, tak se nevyjadruj vubec…

No proč by si asi potřebovala testy HCG, to se dělá jen kvůli jedné věci, že ano. Žloutenka se z toho nezjistí. Takže pokud se bojíš, že si těhotná nebo tak můžeš jit hned teď na gynekologii :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
12.4.20 12:03

@EvieK ja spis reagovala na to, ze nevysiluju po 1 dni spozdeni a ze nebylo nic na pocuranem testu… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2063
12.4.20 12:13
@Anett29 píše:
@EvieK ja spis reagovala na to, ze nevysiluju po 1 dni spozdeni a ze nebylo nic na pocuranem testu… :roll:

Jenže ono i teď v téhle dobe použít shánět někoho kdo ti udělá jen tak odběr na HCG je na palici upřímně :-). Proč nejdeš na tu gynekologii do Ráje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
12.4.20 12:23

@EvieK nenapadlo me jit k jinemu gynekologovi nez k mojemu. Byl to jen dotaz, nemela jsem v planu hned letet na krev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat