Kam v Praze na gastroenterologii?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.17 16:53
Kam v Praze na gastroenterologii?

Hezky den, byla jsem odeslana na gastro, ale prosim o radu kam jit, aby bylo pripadne vysetreni co nejvic v pohode. To znamena, kde jsou mili, daji co nejvice oblbovaku atd. Docela mam z tohoto vysetreni strach. Nemate zkusenosti napriklad s Iscare?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 14:06

Opravdu nikdo nic? V Iscare uz neberou :(

Ornwen
Závislačka 4810 příspěvků 1 inzerát 14.02.17 14:14

Gastroenterologie je dost široký pojem. :nevim:
Já mám svého gasroenterologa, na sono chodím k Boromejkám pod Petřín a na kolono jsem byla na Karláku. Ani na jednom místě nebyl problém

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 14:56
@Ornwen píše:
Gastroenterologie je dost široký pojem. :nevim:
Já mám svého gasroenterologa, na sono chodím k Boromejkám pod Petřín a na kolono jsem byla na Karláku. Ani na jednom místě nebyl problém

No takhle to mam na zadance. Kam by me pripadne poslali, to zatim nevim.

Ornwen
Závislačka 4810 příspěvků 1 inzerát 14.02.17 16:15
@Anonymní píše:
No takhle to mam na zadance. Kam by me pripadne poslali, to zatim nevim.

Tak gastroenterolog jako takovy je z vaclavky medical. Ma ordinaci i na andelu, v druhe ordinaci kus dal ma i sono. Jestli i na tom andelu, nevim

marianne
Stálice 70 příspěvků 14.02.17 20:11
@Anonymní píše:
Hezky den, byla jsem odeslana na gastro, ale prosim o radu kam jit, aby bylo pripadne vysetreni co nejvic v pohode. To znamena, kde jsou mili, daji co nejvice oblbovaku atd. Docela mam z tohoto vysetreni strach. Nemate zkusenosti napriklad s Iscare?

MUDr. Petr Pekny, Nemocnice pod Petrinem:
http://www.monse.cz/index.php?…

Absolutne skvely lekar.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

„Blahobytný“ Zounar úplně nahý: Vyjít na divadelní prkna chtělo dávku odvahy!

Není vaše vina, že jdou po čtyřicítce kila nahoru! Známý reklamní slogan si... číst dále >

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >