Kam v Praze na kočárky?

9
19.2.07 19:56

Kam v Praze na kočárky?

Ahoj holky,
prosím, můžete mi poradit, kam v Praze na kočárky? Mám na mysli něco většího, kde je výběr z více firem. Na internetu kočárky sice vypadají hezky, ale určitě je lepší se na ně podívat i fyzicky.
Díky moc, Misha

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5549
19.2.07 21:04

Ahoj, koukni na www.detskyraj.cz maji kamennou prodejnu v Karlíně, soce trochu zašitá (musíš metrem a pak autobusem, nebo autem, ale je boj najít místo na parkování), ale stojí to za to.
Kočárky snad všechny, co se u nás prodávají, my jsme tam byli několikrát, protože fakt ten výběr je takovej, že nás to i zmátlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2704
19.2.07 21:09

Souhlasím - v Dětském ráji jich mají asi nejvíc.
Pak je docela dobrý Baby park na Zličíně a Baby Star na Černém mostě (a kousek vedle je hned další Baby Park a Baby expert)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
20.2.07 09:19

Ahoj, ještě docela dobře poradí ve Špuntíku www.spuntik.cz ale i ten Dětský ráj je dost dobrý, dobře mi poradili v obou prodejnách. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
20.2.07 10:34

Přidávám se k Shari, největší množství obchodů s kočárky je určitě na Černém mostě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
20.2.07 13:45

Super! Diky moc, holky! Cekam totiz mimco v srpnu a bojim se, ze velikost korbicky u trojkombinace bude v zime mala - a z internetu houby poznate :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
21.2.07 12:15

Ahoj Myshak -pokud čekáš mimčo v srpnu, tak v vlastní zkušenosti vím, že všude, kde jsem byla a hledala vhodný kočárek (Adina je červencová), tak mi doporučovali hlubokou trojkombinaci (Inglesina, Bebecar atd) nebo Hoco a Knorr. Strašně jsem toužila po Jané Slalom, ale nakonec jsem koupila Knorr Nizza a v pohodě tam Adélku odvozila.Držím palce při výběru :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
21.2.07 22:14

Ahoj myshak, náš malý je srpňátko…taky sem chtěla trojkombinaci, ale prodavačka mně zviklala, že se mně v zimě prcek do korbičky nebo do tašky s fusakem nevejde. Tak jsme to nakonec vyřešili klasickým hlubokáčem a pak ke konci zimy jsme koupili Jane slalom pro. A možu říct, že bych to tak udělala znova. Klasický hlubokáč je pro mrňavé mimi krásně odpružený a aspoň v něm necítí každou dlažební kostku. A je fakt, že místa tam měl skřítek na celou armádu plyšáků :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
711
4.5.17 22:35

Kde je největší vyber kočárku v Praze?

Holky poraďte mi prosím kde se v Praze mrknout na kočárky? Pořád nevim a u nas nic nemaj a kdyz maj, tak je to kočár s tou obr kulatou korbou a to se mi nelibi..
Koukám na Britax Go, Peg Perego Cross anebo Book, CAM Dinamico nebo možná Jane? Uz mi z toho začíná hrabat :roll: :lol:
Chtela jsem kočár do mesta i do terénu, lehce slozitelnej a lehkej, velky kos, stříšku aby dítěti nesvitilo slunce nonstop do obličeje, sedačka do lehu a aby se snadno ovládal, projel snih a nestál 40 tisíc.. Existuje takovy kočár vůbec?
A kde se muzu nejlip kouknout?
Dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
984
5.5.17 00:21

@murkyf mrkni na detskyraj.cz ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1233
5.5.17 00:51

@murkyf já kupovala kočárek v Malvíku malvik.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.5.17 04:01

@murkyf Mně vždycky poradili a věnovali se (a kupovala jsem tam kočárek 2×) v Dětském domě v Kunraticích. Mají velký showroom a vědí o čem mluví.

Nicméně upozorňuju, že Tvoje požadavky nejsou úplně snadno splnitelné. Terénní kočár, co projede sníh, nemůže být úplně lehkej - lehoučký jsou ty do města, na terén potřebuješ trochu stabilitu a aby to byl kapku „tank“… Mně by pro Tebe přišel jako dobrej kompromis Baby Jogger: stříška, bezkonkurenční skladnost, není nejtěžší, super ovladatelnej, koš ujde…

Přijde mi, že na Tvoje požadavky asi nejlíp http://www.detskydum.cz/…i-gt-862801/ - my měli normální City Mini čtyřkolku, ale do terénu bude asi vychytanější tento (jiná kolečka). Tento je nový http://www.detskydum.cz/…mier-535001/ a asi je taky hodně dělaný na terén, ale už je zase těžší (ale teda zase má otočnou sedačku).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3568
5.5.17 06:34

Ja doporucuji Kasparek baby. Skvele poradi a ceny taky obstojne :) maji v Praze pobocku na Cernem mostr a na Zlicine, tusim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3568
5.5.17 06:35

A nebo si sjedte do Domeximu v Kutne Hoře ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
217
5.5.17 06:46

Kašpárek baby a Malvík (v Malvíku se dá nejlíp vyzkoušet).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama