Kam v Praze na odstranění cysty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
melesia
Nováček 7 příspěvků 11.12.18 15:09
kam v Praze na odstraneni cysty?

Ahoj vsem, muzete mi doporucit nemocnici v Praze, kde jste byli na odstraneni cysty na vajecniku? Pripadne nemocnici, kterou mi nedoporucujete.
diky ;)

Reakce:
tininas
Ukecaná baba ;) 1481 příspěvků 11.12.18 15:21
@melesia píše:
Ahoj vsem, muzete mi doporucit nemocnici v Praze, kde jste byli na odstraneni cysty na vajecniku? Pripadne nemocnici, kterou mi nedoporucujete.
diky ;)

Ahoj.

3× mi odsraňovali cystu.

Jednou laparoskopicky - a to v Gyncetru v Hloubětíně. Nemůžu si stěžovat, ale přece jen to byla operace - hospitalizace, anestézie, operace, pooperační, rekonvalescen­ce atd.

A pak jsem podstoupila 2× tzv. punkci cysty. A to v CARu v Pronatalu (Praha 4). Příjem ráno v 7:00. Odsátí bez anestézie (podotýkám bez bolestné), následné propuštění, cestování MHD, v 12:00 jsem věšela prádlo :)

Cysty byly s největší pravděpodobností endometrické.

Ketris
Echt Kelišová 9758 příspěvků 11.12.18 15:37

@tininas Tyjo, tak takovy prubeh ti zavidim  :palec:

ugluk
Hvězda diskuse 44139 příspěvků 11.12.18 15:43

Běžnou folikulární cystu mi punktovali u Apolináře, taktéž ráno nástup a v deset odchod po svých. Když se jednalo o laparoskopickou operaci, byla jsem tamtéž - jeden den nástup, druhej odchod, to už jsem se teda tak pohodově necítila, ale na nemocnici si nemůžu v nejmenším stěžovat.

tininas
Ukecaná baba ;) 1481 příspěvků 11.12.18 16:06
@Ketris píše:
@tininas Tyjo, tak takovy prubeh ti zavidim :palec:

Ahoj.

Též si ho nezávidím. Ale víš jak. Život je (občas) boj. :)

melesia
Nováček 7 příspěvků 11.12.18 18:49

diky, zkusim ten Pronatal :pankac:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Souboj zadků: Líbí se vám víc pozadí Martina Zounara, nebo Martina Krause?

Dva herci odlišné postavy, dva zadky, které ti dva ukázali na jevišti před... číst dále >

Z horníka vohráblem: Po Dukle 61 Mikluš boduje jako strážmistr Topinka

Ostravský rodák Robert Mikluš (36) se sice z regionu příliš nevzdaloval, jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >