Kam v Praze na swingers?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
22.11.21 12:38

Kam v Praze na swingers?

Prosím o doporučení, kam v Praze na swingers. Zajímají mě jen reálné zkušenosti. Jsme mladí a chtěli bysme swingers klub, kam chodí hlavně mladší (okolo 20-30) a ne 55 létý pupkáči :D Právě představa toho, že tam budou všichni 40 -50 + je největší strašák :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1678
22.11.21 13:12

Ty jo, já myslela, že teorie o promořování už je překonaná :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16281
22.11.21 13:38
@Dobrej_tym píše:
Ty jo, já myslela, že teorie o promořování už je překonaná :D

Byla bych v klidu. Jsem si jistá, že všichni účastníci budou již opíchaní. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23333
22.11.21 13:41
@Anonymní píše:
Prosím o doporučení, kam v Praze na swingers. Zajímají mě jen reálné zkušenosti. Jsme mladí a chtěli bysme swingers klub, kam chodí hlavně mladší (okolo 20-30) a ne 55 létý pupkáči :D Právě představa toho, že tam budou všichni 40 -50 + je největší strašák :D

Tady jsi špatně. Musíš na Amatéry. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
22.11.21 14:03
@topazio píše:
Tady jsi špatně. Musíš na Amatéry. :mrgreen:
:D :D :D To snad ne.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1678
22.11.21 14:50
@Kakika píše:
Byla bych v klidu. Jsem si jistá, že všichni účastníci budou již opíchaní. :lol:
:lol: :pankac: :potlesk:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6278
22.11.21 17:16
@Anonymní píše:
Prosím o doporučení, kam v Praze na swingers. Zajímají mě jen reálné zkušenosti. Jsme mladí a chtěli bysme swingers klub, kam chodí hlavně mladší (okolo 20-30) a ne 55 létý pupkáči :D Právě představa toho, že tam budou všichni 40 -50 + je největší strašák :D

no, upřímně, co jsou v Praze takové ty dva známé a prověřené kluby, tak mám reference, že je to věkově určitě 30+ (a někdy i víc plus). Prostě záležitost spíš střední generace. Ne, že by se tam nevyskytli mladší lidé, ale spíš to nebývají mladé páry, ale velmi mladé „společnice“ pánů středního věku.

Jestli je něco, kde je výrazná převaha mlydých, to nemám tušení :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5788
22.11.21 17:52
@Anonymní píše:

To ma nekdo starosti za korony.. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.21 19:56
@lilith1 píše:

Co plevelis téma :zed: jaké máš starosti ty? Nás třeba korona vůbec nezajímá :D

Já mám právě taky reference, že tam chodí spíš starší. Amatéři. cz je žumpa. Ptám se tady, protože mě zajímají reálné názory a myslím si, že tohle řeší nejeden mladší pár. Bohužel informací na internetu k tomu tématu téměř nula..

• Citovat
  • Nahlásit
103325
22.11.21 20:03
@lilith1 píše:

Co jim do toho krafeš hele, korona je nezajímá ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5788
22.11.21 22:50
@Dobrej_tym píše: :lol: :pankac: :potlesk:

Nejspise i ve vice davkach :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.21 07:00

Ahoj,

V Praze znam Fantasy a Paradiso. Obecne plati, ze pro mladsi je spise Fantasy, ale nemuzes proste nikdy predem vedet kdo tam ten vecer prijde. Muze to byt 4× o nicem a jednou prefektni. Nebo naopak hned napoprve perfektni.

V Paradisu jsme meli stesti na naprosto skeve mlade lidi. Myslela jsem, ze jsou tam jen supermodelky. No a jiny den zase jen 40+. Jen jsme se tedy najedli, dali si virivku a nic nedelali.

Sla bych spise do Fantasy, libil se mi bar u bazenku a system naramku, kde barva naramku rika, jsi-li ‚open‘ nebo chces-li byt pouze s partnerem.

Jinak jsem mela v planu navstivit Le Clan Milk&Honey (doporucuji se prihlasit k odberu newsletteru o akcich), ale bohuzel byl nejdriv Covid a ted jsem tehotna, takze to musim malicko odlozit. Vim vsak od lidi, co tam byli, ze to za to stoji. Neni to swingers club, ale klub s nekolika zonami.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat