Kam v Praze na třešně?

624
17.6.13 08:27

kam v praze na tresne

Na vylete jsem si vsimla prvnich dozratych tresni. Jsme v Praze relativne kratce a porad jeste nevim, kam s prckem na tresne - poradite? - rikala jsem si jeslti neni nekde stary tresnovy sad u zeleznice na Kolin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Run
20731
17.6.13 08:28

Já znám jenom na Spořilově - říká se tomu překvapivě „Třešňovka“ :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12071
17.6.13 08:29

@lllka tresnovka je take v nad trojou :D jinak na trzich take uz maji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
624
17.6.13 08:35

Trziste je fajn… ale jako rozeny vesnicky buran mam pocit, ze to neni to ono – ps na nasem trhu sice prodavaji overene ceske tresne, ale je to preprodej skladovaneho, nic cerstve utrzeneho… diky za tipy na tresnovky, omrkneme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11895
17.6.13 08:41

Praha 2 - Albertov, ale nejsem si jistá, jestli tam nerostou spíš višně :think: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
528
17.6.13 08:49
@alisee píše:
Praha 2 - Albertov, ale nejsem si jistá, jestli tam nerostou spíš višně :think: ;)

Kde tam prosímtě přesně myslíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.6.13 08:56

V penny nebo lidlu jsme viděla :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
11895
17.6.13 08:58
@brouček123 píše:
Kde tam prosímtě přesně myslíš?

Kousek od přírodovědecké fakulty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32860
17.6.13 09:03

Třešňovek je v Praze řada a moc dětí tam nechodí, ty dnešní jsou zmlsaný. Většinou je to ale jen pár stromů,. které zbyly třeba mezi domy jako pozůstatek někdejšího sadu. Kde bydlíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
528
17.6.13 09:16
@alisee píše:
Kousek od přírodovědecké fakulty.

Díky to je kousek od mojí mámy a ani o tom nevíme :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
TehotnaTerezka
17.6.13 10:29

My chodime na tresne do Toulcova dvora v Hostivari
a jako mali jsme chodili nekam do Motola, ale ted je tam asi golfovy hriste, tak nevim, jak to tam vypada

• Citovat
  • Nahlásit
624
17.6.13 10:54

Toulcuv dvur je dobry tip - tam uz jsme delsi dobu nebyli, my bydlime kousek od Kyji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20731
17.6.13 12:50

Jo a u parku Ladronka ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.6.13 21:37

V Praze se tresne KUPUJI :-)Nechci te urazit, ale dost nesnasim, kdyz se zravci vrhnou na tech par tresnovych sadu, rvou nenazrane stromy, lamou vetve a vypada to jak po naletu lidi, kteri deset let nejedli :-)Vetsina rodilych v Praze tomu rika PRIJELI VIDLACI :-)

• Citovat
  • Nahlásit
624
19.6.13 22:55

Hmm, moje prababa, baba i tata maj v praze sve zaryte koreny a stejne se mi kupovane tresne ekluji :))), promin, ale lamou vetve jen ti co vlastni tresen nikdy nemeli a pokud nemas vlastni zahradu a ochutnas stromovou tresen, tak pochopis proc to pochvili vypada jak kdyby najezdnici 10 let nejedli - at uz je v nich cokoli, tresne je moje zachrana na vsechny jarni neduhy…

no ja myslela nekam do starych sadu, co byvaly kolem ceskobrodsko-kourimska, jenze nerada autem, tak kdyby byl nejaky kolem zeleznice S1 - nevim u Cerhenic nebo tak…

Příspěvek upraven 20.06.13 v 15:22

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat