Reklama

Kam v Praze odnést staré oblečení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenca27
Ukecaná baba ;) 1306 příspěvků 01.01.17 11:31
Kam v Praze odnest stare obleceni?

Ahoj vsichni, mam spoustu obleceni, ktere uz neunosim a vypada stale dobre. Vim, ze existujou kontejnery, ale nevim, kam se to dostane a radeji bych pomohla nekomu v nouzi. Poradite, kam obleceni odvezt?

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11481 příspěvků 01.01.17 12:03

Já to házím právě do kontejnerů. Ale můžeš zkusit azylové domy nebo nějakou charitu.

Misheli
Kecalka 223 příspěvků 01.01.17 12:04

Dobrý den, já dávám oblečení do kontejnerů, ty v okolí mého bytu jsou Diakonie ČCE
Jinak mě napadá ještě tohle:

http://armadaspasy.cz/…rialni-dary/

Malaga
Generální žvanilka 24369 příspěvků 01.01.17 12:15

@Lenca27 a co zkusit dobročinné obchody SueRyder? oni to tam prodávají a pak výtěžek jde na domov seniorů

loulek
Kecalka 327 příspěvků 01.01.17 13:02

@Lenca27 My dáváme oblečení do dětského domova. Vždy jsou moc rádi. Stačilo by obvolat a poptat se. Přijde mě to lepší než kontejner. Navíc je to konkrétní místo, kde člověk ví kde se oblečení dostane.

Manticora
Ukecaná baba ;) 1850 příspěvků 01.01.17 13:45

Zkus na fb nějaké skupinky „daruji“ „věnuji“ a pod., nebo nevyhazujto.cz. Tady je také skupinka „věnujeme maminkám v nouzi“.
Já jsem na fb bazárku naší městské části a čas od času proberu skříň a vyvěsím, holky si pro to chodí a jak jsou rády.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 11:00
Pomůže nám někdo Rodina v nouzi
:,(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama