Kam v Praze za zábavou se 7letým klukem

120
19.8.15 22:41

Kam v Praze za zábavou se 7letým klukem

Dobrý den,
budeme mít na jeden den na návštěvě 7-letého kloučka, který má rád auta. Kam ho v Praze vytáhnout? Na motokáry se mi moc nechce, přijde mi to nebezpečné, ale nikdy jsem tam nebyla, tak nevím :roll:

Děkuji za případné tipy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

brko
19.8.15 23:04

Ahoj, co třeba Království železnic? Nebo technické muzeum… klasika-dinopark. Jestli máš na mysli nějaké pohybové aktivity, tak jasne vítězi aquapark v cestlicich.

• Nahlásit
  • Citovat
brko
19.8.15 23:08

Je aha, ja prehlidla, ze ma rad auta.tak to jsem moc neporadila. mohlo mi dojít, ze to, co jsem uvedla výše tě určité napadlo také. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
120
19.8.15 23:18

@brko
V technickém muzeu už byl, ale tip je to jinak dobrý :) Dinopark by ho dle příbuzných moc nenadchnul, ale ještě se ho pozeptám… Na pohyb asi moc nebude. I tak díky za tipy :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
19.8.15 23:20

Ještě mě nanapadlo, jestli neexituje nějaké dětské centrum, kde se dá vyblbnout s pojízdnýma autama (vhodnýma pro starší děti, né pro uplná prťata), ale nevypadá to tak děsivě jako motokáry… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
364
19.8.15 23:27

Jdi na výstavu 50 let Večerníčka. My byli na Malostranské, hned v zahradě u metra, nebo že je také na Kampě. Pěkné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7662
19.8.15 23:50
@wewerka84 píše:
Ještě mě nanapadlo, jestli neexituje nějaké dětské centrum, kde se dá vyblbnout s pojízdnýma autama (vhodnýma pro starší děti, né pro uplná prťata), ale nevypadá to tak děsivě jako motokáry… :think:

Třeba Žirafa v Průhonicích, ale připrav si hodně drobných. Jedno auto za dvacku na cca 3 minuty, takže pokud je nadšenec, chce to hodně kováků. ;)
Případně by ho mohla zajímat výstava aut , pokud by návštěva připadla na víkend 29.-30.8.
Nebo zkus pohledat na kudyznudy.cz a kamsdetmi.com.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
20.8.15 00:05

@Bersaba
Děkuju za zajímavé tipy. :) Ta Žirafa vypadá dobře :) Ta výstava aut by byla super, ale to u nás už bohužel nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7227
20.8.15 00:28

Jestli v technickém byl tak možná muzeum MHD ve vozovně Střešovice? Kousínek odtamtud je Koupaliště Petynka když by bylo pěkně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15059
20.8.15 07:57

Co dopravní park na Proseku třeba?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
20.8.15 14:23

Moc děkuji za zajímavé tipy :) Pozeptám se kloučka a něco vybereme :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4545
13.6.17 18:59

Kam v Praze s klukama 7 a 4 roky

Poslední týden v červnu budeme v Praze na „dovolené“. Máme v plánu ZOO a Aquapark čestlice. Kam ještě jinam na výlet zajít, aby to bavilo 4. a 7. letého kluka? Nedávno jsme u nás v Brně byli v technickém muzeu, muzeu hraček a ve Vidě, tak něco trošku jiného.
Díky za inspirace :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28769
13.6.17 19:05
@HankaHK píše:
Poslední týden v červnu budeme v Praze na „dovolené“. Máme v plánu ZOO a Aquapark čestlice. Kam ještě jinam na výlet zajít, aby to bavilo 4. a 7. letého kluka? Nedávno jsme u nás v Brně byli v technickém muzeu, muzeu hraček a ve Vidě, tak něco trošku jiného.
Díky za inspirace :palec:

Můžete zkusit ještě lanové centrum jestli by to mladšího už bavilo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9869
13.6.17 19:09

Nebo trampolínové centrum (třeba Freestyle Kolbenka, Jarov).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4545
13.6.17 19:15

@Nimie díky ale mám obavu, že by to malej nedal
@unuděná zkusím se podívat.
Klidně pište dál a nemusí to být vysloveně jen pohybové aktivity, klidně i nějaká nevím výstava, jiné muzeum, vyráběcí dílna, dětské centrum.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama