Kam v Praze za zvířátky?

11408
20.7.13 13:49

Kam v praze za zvířátky?

Ahoj,
plánujeme co odpoledne s malou téměř 2 roky. miluje zvířata, nejvíc kozy.. už máme objeté minizoo v chuchli a minizoo v Zájezdu, do velké zoo se nám nechce, jsme z prahy 13.. nemáte nějaký tip, kde na západní straně prahy jsou ještě nějaké zvířátka? stačí, aby se k nim dalo jít a koukat, třeba ohrada s kozama nebo ovcema.. klidně i okolí cca do 20km pokud by to stálo za to..
vím o něčem v kunratickém lese, ale to je zbytečně daleko :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31695
20.7.13 13:55

Na Zbraslavi, kousek od nádraží

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
20.7.13 13:56

Nebo v prokopáku je ohrada s kozama a ovcema

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
20.7.13 13:59

Nebo medvědi v Berouně jsou fajn :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2439
20.7.13 13:59

V Kunratickém lese je to moc prima, navíc se tam dá posedět v restauraci. Stačí dojet metrem na Roztyly a dojít tam procházkou, chodila jsem tam běhat. Nevím přesně, jaká tam jsou zvířata, myslím nějaké srnky, bažanti, ale nechci kecat.
No a v Berouně je nějaké medvědárium, ale tam jsem nikdy nebyla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11408
20.7.13 14:05

@slavuska1 diky, to v prokopaku vime, ale maji tam elektricky ohradnik :mrgreen: to bylo minule blby.. a ta zbraslav to je od toho nadrazi na stejne strane nebo pres reku? - uz to mam z mapy, to by slo :-)

@adam75 jojo jenze metrem je to tam tak na hodinu a ja mam bachor (vcera jsem mela rodit),tak to se mi fakt nechce :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
P.
2244
20.7.13 14:12

@xreni ahoj :-) a co v prokopaku? tam je ohrada s kozama a ovcema..a to mate kousek..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
20.7.13 14:12

@xreni zbraslav je na stejne straně, mě tam teda nějaká baba překecala lízt přes koleje :oops: A pak už to bylo jen rovně, jinak se to musí nadejít a zase sejít po schodech dolů.
A až budeš fit, tak doporučuju procházku Chodov-U krále Václava (zvěř, hřiště venku, hřiště v restauraci s trampolínouú-Na tý louce zeelený (zvěř s krmícím automatem, hřiště)-U labutí (rybník s nenažranýma kačenama).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
20.7.13 14:13

Renco v Radotine v ricnich laznich jsou staje a ohrady s konma. nez se tam dojde prochazkou, jde se bud okolo berounky od kostela, nebo od beach volejbaloveho hriste, idealne na motorce, a u beache je i detske hriste a velka trampolina. na beachi kdyz se nehraje, tak se mi tam deti placaji v pisku i hodinu obe v klidu. jezdis jeste autem, nebo spis mhd?
my zase budeme hlidat barak a psy, az nasi pojedou do krkonos, od 28.7. na tyden, to uz ale asi budes mit miminko na svete… :mrgreen:

jinak na te Zbraslavi je taky lesni zoo. u nas za Brandejskem je vodni park Cabarna, kde jsou jezirka s rybama, cerny labute a ozdobny minislepice, v Avesu tam maji handikepovana zvirata (lesni ptaky, dravce, labute, kachny).

pak co znam kontaktni zoo, to uz je dal, u Nymburka a nekde u Pisku. ani uz poradne nevim jak se to jmenuje…

jinak v Praze krome toho Prokopaku asi fakt uz nic moc jineho neni. a v Prokopaku to neni o kontaktu myslim.

medvedi v Beroune jsou celkem dobry. je tam detske hriste a rozhledna, hezka louka na valeni se. priserne drahy bistro s pani prodavackou, ktera kouka, jako kdyby ji nekdo strcil na zidli osiny a ona si do nich sedla… :cert: od
vlaku je to docela dost daleko a do kopce, lepsi tam jet autem a nechat to z druhe strany kopce, kdyztak ti napisu kde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
P.
2244
20.7.13 14:16

Asi to tu uz nekdo psal, ale autem je to kousek-v hostivari toulcuv dvur!!!tam je to paradni…http://www.toulcuvdvur.cz/farma-areal

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
20.7.13 14:17

No zkratka uz asi budes Renco do porodu sedet doma, protoze vsecko mas dost daleko :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
423
20.7.13 14:20

Na Andělu je stanice přírodovědců. Mají tam klokany, lamy, koníky, ale nejsem si jistá jestli i kozy. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11408
20.7.13 15:01

Holky dik moc za tipy, urcite vyuzijem i po porodu :-) ted asi teda dame ten prokopak, nak mi nedoslo, ze jsou ty zviratka i tam dal.. my videli ovecky u toho rybnika tam na zacatku a to nebylo moc ok :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
20.7.13 15:35

Ahoj. Něco bývalo i v Chuchelském háji, ale už je to roky, co bydlíme na druhém konci Prahy, tak nevím. U nás (sever) jsou kozy v Bohnicích, ale to je ještě víc z ruky než ZOO. Mch kozy v ZOO jsou teď asi ještě stejně nepřístupné, po povodních :(.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2453
24.3.15 19:38

Zdravím. Máte tip kam na domácí zvířátka na Praze 8, 9? Předem díky za rady :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama