Kam v těhotenství na pohotovost - Praha

Anonymní
27.2.20 14:36

Kam v tehotenstvi na pohotovost. Praha

Ahoj ženy. Dnes jsem našla na spodnim pradle par kapicek krve. Vytok ani špinění, ale nemám, tak nechci zbytečně plasit. Jen mi začíná byt divně a citim jemnou bolest v podbrisku a nevim jestli jsou to střeva nebo mimi. Jsem 24tt… A zacinam citit obavy. Prosim, muj gynekolog je az v pondělí, zajimalo by me, jaka pohotovost by me vzala, jen abych mela klid na duši a nedelala ze me histerku a blázna. ( vim jak se obcas doktori chovají a mam strach z toho vseho) děkuji j za odpovědi.
Ja vubec nevim, kam s tim jit. Treba kdyby me neco chytlo v noci. Nebo tak… Ach jo
Prosim, vim, ze mozna blaznim, ale hloupý komentare si odpusťte. Do ted sem zadnou komplilaci neměla.

Taky mozna dodat, ze uz tyden lezim s nachlazenim doma. Bez teplot ale uplne dobre mi taky neni.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

234
27.2.20 14:38

Jela bych do porodnice, kde jsi registrovaná. V Praze bys mela byt od 14tt. Když jsi těhotná, tak z tebe nikdo histerku dělat nebude. V porodnici většinou poradi, podivaji se na mimi a případne te odešlou jinam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9110
27.2.20 14:41
@Anonymní píše:
Ahoj ženy. Dnes jsem našla na spodnim pradle par kapicek krve. Vytok ani špinění, ale nemám, tak nechci zbytečně plasit. Jen mi začíná byt divně a citim jemnou bolest v podbrisku a nevim jestli jsou to střeva nebo mimi. Jsem 24tt… A zacinam citit obavy. Prosim, muj gynekolog je az v pondělí, zajimalo by me, jaka pohotovost by me vzala, jen abych mela klid na duši a nedelala ze me histerku a blázna. ( vim jak se obcas doktori chovají a mam strach z toho vseho) děkuji j za odpovědi.
Ja vubec nevim, kam s tim jit. Treba kdyby me neco chytlo v noci. Nebo tak… Ach jo
Prosim, vim, ze mozna blaznim, ale hloupý komentare si odpusťte. Do ted sem zadnou komplilaci neměla.Taky mozna dodat, ze uz tyden lezim s nachlazenim doma. Bez teplot ale uplne dobre mi taky neni.

Na gynekologickou pohotovost, kde jsi registrovaná v porodnici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3682
27.2.20 15:30

V tomto pokročilém týdnu tě vezmou ve tvé porodnici. Já byla ve 14. týdnu na gynekologicko pohotovosti na Bulovce a byla tam super péče.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
455
27.2.20 17:22

Jela bych kde jsi registrovaná. Pokud nejsi, naprosto spokojená jsem byla na pohotovosti v Podolí. Rozhodně bych vynechala Apolináře, tam je podle mých zkušenosti pohotovost naprosto otřesná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
562
27.2.20 19:08

@Lynx.lynx já mám naprosto opačnou zkušenost:joy:U Apolináře jsem byla spokojena a Podolí děs, vždy to záleží na lidech na který člověk narazí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama