Kam v zimě mezi lidi s miminem (Praha)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kamila5
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 10.10.14 19:35
Kam v zimě mezi lidi s miminem (Praha)

Chtěla bych se zeptat zkušenějších.. kam v zime s miminem pokud nechcete sedet doma.. kromě cviceni a plavani ale to je proste jen hodinka.. v letě jsme chodily porad do parku k vode a ven..a ted na zimu nevim moc co si s nim pocnu.. dáte mi nějaké tipy? ted mu jsou 3měsíce.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineBábrdl
Generální žvanilka 22852 příspěvků 10.10.14 19:38

Do mateřských center, do herniček :nevim:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 10.10.14 19:48

S půlročním? normálně na procházky, jako v létě. kojenec ti stejně bude ležet v kočárku a spát. mateřská centra, apod, bych řešila až příští zimu :kytka:

Kamila5
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 10.10.14 19:48

No to ja jsem koukala jen mi to vsecko prijde jak kdyby to byly jesličky.. neznam prave zadny konkretni tak jsem chtela poradit kdo prave nekam chodi

Lemonkas
Závislačka 4155 příspěvků 10.10.14 19:48

Taky na prochazky kamkoliv kde to bude sjizdne :) centra a herny s malym mimcem moc nemusim a hlavne se tam kumuluji bacili :)

rézi2
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 10.10.14 19:48

Hernicky, materska centra ale i do bazenu muzete jit v zime ;)
Nejsme z centra Prahy takze v zime posadim na sanky a pojedem na prochazku :-)
Ja nevim, urcite mas kamaradky tak treba pozvat je a jejich deti k vam a obracene.. Jinak klidne se ozvy do sz a pokud budes v blizkosti radi neco podniknem :D

jannina1
Závislačka 4381 příspěvků 10.10.14 19:49

Já nevím, já s takovým miminem chodila nejvíc na procházky, kdy dítě spalo v kočáru :nevim: Pochybuju, že ve 3 měsících vyžaduje extra zábavu :)

Příspěvek upraven 10.10.14 v 19:50

Kamila5
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 10.10.14 19:49

@slavuska1 ja chapu ze si tam nebude vylozene hrat:-) ale proste si jit i pokecat s kamoskou aby clovek nemusel do kavarny nebo ja nevim kam.. a nespi uz ted a jestli budu v zime trajdat tak jako v lete tak zmrznu:-)

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 10.10.14 19:50

S takhle malým miminem normálně na procházky na vzduch :nevim: Jenom se holt musí chodit, není to na posezení a pokecání na lavičce :-D

Kamila5
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 10.10.14 19:51

@jannina1 to samozrejme nevyzaduje ale moc nechrni:-) a i tak jsem to myslela kvuli sobe.. nemam ani kamosky s detma tak bych se aspon treba seznamila nebo tak:-)

jannina1
Závislačka 4381 příspěvků 10.10.14 19:51

Souhlasím, že v různých hernách teď na podzim akorát něco chytne…

jannina1
Závislačka 4381 příspěvků 10.10.14 19:54
@Kamila5 píše:
@jannina1 to samozrejme nevyzaduje ale moc nechrni:-) a i tak jsem to myslela kvuli sobe.. nemam ani kamosky s detma tak bych se aspon treba seznamila nebo tak:-)

Já, tak to je něco jinýho, chodila by jsi tam spíš kvůli sobě..Já myslela kvůli malému, ten to teď asi fakt nepotřebuje..Ale pokud se chceš seznámit, budeš muset dohledat nějáké MC, nejlépe v okolí, aby jste mohli s maminkama vyjet na prochajdy..

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 10.10.14 19:55

@Kamila5 napadl mě strollering, jestli u vás někdo neorganizuje lekce, ale netuším, jestli to probíhá pak i v zimě. Ale je to na vzduchu a seznámíš se tam taky :-D

Kamila5
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 10.10.14 19:59

@jannina1 jasne ze zatim kvuli sobe:-) to fakt nejsem naivni ze by se prcek vzprimil a vybehl vstric novym dobrodruzstvim..
ano dohledavat jsem se snazila jen proste rikam mela jsem z toho pocit jesli tak jsem chtela konkretni tip.
@rézi2 jak jsem psala kamosky s miminama nemam nejak sly po skole do prace a ja radsi po promocich rodila:-)
jinak bazen a cviceni v planu mam

Kamila5
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 10.10.14 20:00

@Etcetera78 jo probiha v zime mame to tu to je docela dobry.. slo mi o konkretni misto kam se slozit s kamoskou a prckem..jaksi na verejnosti..:-)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >