Kam vyrazit s kamarádkou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kvítko
Kecalka 198 příspěvků 09.11.18 23:30
Kam vyrazit s kamarádkou?

Chtěla bych koupit dárek pro kamarádku, ale schází mi inspirace. Většinou jsme chodili na nějaké pěkné divadlo v Praze. Dochází mi ale nápady. Přemýšlím také o nějakém koncertě, či jiné kulturní akci. Chtěli bychom až příští rok, klidně na jaře. Praha, ale i České Budějovice, Písek. Nevíte někdo o něčem? Díky moc.

Reakce:
svycarka
Echt Kelišová 7630 příspěvků 09.11.18 23:43

koncert Rahmstein :pankac: :mrgreen:

Russet
Neúnavná pisatelka 15917 příspěvků 09.11.18 23:59
@svycarka píše:
koncert Rahmstein :pankac: :mrgreen:

Tak na Rammsteiny bych nešla. Ani kdyby mě kamarádka prosila.

svycarka
Echt Kelišová 7630 příspěvků 10.11.18 00:05

@Russet tak kompromis Rammstein-uznavam svou debilni, neznaleckou chybu minulého prispevku-a potom Padesát odstinu….? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Russet
Neúnavná pisatelka 15917 příspěvků 10.11.18 00:21
@svycarka píše:
@Russet tak kompromis Rammstein-uznavam svou debilni, neznaleckou chybu minulého prispevku-a potom Padesát odstinu….? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nudááá. Já bych zaplesala nad Bohemian Rhapsody v kině (ale obávám se, že mě Rami zklame), jenomže kamarádka můj hudební vkus nesdílí. A já její.

krukynka
Kecalka 247 příspěvků 10.11.18 06:46

Tak co koupit wellnes pobyt, většinou tam bývá i nějaké muzeum, skanzen …

kvítko
Kecalka 198 příspěvků 10.11.18 08:12

@svycarka Kamarádka by možná na Rammsteiny šla, ale já asi ne!

Russet
Neúnavná pisatelka 15917 příspěvků 10.11.18 08:24
@kvítko píše:
Chtěla bych koupit dárek pro kamarádku, ale schází mi inspirace. Většinou jsme chodili na nějaké pěkné divadlo v Praze. Dochází mi ale nápady. Přemýšlím také o nějakém koncertě, či jiné kulturní akci. Chtěli bychom až příští rok, klidně na jaře. Praha, ale i České Budějovice, Písek. Nevíte někdo o něčem? Díky moc.

A na Shakespearových slavnostech jste byly? To je teda až v létě.

Váš příspěvek
Reklama