Kam vzít děti (věk 2 a 4) v ošklivém počasí?

9.7.15 11:51

Kam vzít děti (věk 2 a 4) v ošklivém počasí?

Budu mít narozeniny a největší radost mi udělá mé dítě když bude šťatsné. Naplánovala jsem s dětmi zoopark jenomže co když bude pršet? Poradí mi někdo kam můžu vzít své dcery, kde by se jim opravdu mohlo líbit? Mám vplánu kino, jenomže tam mohu vzít jen svou 4letou dceru, ta mladší by to nevydržela :( si myslím. :think: tak přemýšlím. Narozeniny mám 18.7 takže mám ještě týden čas na rozmyšlenou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8959
9.7.15 11:56

Mému synovi jsou taky 2 a kino s ním je pro mě naprosto sci-fi představa :lol: Záleží odkud jste a co v okolí máte… Co třeba nějaká hernička? Něco jako v Brně Bongo nebo Wikyland.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9043
9.7.15 11:58

Pokud by bylo špatné počasí, šla bych bud do krytého bazenu, nebo nejakeho zabavního centra, Bongo, Tongo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.7.15 13:21
@Lejaa píše:
Mému synovi jsou taky 2 a kino s ním je pro mě naprosto sci-fi představa :lol: Záleží odkud jste a co v okolí máte… Co třeba nějaká hernička? Něco jako v Brně Bongo nebo Wikyland.. :think:

asi tak nějak :D ten nápad kina mě vždycky s malou přešel po tom, co jí znám, jak umí divočit doma, venku, v krámu… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21076
9.7.15 13:32

Krytý bazén, zábavní centrum typu Bongo…U klidnějších dětí třeba divadlo, nějaká výtvarná dílna :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.7.15 13:33
@Lejaa píše:
Mému synovi jsou taky 2 a kino s ním je pro mě naprosto sci-fi představa :lol: Záleží odkud jste a co v okolí máte… Co třeba nějaká hernička? Něco jako v Brně Bongo nebo Wikyland.. :think:

to neznám jsme z teplic - ústecký kraj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.7.15 13:36
@pe-terka píše:
Krytý bazén, zábavní centrum typu Bongo…U klidnějších dětí třeba divadlo, nějaká výtvarná dílna :think:

Děkuji, děti moc rádi plavou :) to mě nenapdlo ty joo.. moc děkuji za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6064
9.7.15 13:36

@letníček já jsem z Litvínova, do Teplic jezdíme také část..navíc já mám narozky 17.7, syn 19.7 :mrgreen:
Malému se vždy stoproscentne zavdeci aquacem, co je vzit do lesoparku v cv nasledne do aqua světa?
nebo nám se i moc líbí v Marienbergu.
Nebo mě napadá v Mostě Jungle aréna :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.7.15 13:41
@monuline píše:
@letníček já jsem z Litvínova, do Teplic jezdíme také část..navíc já mám narozky 17.7, syn 19.7 :mrgreen:
Malému se vždy stoproscentne zavdeci aquacem, co je vzit do lesoparku v cv nasledne do aqua světa?
Nebo mě napadá v Mostě Jungle aréna :palec:

Ano do lesoparku je chci vzít to mme v plánu když bude krásně ale když bude pršet tak to asi těžko :( proto hledám něco na zábavu pod střechou :-) kdyby náhodou abych měla právě v plánu dvě věci, když v sobotu bude krásně pojedeme do chomutova do lesoparku když bude pršet pojedemee… ještě nevíím ale možná že do plavecký to není blbý nápad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.7.15 13:42
@monuline píše:
Nebo mě napadá v Mostě Jungle aréna :palec:

to máte docela pěkné narozky takhle hezky. to asi slavíte psolečně že? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
39583
9.7.15 13:45

Tak spolu oslavte narozeniny jiny den az bude hezky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2880
9.7.15 13:49

Nějaká hifi herna. U nás je jakási Žirafa, ještě jsem tam sice nebyla, ale dětem by se to určitě líbilo. Nebo aquapark. Kino je pro mne scifi asi i se čtyřletou :-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4104
9.7.15 13:50

Výlet vlakem?
my jezdíme většinou autem, takže pro naše děti je vlak vzácnost. a stačí jet někam, kamkoliv, tam vystoupit a jít třeba jen kousek do nějakého obchodu, tam koupit svačinu na cestu zpět a jet dalším vlakem zpátky :-) pro naše děti svátek :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56513
9.7.15 13:54

Akvapark.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.7.15 13:58
@budi píše:
Výlet vlakem?
my jezdíme většinou autem, takže pro naše děti je vlak vzácnost. a stačí jet někam, kamkoliv, tam vystoupit a jít třeba jen kousek do nějakého obchodu, tam koupit svačinu na cestu zpět a jet dalším vlakem zpátky :-) pro naše děti svátek :-)

d

DĚKUJU MOC :-) Děti maj taky rádi vláček. minulý rok jsme jely asi 3× vlakem. pamatuji si že byly opravdu nadšenéé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama