Kam za nevěrou při manželství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Havoc
Povídálka 47 příspěvků 16.04.18 07:52
Kam za nevěrou při manželství?

Zdravím, jaké máte praktické zkušenosti při hledání milostných dobrodružství během manželství? Pomohly vám moderní aplikace a internetové stránky? Podařilo se vám poměr dlouhodobě utajit a bavilo vás to? Odložme prosím morální aspekt věci a soustředme se na praktickou část 8)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 25 Další »

Reklama

Reakce:

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 16.04.18 07:59

@Havoc :roll: :roll:

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1316 příspěvků 16.04.18 08:01
@Havoc píše:
Zdravím, jaké máte praktické zkušenosti při hledání milostných dobrodružství během manželství? Pomohly vám moderní aplikace a internetové stránky? Podařilo se vám poměr dlouhodobě utajit a bavilo vás to? Odložme prosím morální aspekt věci a soustředme se na praktickou část 8)

Založ si účet na emiminu a tam to napiš, to ti jistě pomůže. :mrgreen:

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 16.04.18 08:03
@Havoc píše:
Zdravím, jaké máte praktické zkušenosti při hledání milostných dobrodružství během manželství? Pomohly vám moderní aplikace a internetové stránky? Podařilo se vám poměr dlouhodobě utajit a bavilo vás to? Odložme prosím morální aspekt věci a soustředme se na praktickou část 8)

když se takhle ptáš tak se prokristapána do ničeho nepouštěj.. lidi by nemělí dělat věci který neumí :lol:

hapolda
Zasloužilá kecalka 748 příspěvků 16.04.18 08:13

Je to pruzkum k nejake praci? :think:

Milan42
Kecalka 267 příspěvků 16.04.18 08:14

Za tuhke diskuzi tě emaminky tady rozcupují, morální stránku nedokáží dát stranou. :think:

No ake zpět k tématu, všechny moderní appky v tomhle žalostně selhaly, běžné seznamky taky. Jediné, co fungovalo bylo http://www.mileneckyvztah.cz

Poměr tajím zatím 5 týdnů, je to v pohodě, protože manželce jsem jako partner šumák. Věřím tomu, že v normálním vztahu by už byl dávno oheň na střeše, jenže to bych ani neměl důvod vedlejší vztah hledat, takže by bylo vše ok.

No a zatím mě to ohromně baví, strašně se mi zvedlo sebevědomí že o mě vůbec někdo stojí. Že jsem dobrý v posteli. Jsem spokojený a šťastný nejsem tak vznětlivý, což se pak pozitivně odráží ve vztazích ke všem v mém okolí.

Anonymní  16.04.18 08:35

Měla jsem milence 10 let, manžel na to nepřišel, i když jsem si někdy říkala, že to není možné, aby mu někdy někdo něco nenastínil, dělali jsme všichni tři ve stejném podniku. Lépe se hledá mezi kamarády a v práci, než na netu. Chce to přesnou logistiku a hlavně oba musí vědět, co chtějí a nastavit si jasná pravidla.

Milada69
Nováček 9 příspěvků 16.04.18 08:39
@Anonymní píše:
Měla jsem milence 10 let, manžel na to nepřišel, i když jsem si někdy říkala, že to není možné, aby mu někdy někdo něco nenastínil, dělali jsme všichni tři ve stejném podniku. Lépe se hledá mezi kamarády a v práci, než na netu. Chce to přesnou logistiku a hlavně oba musí vědět, co chtějí a nastavit si jasná pravidla.

jo a bavilo mě to, jinak bych to přece nedělala. Milenec byl krasavec a naučil mě „carpe diem“. Nelituji toho, škoda, že už je mu 70 let a co je v důchodu, tak nemá „vycházky“ :lol:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 16.04.18 08:40
@jdukolem píše:
když se takhle ptáš tak se prokristapána do ničeho nepouštěj.. lidi by nemělí dělat věci který neumí :lol:

Souhlasím s tebou. U takového amatéra se provalí i koupě sprostýho časopisu. Natož nějaká velká akce :lol:

Anonymní  16.04.18 08:46

Vypadá to, že emaminky jsou svaté ženy :D

Anonymní  16.04.18 08:48
@Milada69
@Milada69 píše:
jo a bavilo mě to, jinak bych to přece nedělala. Milenec byl krasavec a naučil mě „carpe diem“. Nelituji toho, škoda, že už je mu 70 let a co je v důchodu, tak nemá „vycházky“ :lol:

Carpe diem - přesně o tom to je…

Anonymní  16.04.18 08:50

Tak první stálejší milenku jsem měl před rokem. Letos už mám třetí a doma nic netuší. Ale za ten rok jsem měl asi 20 schůzek, většina z internetu, nejčastěji Badoo. Pár žen jsem oslovil i při náhodném setkání. Ale tam je to na delší seznamování.

Havoc
Povídálka 47 příspěvků 16.04.18 09:24
@Milan42 píše:
Poměr tajím zatím 5 týdnů, je to v pohodě, protože manželce jsem jako partner šumák. Věřím tomu, že v normálním vztahu by už byl dávno oheň na střeše, jenže to bych ani neměl důvod vedlejší vztah hledat, takže by bylo vše ok.No a zatím mě to ohromně baví, strašně se mi zvedlo sebevědomí že o mě vůbec někdo stojí. Že jsem dobrý v posteli. Jsem spokojený a šťastný nejsem tak vznětlivý, což se pak pozitivně odráží ve vztazích ke všem v mém okolí.

Díky za upřímnou odpověď. Jak to zvládáš emocionálně? Bereš to sportovně, nebo máš milenky plnou hlavu? Změnil se u tebe nějak vztah k manželce?

Havoc
Povídálka 47 příspěvků 16.04.18 09:25
@Čičorečka píše:
Souhlasím s tebou. U takového amatéra se provalí i koupě sprostýho časopisu. Natož nějaká velká akce :lol:

Holky klidně si rýpněte, mně to to nevadí 8)

vonajebohyne
Echt Kelišová 8433 příspěvků 16.04.18 09:28
@Anonymní píše:
Vypadá to, že emaminky jsou svaté ženy :D

Emaminky hlavne vi, ze zakladem uspechu a neprovaleni je diskretnost.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 25 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Vedle něj sedět doma nebude! Kopřivová opět odjela bez Jágra, prý na týdny

Modelka Veronika Kopřivová (27) opět utíká od svého přítele Jaromíra Jágra za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama