Kam zadat souřadnice ke geocachingu?

30305
25.7.13 19:40

Kam zadat souřadnice ke geocachingu???

Pomooooc :mrgreen:

Vylustila jsem souradnice finálky, ale nemam GPS. Potrebuju si na PC nekam zadat ty souradnice( ve stupnich atd),aby mi to vyplivlo misto, kam mame jit hledat. Na Mapach.cz ani Google mapach jsem nic nenasla, co by mi tohle umoznilo…Poradite??? :kytka: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58709
25.7.13 19:53

@farska odklikni mapy.cz, zobrazí se Ti mapa a v pravo je řádek místa, lokality, body. Odklineš, objeví se 2 kolonky, dole je GPS souřadnice. Tam je zadáš, místo Ti to najde :palec: Ještě edit, pro první hledání si klikni kdekoliv na mapu, ukáže se Ti gps souřadnice, tu už pak podle svého změń a ono Ti to ten bod najde ;)

Příspěvek upraven 25.07.13 v 19:54

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30305
25.7.13 19:54

Dekuju :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1096
25.7.13 19:56

@farska Nemáš gpsku ani v mobilu? My používáme s manželem mobil a aplikaci c:geo. Ta je super :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58709
25.7.13 19:58
@farska píše:
Dekuju :hug: :hug:

další možnost třeba toto: http://www.celysvet.cz/mapa-cely-svet, nebo přímo přes http://wiki.geocaching.cz/…C3%AD_strana, tam jsou mapy dostupné, ale je třeba se registrovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30305
25.7.13 20:52

Ja tu finalni kesku stejne neumim dosadit, ach joo:-((

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
177
25.7.13 21:25

@farska Nevím jestli ti to pomůže, ale když máš otevřenou nějakou kešku, tak zjištěné souřadnice zadej hned v úvodu jak jsou ty původní souřadnice, klikni na to a dej Změnit a zadej nové a potvrď, ty se ti pak změní, zkopíruj si je a dej třeba do Google maps…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30305
26.7.13 06:04

No jo, ale ja neumim vylustit tu finalku…Jak byste to spocitaly vy??
Otázky na které je treba odpovedet:
1. Jak se jmenovala lvice o kterou se Joy starala?
Sára - pak A=2
Tara - pak A=4
Elsa - pak A=6
Pippa - pak A=8

2. Ve kterém roce se Joy vdávala naposled?
Tvar 19BB

3. Otázka na výchozích souradnicích, kde je na dome plaketa o Joy Adamsonové. Podívejte se nad dvere v rekonstruovaném dome, kde Joy bydlela prvních 12 let svého života a na okrasném štukovém erbu je nejaké jedno písmeno. To prevedte podle pravidla A=1 až Z=26 (anglická abeceda) a dostanete císlo C.

Finálku, která má hodne spolecného s prírodou naleznete na:
N 49°56.0AB
E 017°53.[(53*C)+6]

A je 6
B je 1944
C je M, tedy cislo 13

A mne to nejdeeeeeeeeeeee :cert: :cert: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...