Kam zajít - stres, nervozita, špatný přístup...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terinka2016
Povídálka 25 příspěvků 13.03.18 07:44
Kam zajít - stres, nervozita, špatný přístup...

Ahoj, tak mám na vás opět dotaz :)
Máme s přítelem dlouholetý problém v komunikaci, denně hádky kvůli naprostým blbostem, ignorujeme se, odsekáváme plus spousta dalšího.. Chtěla jsem vztah ukončit, ale máme spolu malé dítě, dům a přeci jen ho pořád miluji. Ale zároveň mám pocit, že jsem si k němu vytvořila nějakou menší averzi na jeho chování - chytám už na brnk, vadí mi věci, které bych dříve třeba vůbec neřešila apod. Poradnu mi několikrát v hádce slíbil (když jsem řekla že končím), ale nikdy k ní nedošlo-tvrdí, že to je hloupost, že nepotřebuje od někoho pomoc.
Vše hodně stručně popsáno…
A teď se konečně dostavám k otázce. Nechci svádět vinu jen na něj a chtěla bych hledat chybu i u sebe, vymazat ze sebe můj přístup, že už každou hádku řeším tím, že utíkám a rozcházím se s ním, abych neřešila každou jeho špatnou náladu tím, že ji začnu mít taky, v hádce už jsem bezcitná a řeknu cokoliv atd…
Existuje nějaký léčitel, terapeut, prostě někdo, kdo mi s tímhle pomůže? Moc na ty,,čaroděje,, nevěřím, ale pro záchranu vztahu zkusím cokoliv. U psychologa už jsem byla, zbytečně..
Děkuji moc. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní  13.03.18 08:01
@Terinka2016 píše:
Máme s přítelem dlouholetý problém v komunikaci, denně hádky kvůli naprostým blbostem, ignorujeme se, odsekáváme plus spousta dalšího.. Chtěla jsem vztah ukončit, ale máme spolu malé dítě, dům a přeci jen ho pořád miluji. Ale zároveň mám pocit, že jsem si k němu vytvořila nějakou menší averzi na jeho chování - chytám už na brnk, vadí mi věci, které bych dříve třeba vůbec neřešila apod. Poradnu mi několikrát v hádce slíbil (když jsem řekla že končím), ale nikdy k ní nedošlo-tvrdí, že to je hloupost, že nepotřebuje od někoho pomoc.
A teď se konečně dostavám k otázce. Nechci svádět vinu jen na něj a chtěla bych hledat chybu i u sebe, vymazat ze sebe můj přístup, že už každou hádku řeším tím, že utíkám a rozcházím se s ním, abych neřešila každou jeho špatnou náladu tím, že ji začnu mít taky, v hádce už jsem bezcitná a řeknu cokoliv atd…
Existuje nějaký léčitel, terapeut, prostě někdo, kdo mi s tímhle pomůže? Moc na ty,,čaroděje,, nevěřím, ale pro záchranu vztahu zkusím cokoliv. U psychologa už jsem byla, zbytečně..
Děkuji moc. :nevim:

Ahoj, zrovna jsem řešila to samé. Už jsem si myslela že se rozvedeme. Máme ale malé dítě a druhé na cestě. Takže jsem si říkala že s tím prostě musím nějak hnout. A jedna známá mi poradila kineziologii.. moc jsem tomu nevěřila.. ale upřímně.. jsem po tom víc jak týden a cítím se prostě skvěle. Fakt vidím změnu. Nevím odkud jsi? Kdyby jsi byla z Prahy, mám kontakt na skvělou paní :-)
( Prosím anonym- citlivé informace )

Terinka2016
Povídálka 25 příspěvků 13.03.18 08:05

Já jsem z brna, tak to zkusím najít tady. Právě jsem nevěděla, co do toho vyhledávače zadat, pořád jsem nic nemohla najít. Našla jsem nějakou regresi, ale to mi nepřišlo pro mě úplně vhodné…

Anonymní  13.03.18 08:11
@Terinka2016 píše:
Já jsem z brna, tak to zkusím najít tady. Právě jsem nevěděla, co do toho vyhledávače zadat, pořád jsem nic nemohla najít. Našla jsem nějakou regresi, ale to mi nepřišlo pro mě úplně vhodné…

Jestli najdeš někoho super tak Ti to fakt pomůže.. já zkusila milion psychologů a bylo mi to k ničemu.. :roll: Akorát vyhozené peníze a čas.. a pak jsem narazila na tohle..
Vidím změnu o 90 %. Člověk se samozřejmě musí trochu snažit.. ale já fakt už během toho cítila změnu. Možná až tam přijdeš tak se Ti bude zdát že je to k ničemu.. v podstatě tam jen stojíš nebo sedíš a ona se Tě ptá na různé věci / otázky.. okolí to nevědělo že tam jdu, a pak mi lidi říkali ; hele Ty jsi nějaká jiná/ klidná.. ty máš snad milence :lol: akorát Tě musím upozornit že je to celkem dráha záležitost. Nebo jako já za dvě hodiny platila 1600,– ( 800,– / h ). Ale jsou lidi kterým stačí tak přijít jednou.. a pak už nemusí. A nebo jsou lidi kteří tam chodí každý měsíc jednou aby se jakoby ' srovnali '. Ale chodit často tam nemusíš. Já tam jdu teď za 14 dní a pak v Dubnu a pak půjdu až o prázdninách.. zase si nemůžu dovolit to platit furt. Ale fakt jak říkám - byla jsem tam zatím jen 2 hodiny a cítím se prostě skvěle..

Anonymní  13.03.18 08:15
@Terinka2016 píše:
Děkuji moc. :nevim:

Já třeba od doby co jsem tam byla ; ani jednou jsem nezvýšila hlas.. nepohádala se s nikým..
Na nikoho nebyla protivná, mnohem víc Vydržím. Fakt super.

Anonymní  13.03.18 08:17
@Anonymní píše:
Já třeba od doby co jsem tam byla ; ani jednou jsem nezvýšila hlas.. nepohádala se s nikým..
Na nikoho nebyla protivná, mnohem víc Vydržím. Fakt super.

Jo a kupříkladu: mě už půl roku permanentně bolela hlava a záda.. doktoři už nevěděli co semnou.. odtamtud jsem odcházela bez bolesti. A od doby co jsem tam byla jsem neměla ani jeden prášek na bolest

jannina1
Závislačka 3894 příspěvků 13.03.18 08:19
@Anonymní píše:
Ahoj, zrovna jsem řešila to samé. Už jsem si myslela že se rozvedeme. Máme ale malé dítě a druhé na cestě. Takže jsem si říkala že s tím prostě musím nějak hnout. A jedna známá mi poradila kineziologii.. moc jsem tomu nevěřila.. ale upřímně.. jsem po tom víc jak týden a cítím se prostě skvěle. Fakt vidím změnu. Nevím odkud jsi? Kdyby jsi byla z Prahy, mám kontakt na skvělou paní :-)
( Prosím anonym- citlivé informace )

Prosim muzes dat kontakt? Take o tom premyslim.Diky.

Anonymní  13.03.18 08:20
@jannina1 píše:
Prosim muzes dat kontakt? Take o tom premyslim.Diky.

Mohu ale jsem z Prahy.

jannina1
Závislačka 3894 příspěvků 13.03.18 08:23
@Anonymní píše:
Mohu ale jsem z Prahy.

No ja take :)

Terinka2016
Povídálka 25 příspěvků 13.03.18 08:30

No právě jsem pár stránek našla, vždycky kouknu na fotky nebo na styl webových stránek a zatím jsem si nevybrala… jsem fakt divná :roll:
Ale to, co tu píšete, zní tak úžasně, že se na nějaké vybírání asi vyprdnu, hlavně ať už tam sedím! :)

zzuzzinda
Kecalka 272 příspěvků 13.03.18 08:54
@Anonymní píše:

Mohla bych taky poprosit o kontakt? Jsem z Prahy a potřebuji pomoc :-(

mumisek79
Extra třída :D 12014 příspěvků 1 inzerát 13.03.18 09:27
@Anonymní píše:

Dobrý den můžete mě poslat kontakt do SZ děkuji a hezky den

Anonymní  13.03.18 09:33

+420 606 909 288
Paní se jmenuje Milena Kašparovská. Sídlo má na I. P. Pavlova ( 5 minut chůze od metra ).

pravdaalaska
Povídálka 48 příspěvků 13.03.18 09:35

Ahoj, a co rodinné konstelace? Nebo náhled do minulého života? U nás to pomohlo. Odpoustili jsme si zátěž z minulého života a žijeme na pohodu :D

Anonymní  13.03.18 09:43

Jo a mimochodem; jsem po šikaně, a spoustu dalších věcí.. psycholog ani psychiatři nepomohlo.. tady jedno sezení a od té doby si na šikanu nevzpomenu

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Genderové psycho z Británie: Vláda vyhodila lékaře, pacienty dělil na muže a ženy

Má dlouholetou praxi a řadu zkušeností, přesto dostal lékař David Mackereth... číst dále >

VÍME PRVNÍ: David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Je to kluk, nebo holka?

David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Jeho manželka Vendula mu v úterý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Reklama