Kam zajít - stres, nervozita, špatný přístup...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terinka2016
Povídálka 25 příspěvků 13.03.18 07:44
Kam zajít - stres, nervozita, špatný přístup...

Ahoj, tak mám na vás opět dotaz :)
Máme s přítelem dlouholetý problém v komunikaci, denně hádky kvůli naprostým blbostem, ignorujeme se, odsekáváme plus spousta dalšího.. Chtěla jsem vztah ukončit, ale máme spolu malé dítě, dům a přeci jen ho pořád miluji. Ale zároveň mám pocit, že jsem si k němu vytvořila nějakou menší averzi na jeho chování - chytám už na brnk, vadí mi věci, které bych dříve třeba vůbec neřešila apod. Poradnu mi několikrát v hádce slíbil (když jsem řekla že končím), ale nikdy k ní nedošlo-tvrdí, že to je hloupost, že nepotřebuje od někoho pomoc.
Vše hodně stručně popsáno…
A teď se konečně dostavám k otázce. Nechci svádět vinu jen na něj a chtěla bych hledat chybu i u sebe, vymazat ze sebe můj přístup, že už každou hádku řeším tím, že utíkám a rozcházím se s ním, abych neřešila každou jeho špatnou náladu tím, že ji začnu mít taky, v hádce už jsem bezcitná a řeknu cokoliv atd…
Existuje nějaký léčitel, terapeut, prostě někdo, kdo mi s tímhle pomůže? Moc na ty,,čaroděje,, nevěřím, ale pro záchranu vztahu zkusím cokoliv. U psychologa už jsem byla, zbytečně..
Děkuji moc. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 08:01
@Terinka2016 píše:
Máme s přítelem dlouholetý problém v komunikaci, denně hádky kvůli naprostým blbostem, ignorujeme se, odsekáváme plus spousta dalšího.. Chtěla jsem vztah ukončit, ale máme spolu malé dítě, dům a přeci jen ho pořád miluji. Ale zároveň mám pocit, že jsem si k němu vytvořila nějakou menší averzi na jeho chování - chytám už na brnk, vadí mi věci, které bych dříve třeba vůbec neřešila apod. Poradnu mi několikrát v hádce slíbil (když jsem řekla že končím), ale nikdy k ní nedošlo-tvrdí, že to je hloupost, že nepotřebuje od někoho pomoc.
A teď se konečně dostavám k otázce. Nechci svádět vinu jen na něj a chtěla bych hledat chybu i u sebe, vymazat ze sebe můj přístup, že už každou hádku řeším tím, že utíkám a rozcházím se s ním, abych neřešila každou jeho špatnou náladu tím, že ji začnu mít taky, v hádce už jsem bezcitná a řeknu cokoliv atd…
Existuje nějaký léčitel, terapeut, prostě někdo, kdo mi s tímhle pomůže? Moc na ty,,čaroděje,, nevěřím, ale pro záchranu vztahu zkusím cokoliv. U psychologa už jsem byla, zbytečně..
Děkuji moc. :nevim:

Ahoj, zrovna jsem řešila to samé. Už jsem si myslela že se rozvedeme. Máme ale malé dítě a druhé na cestě. Takže jsem si říkala že s tím prostě musím nějak hnout. A jedna známá mi poradila kineziologii.. moc jsem tomu nevěřila.. ale upřímně.. jsem po tom víc jak týden a cítím se prostě skvěle. Fakt vidím změnu. Nevím odkud jsi? Kdyby jsi byla z Prahy, mám kontakt na skvělou paní :-)
( Prosím anonym- citlivé informace )

Terinka2016
Povídálka 25 příspěvků 13.03.18 08:05

Já jsem z brna, tak to zkusím najít tady. Právě jsem nevěděla, co do toho vyhledávače zadat, pořád jsem nic nemohla najít. Našla jsem nějakou regresi, ale to mi nepřišlo pro mě úplně vhodné…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 08:11
@Terinka2016 píše:
Já jsem z brna, tak to zkusím najít tady. Právě jsem nevěděla, co do toho vyhledávače zadat, pořád jsem nic nemohla najít. Našla jsem nějakou regresi, ale to mi nepřišlo pro mě úplně vhodné…

Jestli najdeš někoho super tak Ti to fakt pomůže.. já zkusila milion psychologů a bylo mi to k ničemu.. :roll: Akorát vyhozené peníze a čas.. a pak jsem narazila na tohle..
Vidím změnu o 90 %. Člověk se samozřejmě musí trochu snažit.. ale já fakt už během toho cítila změnu. Možná až tam přijdeš tak se Ti bude zdát že je to k ničemu.. v podstatě tam jen stojíš nebo sedíš a ona se Tě ptá na různé věci / otázky.. okolí to nevědělo že tam jdu, a pak mi lidi říkali ; hele Ty jsi nějaká jiná/ klidná.. ty máš snad milence :lol: akorát Tě musím upozornit že je to celkem dráha záležitost. Nebo jako já za dvě hodiny platila 1600,– ( 800,– / h ). Ale jsou lidi kterým stačí tak přijít jednou.. a pak už nemusí. A nebo jsou lidi kteří tam chodí každý měsíc jednou aby se jakoby ' srovnali '. Ale chodit často tam nemusíš. Já tam jdu teď za 14 dní a pak v Dubnu a pak půjdu až o prázdninách.. zase si nemůžu dovolit to platit furt. Ale fakt jak říkám - byla jsem tam zatím jen 2 hodiny a cítím se prostě skvěle..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 08:15
@Terinka2016 píše:
Děkuji moc. :nevim:

Já třeba od doby co jsem tam byla ; ani jednou jsem nezvýšila hlas.. nepohádala se s nikým..
Na nikoho nebyla protivná, mnohem víc Vydržím. Fakt super.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 08:17
@Anonymní píše:
Já třeba od doby co jsem tam byla ; ani jednou jsem nezvýšila hlas.. nepohádala se s nikým..
Na nikoho nebyla protivná, mnohem víc Vydržím. Fakt super.

Jo a kupříkladu: mě už půl roku permanentně bolela hlava a záda.. doktoři už nevěděli co semnou.. odtamtud jsem odcházela bez bolesti. A od doby co jsem tam byla jsem neměla ani jeden prášek na bolest

jannina1
Závislačka 4123 příspěvků 13.03.18 08:19
@Anonymní píše:
Ahoj, zrovna jsem řešila to samé. Už jsem si myslela že se rozvedeme. Máme ale malé dítě a druhé na cestě. Takže jsem si říkala že s tím prostě musím nějak hnout. A jedna známá mi poradila kineziologii.. moc jsem tomu nevěřila.. ale upřímně.. jsem po tom víc jak týden a cítím se prostě skvěle. Fakt vidím změnu. Nevím odkud jsi? Kdyby jsi byla z Prahy, mám kontakt na skvělou paní :-)
( Prosím anonym- citlivé informace )

Prosim muzes dat kontakt? Take o tom premyslim.Diky.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 08:20
@jannina1 píše:
Prosim muzes dat kontakt? Take o tom premyslim.Diky.

Mohu ale jsem z Prahy.

jannina1
Závislačka 4123 příspěvků 13.03.18 08:23
@Anonymní píše:
Mohu ale jsem z Prahy.

No ja take :)

Terinka2016
Povídálka 25 příspěvků 13.03.18 08:30

No právě jsem pár stránek našla, vždycky kouknu na fotky nebo na styl webových stránek a zatím jsem si nevybrala… jsem fakt divná :roll:
Ale to, co tu píšete, zní tak úžasně, že se na nějaké vybírání asi vyprdnu, hlavně ať už tam sedím! :)

zzuzzinda
Kecalka 272 příspěvků 13.03.18 08:54
@Anonymní píše:

Mohla bych taky poprosit o kontakt? Jsem z Prahy a potřebuji pomoc :-(

mumisek79
Extra třída :D 12048 příspěvků 13.03.18 09:27
@Anonymní píše:

Dobrý den můžete mě poslat kontakt do SZ děkuji a hezky den

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 09:33

+420 606 909 288
Paní se jmenuje Milena Kašparovská. Sídlo má na I. P. Pavlova ( 5 minut chůze od metra ).

pravdaalaska
Stálice 63 příspěvků 13.03.18 09:35

Ahoj, a co rodinné konstelace? Nebo náhled do minulého života? U nás to pomohlo. Odpoustili jsme si zátěž z minulého života a žijeme na pohodu :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 09:43

Jo a mimochodem; jsem po šikaně, a spoustu dalších věcí.. psycholog ani psychiatři nepomohlo.. tady jedno sezení a od té doby si na šikanu nevzpomenu

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >