Kam zmizely opravdové ženy ?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MartinKa36
Závislačka 3441 příspěvků 05.12.18 00:34
Kam zmizeli opravdové ženy ?

Jak je z názvu patrné, zajímá mě, kam zmizeli ženy s velkým ž, které se starají o svého muže mají vždy náladu na sex, nesedí stále u počítače, nemají problém postarat se o děti a domácnost, a ve 30 ví, co chtějí od života. Ze zdejších diskusí se mi zdá, že je to dnes opravdu nedostatkové zboží.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 40 Další »
Reakce:
Janli
Kelišová 6312 příspěvků 05.12.18 00:53

Tady jsem :mavam:

Elephantka
Ukecaná baba ;) 1102 příspěvků 05.12.18 00:55

Zmizeli zeny? :nevim: Pane jo. :zed:

Janli
Kelišová 6312 příspěvků 05.12.18 00:56
@Elephantka píše:
Zmizeli zeny? :nevim: Pane jo. :zed:

Odešly se učit gramatiku :mrgreen:

MartinKa36
Závislačka 3441 příspěvků 05.12.18 00:59

@Janli a @Elephantka právě jste dokázali že nejste @ženy s velkým Ž

Janli
Kelišová 6312 příspěvků 05.12.18 01:03

@MartinKa36 trochu sebereflexe…

skorotehotna
Kecalka 332 příspěvků 05.12.18 01:10

Správná žena totiž nikdy neopravi chlapa :lol:

ksafnika
Ukecaná baba ;) 1499 příspěvků 05.12.18 01:16
@Janli píše:

byla jsi rychlejsi :lol: ted jsem to chtela napsat taky :P

Ennny
Ukecaná baba ;) 1820 příspěvků 05.12.18 01:19

@MartinKa36 jako tím že narozdíl od tebe umí česky? Tak to je hustý ty budeš asi taky dobrá domácí puťka co?

Nevidím nic ženského na tom dělat chlapovi poskoka a služku .Naopak obdivuji chlapy co se umí chovat jako tatove a manželé se vším všudy a nemají jen plnou hubu většinou blbych keců.

Janli
Kelišová 6312 příspěvků 05.12.18 01:29

Víš holka, nejsme v 19.století. Mám právo na svůj život, mám právo si uvařit kávu a sednout si na chvíli k počítači, když děti spí. Mám právo občas nemít chuť na sex. Ale, starám se o svého muže, o svoje dvě děti, o dům a pár hektarů zahrad. Co od života chci, to vím už od dvaceti. Na sex mám chuť dvacet dní v měsíci. Taky mám smysl pro humor. Takových je většina žen na Emiminu. Jsme emancipované, silné, ale zároveň ženské a křehké. Jediné, co se nám někdy nedostává, jsou ti muži, pro které by nám stálo za to takovými být. Nejsme nedostatkové zboží, stačí se pořádně podívat kolem sebe!

Ennny
Ukecaná baba ;) 1820 příspěvků 05.12.18 01:32
Plmo
Povídálka 28 příspěvků 05.12.18 01:44
@Janli píše:

Asi teď sedí ve škole a vzpomínají jak je vlastně, jestli je to shoda přísudku s podmětem, nebo ženský,mužský, střední rod,nebo dokonce citoslovce. :zed:

Delaltctrl
Ukecaná baba ;) 1588 příspěvků 05.12.18 01:51
@MartinKa36 píše:
Jak je z názvu patrné, zajímá mě, kam zmizeli ženy s velkým ž, které se starají o svého muže mají vždy náladu na sex, nesedí stále u počítače, nemají problém postarat se o děti a domácnost, a ve 30 ví, co chtějí od života. Ze zdejších diskusí se mi zdá, že je to dnes opravdu nedostatkové zboží.

Znám pár legend, kde se o nich mluví, prý existovali v dávných dobách. Semtam se nějaká objeví, ale jen proto že byla zakopana někde daleko od mainstreamu.

Janli
Kelišová 6312 příspěvků 05.12.18 01:56

@Delaltctrl tak ještě jednou i pro ty pomalejší - ženy existovalY.

Lenka_Hal
Kelišová 5731 příspěvků 05.12.18 02:00
@Janli píše:
@MartinKa36 trochu sebereflexe…

To vis, dostatecne nevzhlizis k nekomu jen proto, ze ma vic testosteronu… :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 40 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >