Kam zmizely z obchodů menstruační vložky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kassy
Závislačka 3292 příspěvků 11.05.13 15:00
Kam zmizely menstruační vložky

Nevím, jestli jsem zvolila správnou kategorii, vhodnější k tomuto tématu jsem nenašla.
Poslední dobou mám problém sehnat menstruační vložky. Před těhotenstvím jsem měla 3 oblíbené značky, které jsem kupovala pravidelně. Už dřív jsem začala mít problém je sehnat, neměli je zdaleka v každé drogérii. Ale teď je to naprostá katastrofa - kamkoliv vlezu, ať je to malá drogérie, velký řetězec nebo hypermarket, v různých městech, všude mají plný regál vložek Always nejrůznějších druhů a pár balíčků nějakých krátkých „normal“ od dvou, max. tří dalších výrobců. Sehnat vložky typu „ultra“ (pro silnější krvácení) jiné značky než Always je skoro nemožné. Všimly jste si toho taky? Nevíte, kam všechny ostatní značky zmizely? Nebo je u vás výběr dostatečný? Kde nakupujete?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Shyamani 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.13 15:02

@Kassy Ani jsem si nevšimla, jelikož jsem začala používat kalíšek a jsem z něj nadšená :-) Tahle investice se vyplatí :-)

Verca1989
Echt Kelišová 9473 příspěvků 11.05.13 15:02

@Kassy a které konkrétně jsi kupovala?

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 11.05.13 15:03

Tak tedy nevím, tady není problém sehnat cokoliv, ať už upa obyčejné, až po značkové a rozhodně tu nejsou jen always… :think: kupuju v marketech nebo v drogerii (teta)..

Verca1989
Echt Kelišová 9473 příspěvků 11.05.13 15:03

Jinak teda já osobně s tímhle problém nemám, protože vložky nepoužívám, jen tampony, takže se mě to netýká :)

missmiri
Ukecaná baba ;) 1483 příspěvků 11.05.13 15:04

@Kassy Taky mám ten pocit. Já zase nemohu sehnat nic pořádného pro slabší krvácení. Always jsou strašně takové „umělé“, gumové.

lyrica
Hvězda diskuse 41884 příspěvků 11.05.13 15:05

@missmiri zkus Naturella, používám vložky na noc ke konci MS a kupuju jedině ty, protože nejsou,,umělé,, gumové jak sama píšeš ;)

K-Black 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.13 15:05

@Kassy a jaký konkrétní druh hledáš? osobně jsem si nějakého výpadku nevšimla :nevim: Always nekupuju, jsou takový divný :nevim:

Kelsey
Hvězda diskuse 43848 příspěvků 11.05.13 15:06

@Kassy
A nemají ty vložky jen nový název? Dívala si se v kauflandu?
Používám teda jen tampony několik let (teď jsem měla porodnické vložky a intimky a až bude třeba tak se vrátím k tamponům), ale myslím, že ty Ultra jsem viděla u maminy na wc, měly tokový modrý obal?

Kassy
Závislačka 3292 příspěvků 11.05.13 15:09
@Shyamani píše:
@Kassy Ani jsem si nevšimla, jelikož jsem začala používat kalíšek a jsem z něj nadšená :-) Tahle investice se vyplatí :-)

To je super, že ti vyhovuje, ale já si to prostě neumím u sebe v praxi představit, jak bych to dělala třeba někde v obchodním centru nebo v práci, prostě kdekoliv, kde není umyvadlo přímo v kabince.

@missmiri píše:
@Kassy Taky mám ten pocit. Já zase nemohu sehnat nic pořádného pro slabší krvácení. Always jsou strašně takové „umělé“, gumové.
Právě, mně jsou taky hrozně nepříjemné. Jenže prostě od ostatních značek všude vidím jenom normal, které jsou hrozně krátké a prostě mi nestačí.
@martina.se píše:
Tak tedy nevím, tady není problém sehnat cokoliv, ať už upa obyčejné, až po značkové a rozhodně tu nejsou jen always… :think: kupuju v marketech nebo v drogerii (teta)..

Do Tety běžně nechodím, ale jednu u nás myslím máme, tak to možná zkusím, třeba si tam něco vyberu.

K-Black 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.13 15:10

@lyrica taky mám ráda Naturela a pak ještě pro mladé dívky, je na tom napsáno Tenns ;) a ty jsou fakt dobrý :palec:

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 11.05.13 15:11

@Kassy já jí mám přímo pod domem, takže tam chodím, bo je to nejblíž. Většinou kupuju naturelu, dělají fakt různé druhy, určitě si vybereš :palec:

Ambriel
Závislačka 2688 příspěvků 11.05.13 15:13
@Shyamani píše:
@Kassy Ani jsem si nevšimla, jelikož jsem začala používat kalíšek a jsem z něj nadšená :-) Tahle investice se vyplatí :-)

Paní se neptala na tvůj kalíšek, ale na vložky :roll:

Anik
Ukecaná baba ;) 1392 příspěvků 11.05.13 15:16

Názvu diskuse jsem se upřímně lekla :))) ale jinak jsem žádný výpadek nezaznamenala, a to chodím vpodstatě jen do Alberta, vyjímečně Tesco a dm drogerie… takže nemám ten pocit. A doufám, že nikdy mít nebudu, protože bez vložek a toaleťáku a papírových kapesníků si život neumím představit.
 A.

Kassy
Závislačka 3292 příspěvků 11.05.13 15:18

@Verca1989 @Jasněnkaa :
Kupovala jsem Kotex, ty už se snad ani nedělají, vídám teď od nich všude jenom tampony a ani na jejich webu jsem vložky v přehledu produktů nenašla, Libresse, ty už jsem taky docela dlouho nikde neviděla, a Ria, ty vídám, ale jenom variantu normal (krátké, 4 kapičky, pro slabší krvácení), já potřebuju ultra nebo super (každá značka to nazývá jinak), prostě ty delší pro silnější krvácení, co mají 5 kapiček na obale.
Snahu sehnat své oblíbené jsem už vzdala, prostě se trh za tu dobu, co jsem je nepoužívala, změnil. Ale nemůžu sehnat prostě nic s dostatečnou absorbční schopností, všechno je to krátké a slabé (už jsem vyzkoušela asi 5 různých značek).

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama