Kamarád chce darovat auto do milionu korun

Anonymní
9.8.13 16:06

Kamarád chce darovat auto do milionu korun

Sestřenka má kamaráda a ten jí dal na účet nějakou sumu peněz a chce koupit auto do milionu korun, za to že mu pomohla, když byl v nouzi. Když jsem jí řekla, že se mi to nezdá. Tak mi řekla, že on na to má, prý zdědil několik milionů eur. A údajně ho zná dlouho a je to férový člověk. Mně se to nezdá, chtěla bych znát nezaujatý názor.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3396
9.8.13 16:09

V dnešní době nedostaneš nikdy nic zadarmo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nikol.ondrášovka
9.8.13 16:09

Že to není tvá věc :)

• Nahlásit
  • Citovat
1769
9.8.13 16:10

No a?? :mrgreen: když se znaji a on ji koupi a napise na ni auto, tak proc ne? jestli mu ještě nakej milionek prekazi muzu poslat číslo mojeho uctu ještě :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4451
9.8.13 16:11

Tak záleží jak mu pomohla, jak se znají a tak dále, ale proč ne. Dokud nebudeme znát celé pozadí, tak to budou jen spekulace. Spíš mě zaráží ta sestřenka, že pouští do světa info o dědictví, to se potom dárci líbit moc nebude…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24108
9.8.13 16:11

No a když ho doopravdy dostane, tak jí budete akorát celá rodina pomlouvat, vymýšlet teorie o tom, jak s ním spí a to všechno jenom ze závisti, protože vám nikdo nic nedal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
9.8.13 16:12

Blby kdo dava, blbejsi kdo nebere :mrgreen:
jen bacha, u takove castku je treba odvest darovaci dan. at se pozdeji nedostane do prusvihu. idealni je k tomu mit i darovaci smlouvu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.8.13 16:14

Já jsem se jen bála, aby se nedostala do potíží

• Nahlásit
  • Citovat
Kies
9.8.13 16:15

Ježiš, to je snad jejich věc… Mně taky dnes už manžel, ale v té době přitel přinesl domů peníze a že mi jdeme koupit auto, abych byla v bezpečí.. A co jako?! Autem drandím dodnes, vzali jsme se, máme spolu mimi a jsme šťastni :dance: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
K-Black
9.8.13 16:15

A co se ti na tom nezdá? jako že na ni šije boudu? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
483
9.8.13 16:16

Taky by se mi to nezdalo. Takove dary se mezi „kamarady“ nedavaji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black

Čím? on ji dá milion, koupí ji auto, jaké by ona mohla mít potíže? neznám ji, tak nevím na co narážíš. Mě nenapadá jaké by mohla mít potíže?

• Nahlásit
  • Citovat
11595

A nebo do řečí… ale pozor, počkat, tam už je! :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
9.8.13 16:19
@jessikka píše:
A nebo do řečí… ale pozor, počkat, tam už je! :roll:

no do reci se dostane stoprocentne. ovsem auto za milion by mi za to urcite stalo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11595
9.8.13 16:20
@Ali-Ali píše:
no do reci se dostane stoprocentne. ovsem auto za milion by mi za to urcite stalo :mrgreen:

já bych se s ním radši dohodla, ať mi koupí auto za půl mega a zbytek dá k rozfrcání :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama