Kamarád chce moje fotky ve spodním prádle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 13:36
Kamarád chce moje fotky ve spodním prádle

Ahoj holky. Mám takový problém. Můj kamarád se chová poslední dobou divně. Beru ho jako kámoše, ale on by chtěl víc. Chce po mě vztah a když řeknu že chci jen kamarádství tak se urazí. Chce po mě abych se s ním vyspala- když jsem odmítla, řekl že jsem nevyzrálá (mířil i na to že jsem panna). Každou debatu otočí k sexu. Třeba mi řekl že mi vyrostly prsa a ať mu prý pošlu fotku ať se podívá. Pak byl uražený že jsem odmítla. Nyní po mě chce fotku aspoň ve spodním. Změna tématu nepomáhá, pořád mluví o vztahu, sexu a podobně. Když řeknu že chci jen kamarádství, naštve se. Co s tím? Chci ho jen jako normálního kámoše ale to on nechce. Je nějaká pravděpodost že by to bylo jako dřív? Mě je 17 a jemu 20. Anonymně proto aby mě nikdo nepoznal.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
padandy
Kecalka 472 příspěvků 02.08.18 13:40

a proč si chceš takového kamaráda držet? Jednoduše s ním nekamaraď a je to :nevim:

beruska9
Extra třída :D 10753 příspěvků 02.08.18 13:40

Nejspis ne. Hlavne mu nic neposilej.

Hroznej puberťák
Kelišová 5413 příspěvků 02.08.18 13:41

Nic s tim, nemůžeš někoho takového mít jako kamaráda, on prostě není schopen být kamarád.

Michal1986
Kecalka 238 příspěvků 02.08.18 13:42

je to hnusné prase a naprosto nerozumím jeho potřebě dostat se do kalhotek mladé slečně v rozkvětu :D ale raději sem prosím hoď ty fotky, abychom mohli poradit víc :nevim:

Russet
Extra třída :D 12178 příspěvků 02.08.18 13:42
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Mám takový problém. Můj kamarád se chová poslední dobou divně. Beru ho jako kámoše, ale on by chtěl víc. Chce po mě vztah a když řeknu že chci jen kamarádství tak se urazí. Chce po mě abych se s ním vyspala- když jsem odmítla, řekl že jsem nevyzrálá (mířil i na to že jsem panna). Každou debatu otočí k sexu. Třeba mi řekl že mi vyrostly prsa a ať mu prý pošlu fotku ať se podívá. Pak byl uražený že jsem odmítla. Nyní po mě chce fotku aspoň ve spodním. Změna tématu nepomáhá, pořád mluví o vztahu, sexu a podobně. Když řeknu že chci jen kamarádství, naštve se. Co s tím? Chci ho jen jako normálního kámoše ale to on nechce. Je nějaká pravděpodost že by to bylo jako dřív? Mě je 17 a jemu 20. Anonymně proto aby mě nikdo nepoznal.

Co se mu prostě vyhýbat? Toto individuum chceš mít za kamaráda?

Králičice
Extra třída :D 13093 příspěvků 02.08.18 13:43

Přemýšlím, za jak dlouho by se ty fotky objevily na netu :think: případně u společných známých..Věř mi, tohle dělají jen chudáci - navíc, jestli tě „ponižuje“.. A doporučím, nechoď s ním nikam sama..

Ou
Kelišová 5420 příspěvků 02.08.18 13:44

Není to kamarád, chce sex a když ho nedostane a dojde mu to, začne bejt na tebe sprostej.

Pokud s ním nic mít nechceš, pošli ho do háje a přeruš s ním kontakt - nenech si líbit, jak s tebou zachází. Tohle si skutečně nemůže dovolovat.

NEchceš ho mít jako kamaráda, nechceš s ním zůstat v kontaktu. Je to buranský idiot.

ZuzankaZoey
Povídálka 28 příspěvků 02.08.18 13:44

Když se hned urazí,asi to není dobrý kamarád. Pokud není schopný respektovat tvé rozhodnutí,přestala bych se s ním bavit a buď přileze nebo ne. Rozhodně mu nic neposílej. 8)

Premek_Orac
Závislačka 4415 příspěvků 02.08.18 13:44

Zaprvé, chování tvého kamaráda je nevhodné a měla bys mu to dát najevo.
Zadruhé, navrhni, ať ti pošle fotku v radiovce, s vidlema v ruce a v gumákách po kolena ve hnoji.

truelly
Závislačka 2836 příspěvků 02.08.18 13:46

Ukončí i kamarádství s ním. Jen by tě později s těma fotkama vydíral. Nejsme ve státě, kde by sis ty sama nemohla svobodně zvolit s kým budeš chodit, spát, za koho se vdáš, s kým budeš mít děti atd.

Chlapec
Nováček 5 příspěvků 02.08.18 13:47

@Anonymní
bohužel tvůj kamarád s Tebou chce souložit 5× denně jen neví jak Tě zmanipulovat, aby k tomu došlo.
S těma fotkama třeba spoléhá, že tě to vzruší a podlehneš mu nejlépe několikrát :lol:

samá práce
Ukecaná baba ;) 2252 příspěvků 02.08.18 13:48

tak pokud bude platit éčkama, tak bych do toho šel. Ale holt mládí je drahé, tak pod pětibábu eur za jedno foto nahoře bez bych nešel. ;)

Chlapec
Nováček 5 příspěvků 02.08.18 13:48

Btw.: pravděpodobnost, že to bude jako dřív = 0%

Monuliik
Povídálka 22 příspěvků 02.08.18 13:49

Nic neposílat a najít si jineho kamaráda ;) Tohle není kamarád, pokud se chová jak píšeš :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >