Reklama

Kamarád (deset let) získat ho zpět?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.18 20:52
Kamarád (deset let)získat ho zpět?

Milé slečny, maminky, ženy! Hned začátkem tohoto příspěvku Vás chci poprosit abyste mě nesoudily. Sama lidi nesoudím. Zastávám názor, nesoudit ničí cestu. Poradit, pomoci, ale nehanit. Povím Vám v krátkosti svůj příběh. V životě mám obrovské štěstí. No cca od dvaceti let. Do té doby to byl rachot :lol: Od dvaceti let mám báječného manžela, děti, život. Dům, práci, zdraví, rodinu. Teď nechci znít moc povrchně. Prostě jsem člověk, který se snaží žít přítomností. Člověk, který se snaží být vděčný, za to co každý den má. I když někdy to prostě nejde známe že jo. K dotazu: Před deseti lety cca v 19 jsem poznala jednoho kluka..říkejme mu Pepa..kluk (krásné oči, muzikant, miluje přírodu jako já) hodně mi tehdy pomohl. Překonat bolest od bývalého přítele. Jak to tak chodí zamilovala jsem se do něj. V té době to byl hrozný negativista. Nějak jsme se rozešli (taky babař). O dva roky později jsem ho potkala jednou a procházeli jsme se Prahou. Dál nic. O čtyři roky později znova (nebudu to protahovat pořád stejný lhář prostě babař, který mě a nejen mě zkoušel) o další rok později to samé. Před měsícem jsem ho oslovila já kvůli práci (reklamě své knihy) nějak se to zvrtlo. Problém doma s manželem a on mi dal co mi chybělo. Pozornost atd…, ze začátku to bylo si tak krásná a chyběla si mi jako kamarádka, mám pro tebe slabost atd..pak najednou mi napsal,,Upřímě to tvoje hezký den a neustále pozitivní nálada,"–je to dost otravné-si pro mě jako sluničkové dítě a přitom si dospělá žena.. dotklo se mě to. :lol: Dotaz : jinak bych napsala slohovou práci.. ten chlap prostě do mého života nějak patří..je to tři týdny co spolu nemluvíme a ano asi je to chlap, který si hraje s ženskýma a já se ptám jak na takového chlapaaa? :lol: :lol: :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:
 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.18 20:53

A předem díky za odpovědi vys..er se na něj..ty znám :mavam:

 
tzipora
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 10.05.18 20:56

Proc spolu nemluvíte? Kvuli tomu, ze ses urazila, ze? Me by se to take dotklo. On se ti vubec neozyva? Jak na takového muze? Předstírat nezájem, ze jsi nad veci. A take bud trochu záhadná a tajemná a nech se dobývat. :D Ty chces s nim zase spát?

 
sediza
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 10.05.18 20:58

Některý lidi, i přesto, že si prožili trápení, stále touží po dalším a dalším. Otázka nezní, jak na něj. Otázka zní, jak na Vašeho muže, abyste spolu byli šťastní.

 
Russet
Extra třída :D 10381 příspěvků 10.05.18 20:58
@Anonymní píše:
Milé slečny, maminky, ženy! Hned začátkem tohoto příspěvku Vás chci poprosit abyste mě nesoudily. Sama lidi nesoudím. Zastávám názor, nesoudit ničí cestu. Poradit, pomoci, ale nehanit. Povím Vám v krátkosti svůj příběh. V životě mám obrovské štěstí. No cca od dvaceti let. Do té doby to byl rachot :lol: Od dvaceti let mám báječného manžela, děti, život. Dům, práci, zdraví, rodinu. Teď nechci znít moc povrchně. Prostě jsem člověk, který se snaží žít přítomností. Člověk, který se snaží být vděčný, za to co každý den má. I když někdy to prostě nejde známe že jo. K dotazu: Před deseti lety cca v 19 jsem poznala jednoho kluka..říkejme mu Pepa..kluk (krásné oči, muzikant, miluje přírodu jako já) hodně mi tehdy pomohl. Překonat bolest od bývalého přítele. Jak to tak chodí zamilovala jsem se do něj. V té době to byl hrozný negativista. Nějak jsme se rozešli (taky babař). O dva roky později jsem ho potkala jednou a procházeli jsme se Prahou. Dál nic. O čtyři roky později znova (nebudu to protahovat pořád stejný lhář prostě babař, který mě a nejen mě zkoušel) o další rok později to samé. Před měsícem jsem ho oslovila já kvůli práci (reklamě své knihy) nějak se to zvrtlo. Problém doma s manželem a on mi dal co mi chybělo. Pozornost atd…, ze začátku to bylo si tak krásná a chyběla si mi jako kamarádka, mám pro tebe slabost atd..pak najednou mi napsal,,Upřímě to tvoje hezký den a neustále pozitivní nálada,"–je to dost otravné-si pro mě jako sluničkové dítě a přitom si dospělá žena.. dotklo se mě to. :lol: Dotaz : jinak bych napsala slohovou práci.. ten chlap prostě do mého života nějak patří..je to tři týdny co spolu nemluvíme a ano asi je to chlap, který si hraje s ženskýma a já se ptám jak na takového chlapaaa? :lol: :lol: :lol:

Nechat být.

 
five5
Kecalka 179 příspěvků 10.05.18 20:59

A ty ho chceš jako kamaráda nebo něco víc? Mě napadá jen jedno: Chudák manžel :zed:

 
tzipora
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 10.05.18 20:59

Nebo on se ti ozval a tys mu neodpověděla? Nevíš, jak ted s nim komunikovat, ze? Po tom jeho nevhodném komentari. Chces slyset zase jeho lichoceni a těšil by te jeho zajem, ze? No taky dobre je oblekat se jako dama, sukne, lodicky, krásně nalicena, vlasy upravené. Na to takoví muzi leti.

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.18 20:59

Ještě takhle, jde mi o tohle: Je to chlap který mi může hodně pomoci i co se týče práce. Je to chytrý člověk. Může mi ušetřit peníze, kterých nemám nazbyt :pankac: A jde mi o to jak s ním mám teď jednat. Aby: vše zůstalo v kamarádské formě, aby on dělal co já chci a né naopak, abych já byla ta navrchu. Např. dnes jsem mu napsala e-mail po třech týdnech, že potřebuji radu ohledně fb stránky, protože nemám čas hledat někoho nového (to je pravda a reklamu mi dělal on) a že se mu nedá nikde dopsat. Jeho odpověď piš na e-mail?

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.18 21:02

@five5 vůbec néé asi to tak působí :-),ale ne. Neboj s manžela chudáka nedělejme.. to je to souzení, které jsem tak nějak nechtěla..víš jak nechci řeči chudák manžel..atd..ráda bych radu ohledně kamaráda, kterého znám dlouho a vím, že to kamarádství mi může do života přinést fajn věci..

 
Russet
Extra třída :D 10381 příspěvků 10.05.18 21:02
@Anonymní píše:
Ještě takhle, jde mi o tohle: Je to chlap který mi může hodně pomoci i co se týče práce. Je to chytrý člověk. Může mi ušetřit peníze, kterých nemám nazbyt :pankac: A jde mi o to jak s ním mám teď jednat. Aby: vše zůstalo v kamarádské formě, aby on dělal co já chci a né naopak, abych já byla ta navrchu. Např. dnes jsem mu napsala e-mail po třech týdnech, že potřebuji radu ohledně fb stránky, protože nemám čas hledat někoho nového (to je pravda a reklamu mi dělal on) a že se mu nedá nikde dopsat. Jeho odpověď piš na e-mail?

Pracovní vztah bez tanečků okolo. Jinak nechápu, co potřebuješ poradit na Fcb…a může jen on 8o

 
Petra Z
Hvězda diskuse 51816 příspěvků 10.05.18 21:03

Tys mu psala na e-mail a on odepsal piš na e-mail???

 
Russet
Extra třída :D 10381 příspěvků 10.05.18 21:03
@Anonymní píše:
@five5 vůbec néé asi to tak působí :-),ale ne. Neboj s manžela chudáka nedělejme.. to je to souzení, které jsem tak nějak nechtěla..víš jak nechci řeči chudák manžel..atd..ráda bych radu ohledně kamaráda, kterého znám dlouho a vím, že to kamarádství mi může do života přinést fajn věci..

A jsi si jistá, že je to kamarád? Pokoušel se o tebe nebo ty jsi byla tak trošku zamilovaná? Jinak by to s tebou tak neházelo. Ve 30.

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.18 21:04

@tzipora děkuju za názor si zlatá..jenže já právě nechci ho na nic lákat. Od toho mám manžela :lol: to je právě to..to už mám za sebou..kdy jsem to třeba i chtěla a zjistila, že manžel je jednička. Prostě s ním potřebuju pracovat, ale nějak mu dát najevo, že jsem já ta kdo velí.(kámoška, spolupracovnice)

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.18 21:07

:lol: :lol: :lol: :lol: jo napsala jsem mu e-mail, protože nikde reakce a zaplatila jsem mu dost peněz za reklamu–pak se to zvrtlo..choval se jak debil..manžel o tomhle všem ví fakt v tom není nic víc..dokonce ho zná. Potřebuju radu jak se teď vůči němu zachovat, aby on děla co chci já.

 
Russet
Extra třída :D 10381 příspěvků 10.05.18 21:10
@Anonymní píše: :lol: :lol: :lol: :lol: jo napsala jsem mu e-mail, protože nikde reakce a zaplatila jsem mu dost peněz za reklamu–pak se to zvrtlo..choval se jak debil..manžel o tomhle všem ví fakt v tom není nic víc..dokonce ho zná. Potřebuju radu jak se teď vůči němu zachovat, aby on děla co chci já.

Ten nadpis diskuze je ale zavádějící. Aspon pro mě.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >


Reklama