Kamarád je divný

Anonymní
28.2.21 11:47

Kamarád je divný

Ahoj, kamarád se chová divně. Jsou to asi tři roky, kdy mě zval někam ven a já ho tenkrát slušně odmítla. Po třech letech jsme se viděli ještě se známými a choval se divně. Tak jako odměřeně, úsekovaně. Byl i na mě protivný. Přitom když jsme domlouvali sraz, tak hned odepisoval. Po schůzce jsem se s ním chtěla vidět a promluvit s ním. Zprávu si jen zobrazil a nic neodpověděl.
Nevím, jestli za to vůbec stojí se s ním snažit navázat nějakou komunikaci.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7402
28.2.21 11:56

Jste víceméně cizí lidi. Třeba měl jinej problém, kterej s tebou nehodlá řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15993
28.2.21 12:03

No on se chová normálně -protože se nevidí jako tvůj kamarád. Něco na tebe zkusil, tys ho odmítla, pak jste nebyli v kontaktu a teď ho nezajímáš a jestli ses vnucovala, tak tě poslal do háje. Na tom srazu nesjpší chtěl být kvůli někomu jinému.

Ty si tak nějak namlouváš že to je kamarád a ještě ho chceš kontakvotat. Když pomineme to, že uprostřed fakt nejhorší fáze pandemie chodíš někam, kde se potkáváš s hodně vzdálenými známými.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20502
28.2.21 12:10

No on tě chtěl jako přítelkyni ty jsi ho odmítla tak už o tebe nestojí ani jako o kamarádku to není tak divný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275
28.2.21 12:37

V mládí jsem někdy bývala v takové situaci - kluci mě moc nechtěli, ale byly okamžiky, kdy jsem se pokusila si s nějakým domluvit rande. Po jeho také „slušném odmítnutí“ jsem teda již absolutně dále neměla zájem a ambice se s ním kamarádit :-O Připadala jsem si hrozně trapně, takže jsem ho začala až přehlížet (tedy chovat se odměřeně, jako ten tvůj „kamarád“).
Na srazu byl evidentně kvůli někomu jinému a aktivně ho domlouval třeba kvůli těm známým.
Já se mu teda vůbec nedivím, asi bych si říkala, co tak najednou chceš a proč máš tak najednou potřebu se kamarádit.
To se ptám i reálně - tři roky jsi ho neviděla, nechyběl ti, nekamarádili jste se, tak co tak najednou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1318
28.2.21 19:55

Uražená ješitnost, no, byl odmítnut. Tak ho nech žít, když ho nechceš a nedávej si s ním schůzky. Asi o to už nestojí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1318
28.2.21 20:03

Nevím, jestli za to stojí?

Ahoj, hrozně mě mrzí jedna věc. Jeden kolega mě pozval na kafe, já jsem odmítla, jelikož
jsem v té době něco řešila a nechtěla jsem muže ani vidět. Potom se mi to nějak rozleželo a poslala jsem mu zprvu, že bychom mohli jít klidně a ven a jestli by se nechtěl vidět.
Zprávu si zobrazil a nic neodpověděl.
Asi jsem to zkazila, prostě když měl on zájem, tak já jsem neměla a nyní nemá zájem a já mám.

TO JE TAKY TVOJE? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat