Kamarád, jeho přítelkyně a já

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.18 01:55
Kamarád, jeho přítelkyně a já

Zdravím, padl na mě splín a ráda bych se vypovídala. Četla jsem tu spoustu diskuzí o kamarádkách manželů/partnerů.. jaké jsou to kuvy a mrch, že chtějí rozvrátit vztah atd :D a já bych chtěla dát taky pohled z druhé strany. Mám nejlepšího kamaráda, se kterým se znám už pár let. S ženskýma to měl těžký, vystřídal jich hodně, ale žádná pro něj nebyla na dlouhodobý vztah, po letech vzpomínal pouze na jednu.
Mezi ním a mnou to bylo tak, že už od té doby, co jsme se znali, tak ke mně projevoval sympatie a hluboké city. Já však vždy měla přítele a brala jsem náš vztah jako kamarádský. Vždy jsem mu to opakovala, nebyla zlá a on to vždy vzal. Jinak si velmi rozumíme ve všem. Hodně mi psychicky pomohl a v určitých životních situacích jsme si byli oporou. Když měl přítelkyně on, tak jsme se stále bavili a nikdy nebyl problém, občas měl narážky na to, jak by nejradši byl se mnou, ale to jsem vždy utla a konverzaci obrázila jiným směrem.
Teď je to tak, že si našel přítelkyni, která ho do vztahu dost uhnala. Silnější, ale v obličeji pěkná, s nízkým sebevědomím. On už byl tak vyčerpaný z randíček a poznávání holek, že tomu dal šanci. Já jsem jim dost fandila, vypadalo to na holku, se kterou už “to” klapne. Jenže slečna se začala projevovat.. po 2 měsících vztahu mu prošmejdila telefon, kde našla dvousmyslnou zprávu s jinou jeho kamarádkou a od té doby mu udělala seznam, s kym se smí a nesmí bavit. Dělá mu hrozné scény. V podstatě mu zbyla jen rodina a jeden kamarád. Dokonce si nepřeje, aby se bavil s jeho nejlepším kamarádem, protože přítelkyně kamaráda je kura, což já jsem taky hrozná kura a nesmí se se mnou bavit. Během jejich vztahu jsme komunikaci dost omezili. Po 4 měsících vztahu slečna odjela na delší čas s kamarádkami pryč na poznávací dovolenou a s kamarádem jsme se konečně bavili zase jako dřív, v mezích slušnosti.
Jednou jsem se mu chtěla kouknout na profil na FB a koukala jsem, že se nemáme v přátelích, tak jsem si ho přidala zpět a to to začalo. Jeho přítelkyně mu začala dělat scény, vyhrožovat, brečet a pak si dovolila něco, čim u mě skončila. Psala mému příteli, ať si mě hlídá a že píšu cizím chlapům kdovíco. Po tom jsem si psala i s ní, ať si to nedovoluje a ať se chová normálně, že má supr chlapa, tak ať si to nekazí. Tak na mě měla silácký a urážlivý kecy, ale kamarádovi histericky brečela a říkala, jak si bere prášky na uklidnění atd. Kamarád mi říkal, jak je nešťastnej, že už nemůže, že ho to omezuje, protože on je hodně společenskej. Jako svůj názor jsem mu řekla, že bych se s ní rozešla, ale že si to musí vyřešit sami, jsou dospělí, ale ať mě do toho netahají a ani můj vztah. No, pak jsem mu ještě jednou napsala, jestli je v práci nebo má volno a jak ho tráví, tak si to ta fůrie přečetla, udělala mu scénu v obchodě a on si mě musel všude zablokovat. Sám mi řekl, že se se mnou bude bavit dál, že ani tý jeho holce neubližujeme, že má prostě nízký sebevědomí a chce ho jen pro sebe. A také ji hodně zklamal na začátku vztahu, protože napsal jiný holce dvojsmysl 8o momentálně je to tedy tak, že kamarád dělá, že nejsem, neodepisuje… když se potkáme, tak dělá, že mě nezná a mě to strašně mrzí. Nechápu ten obrat, nemám si s kym popovídat, probrat naše trable, poradit se… samozřejmě mám svého partnera, ale tomu bych už vymluvila díru do hlavy :lol: teď zpětně chápu i tu jeho holku, že žárlí atd, ale neměla snahu se se mnou spřátelit nebo mě poznat, prostě mě odepsala jako kur*u a to o mě nic neví.. i bych chápala, kdyby spolu byli léta, měli děti a ona se cítila ohroženě, ale proboha oni jsou spolu půl roku… Kamarád asi už rezignoval na seznámení a chce mít svůj klid. No, jen jsem se chtěla vypsat a pomohlo mi to.. tak snad mě neukamenujete :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:
Monis_94
Stálice 70 příspěvků 16.12.18 02:02

Tak je s prominutim hloupej, ze se od nejaky kravky necha omezovat. Muj pritel by me s timhle pristupem rychle vyprovodil… A to i ja jeho kdyby na me zkusil neco takovyho. At se kazdy styka s kym chce. Duvera ji asi nic nerika. Takovy zensky by mely zustat samy.

MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1684 příspěvků 16.12.18 02:10

Jezismarja, dikybohu, ze uz mi je skoro ctyricet a nemusim resit takovy kraviny, kdo se smi s kym bavit. 8)

Monis_94
Stálice 70 příspěvků 16.12.18 02:15

@MadGirlNancy jak děti ve školce

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.18 02:15
@MadGirlNancy píše:
Jezismarja, dikybohu, ze uz mi je skoro ctyricet a nemusim resit takovy kraviny, kdo se smi s kym bavit. 8)

Ještě bych tedy zmínila, že kamarádovi je přes 30… :pocitac:

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 9003 příspěvků 16.12.18 03:27

Abyste se jednou z těch fcb nepo.srali

Bubla_Bučková
Závislačka 4506 příspěvků 16.12.18 04:41

Tak ani jsem nechtěla dočítat…celkem mi stačilo to :choval ke mně city, chtěl ať spolu chodíme… Nevidíš si na špičku nosu. To je právě to, co nám žárlivým vadí. Taky příliš (ano taky znám výjimky) nevěřím na kamarádský vztah mezi mužem a ženou, protože vždycky jedna strana čeká něco víc :cert: Další tvoje vyjadřování, že s ní teda jako je i když je to tlustá zla blbka :roll: ne, fakt mu ji nepřidělil národní výbor a kdyby ji nemiloval, tak s mi není. Smir se s tím, že ten kluk, kterýho si měla jako zálohu a dělalo ti to dobře, je teď angažovaný jinde a žij svůj život.

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 16.12.18 05:31
@Bubla_Bučková píše:
Tak ani jsem nechtěla dočítat…celkem mi stačilo to :choval ke mně city, chtěl ať spolu chodíme… Nevidíš si na špičku nosu. To je právě to, co nám žárlivým vadí. Taky příliš (ano taky znám výjimky) nevěřím na kamarádský vztah mezi mužem a ženou, protože vždycky jedna strana čeká něco víc :cert: Další tvoje vyjadřování, že s ní teda jako je i když je to tlustá zla blbka :roll: ne, fakt mu ji nepřidělil národní výbor a kdyby ji nemiloval, tak s mi není. Smir se s tím, že ten kluk, kterýho si měla jako zálohu a dělalo ti to dobře, je teď angažovaný jinde a žij svůj život.

Podivej, vsude je plno peknych zen, placenyho sexu za par korun. Zenska se proste musi srovnat s tim, ze jeji pritel bude v kontaktu s jinyma a verit mu, ze to ustoji. Jinak je proste ubozacka, nemuze chlapa hlidat a dovolovat mu s kym si psat. :nevim:
Ten kamarad je proste neatraktivni trouba, ktery je rad, ze to ma kam strcit, tak se podridi. neni to zadna laska jak rikas, ale proste je slaboch a nema na to se ji zbavit :think: Ale chlap by takovou blbku hned poslal nekam.

terinka4444
Hvězda diskuse 69421 příspěvků 16.12.18 07:27

tak ho nech, chápu, že tě to mrzí a štve, ale je to jeho život, teď prostě potřebuje, aby ses stáhla, tak se jako kamarádka stáhni. Víš, že tě má rád, kdyby mohl, byl by s tebou, možná to cítí i jeho partnerka. Podle tvého popisu je to hydra, ale řekla jsi mu to, tím to končí, víc ti do toho není. Teď nezbývá, než ho nechat být.

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 16.12.18 08:14

Jedna věc je jeho přítelkyně což si musí vyřešit on sám a další věc je to, ze co cekas?? Je jedno zda bude mít tuhle nebo jinou ženu ale až bude mít manželku a deti tak u nej by měla být prvotní jeho žena. Ty si najdi nebo hledej berlicku a oporu ve svém příteli nebi muži. A ne u někoho jiného … jedna věc je ze mas kamosky na vypovídani a druhá ze nemůžeš hledat útěchu a když mas splin u jiného muže který má partnerku a vztah nebo rodinu… to zazemi které potřebuješ ti jiný muž dávat nemůže a pokud ma jen trochu rozum tak ani nebude chtít.

mrav
Generální žvanilka 21642 příspěvků 16.12.18 08:15

Ahoj. Myslím si, že tvůj kamarád je případ pro psychologa. Je rozdíl mezi láskou a závislostí a u něho, nezlob se na mě, už toto vypadá na závislost. O to horší pak bude mít s ní rozchod. Bohužel, má růžové brýle, přes které nevidí. Ale až bude konec, bude určitě potřebovat kamarády. Je na tobě, jestli na to máš ještě sílu…

Chauvinist
Neúnavná pisatelka 17523 příspěvků 16.12.18 08:31

Tak mu zavolej a už se s ním konečně vyspi, ne? Tak jak se to mezi slušnejma kamarádama sluší a patří. Stejně to je to, na co ty žátlivý čekají, aby do něj konečně měly proč kérovat a on konečně bude mít důvod, aby tě pravidelně kontaktoval - pokud se teda trochu předvedeš a budeš fakt dobrá, takže to bude lepší pro všechny :nevim: Všechny žárlivky to tak mají (jen o tom některé ještě nevědí) :nevim:

marin
Echt Kelišová 9414 příspěvků 16.12.18 08:34

Přítelkyni si musí řešit on sám. Také chce asi někoho mít, nejenom kamarádku, které dělá vrbu. Ale zkus si odpovědět na otázku, zda on ti může být kamarádem, když tě miluje. To nejde, on může říct cokoli, že budete jen kamarádi, ale jemu to nepůjde, stále čeká jestli si to nerozmyslíš. Ujasni si co k němu cítíš ty a podle toho jednej. Ty pro něj nemůžeš být kamarádka, protože jsou v tom od něj hlubší city. Stačí, aby si kývla a on půjde k tobě a toho si je vědoma i jeho nynější partnerka. A ty v podstatě na ní ve skrytu duše žárlíš, že už ti nedělá vrbu a že má někoho jiného. Nemůžeš si ho připoutat a mít oba dva partnera i kamaráda.

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 16.12.18 08:43

@marin on ji ale už nemiluje. Ona si ho nechává jako takového…a naivně si mysli ze ji má na přesnějším místě nez přítelkyni ale tak to není

marin
Echt Kelišová 9414 příspěvků 16.12.18 08:47
@Lioness34 píše:
@marin on ji ale už nemiluje. Ona si ho nechává jako takového…a naivně si mysli ze ji má na přesnějším místě nez přítelkyni ale tak to není

Nevím, zda jí miluje nebo nemiluje, to je otázka. Možná si jen uvědomil, že jí miloval nebylo to opětované a bránilo mu to kamarádství v navazování jiných vztahů, a to má asi pravdu. Ale ať se na to dívá z pohledu, že zakladatelce by se také nelíbilo, aby jejímu chlapovi dělala vrbu kamarádka, kterou kdysi nebo stále miloval. :nevim:

Příspěvek upraven 16.12.18 v 08:49

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >