Kamarád na písmenka

Anonymní
20.10.19 14:06

Kamarád na písmenka

Ve zkratce, na fb si píšu s jedním klukem, píšem si i o intimnějších věcech, ale i o běžných věcech o životě a tak. Bydlí na druhé straně rep.,ale to psaní nas oba baví, trvá to necelý rok. Kdyby si přítel psal takhle s nějakou tak zurim, ale on o mě a dotyčném neví. Samozřejmě přítele miluji, ale dobře se mi píše i s tím „kamarádem“ tak nevím jestli to není ode mě podpasovka. Utnout ten „vztah“ nebo můžu žít s čistým svědomím dál?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1433
20.10.19 14:19
@Anonymní píše:
Ve zkratce, na fb si píšu s jedním klukem, píšem si i o intimnějších věcech, ale i o běžných věcech o životě a tak. Bydlí na druhé straně rep.,ale to psaní nas oba baví, trvá to necelý rok. Kdyby si přítel psal takhle s nějakou tak zurim, ale on o mě a dotyčném neví. Samozřejmě přítele miluji, ale dobře se mi píše i s tím „kamarádem“ tak nevím jestli to není ode mě podpasovka. Utnout ten „vztah“ nebo můžu žít s čistým svědomím dál?

Ja bych se s nim potkala nebo bych to utala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.19 14:34

Mám taky takhle jednoho kamaráda, taky z druhého konce republiky. Osobně se známe, ale nevídáme. Taky se bavíme o intimních věcech, ve smyslu že řešíme jeho vztahy nebo mé manželství. Ale jinak mezi námi čistě kamarádsky. Nevidím na tom nic špatného, ale tebe hryže svědomí a to znamená, že to z tvé strany tak úplně nevinné nebude.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.19 15:35

Taky jsem to tak měla…Vlastně úplně stejně, jako ty. I když vztah s přítelem byl v té době v krizi, takže jsem chvíli uvažovala i o ukončení…Přítel na psaní přišel, udělal z toho aféru a „virtuální nevěru“..Málem jsme se rozešli. Pak se to přeci jen uklidnilo, psaní jsem tak nějak utnula…Ale ne úplně. Občas si ještě napíšeme, jednou za čas, ale určitě už ne denně. A výčitky mám teda pořád, i když vím, že je to jen a pouze virtuální…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat