Kamarád s výhodama bez kamarádství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.19 13:33
Kamarád s vyhodama bez kamarádství

Seznámila jsem se s klukem, který je tady na půl roku na Erasmu. Hned od začátku to mezi námi jiskřilo, párkrát jsme se viděli a po týdnu jsme se spolu vyspali. Následující dva týdny jsme spolu už jen spali s tím, že jsem u něj přespávala. Naposledy když jsem od něj odcházela, tak jsme se moc nebavili a už mě ani nechtěl odprovodit na zastavku. Jelikož předešlou noc jsme spolu spali několikrát, tak když mě odprovázel k výtahu, tak jsem mu řekla, že se cítím jak ku*va a on se k tomu moc nevyjadřoval. Odmítla jsem ho políbit a on prostě odešel. Chvíli na to jsem mu napsala, že už ho vídat nechci, když ke mě nemá špetku respektu, ale on si chce promluvit a vyjasnit si to.. jenže problém je v tom, že já nevím co od nej chci. Jsme oba zásadně proti vztahu, ale chci, aby se ke mě choval hezky a s respektem. Zajímalo by mě, jestli jste někdo nemeli podobnou zkušenost, že jste nevěděli, jak váš vztah pojmenovat a tím pádem, jak se v tom ‘vztahu’ k sobě chovat (jako milenci/kamarádi/partneři..)?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Mišule86
Kecalka 179 příspěvků 11.03.19 13:40

Nemyslíš si, že tímto zavíráš dveře „normálnímu“ vztahu? Nevím, asi jsem staromódní, ale na tohle jsem nikdy moc nebyla..

Dvojí pohlaví
Kecalka 154 příspěvků 11.03.19 13:40

Popsala jste to přesně. Vyspala jste se s ním po týdnu a chodila jste k němu jen kvůli sexu. Kde chcete, aby k Vám našel nějaký respekt? Jak může respektovat, s prominutím, tak povrchního člověka? Sama píšete klasiku, že ani nevíte, co od něj chcete, tak jaký respekt?

Janli
Echt Kelišová 8168 příspěvků 11.03.19 13:45
Prostě máš milence. Nejsi ani první ani poslední, sex je potřeba a není nutný to vždycky řešit vztahem. Ale muž, ač je jen milenec, by měl být gentleman. Pokud se tak nechová, s klidným srdcem bych ho poslala do oběhu…
@Dvojí pohlaví píše:
Popsala jste to přesně. Vyspala jste se s ním po týdnu a chodila jste k němu jen kvůli sexu. Kde chcete, aby k Vám našel nějaký respekt? Jak může respektovat, s prominutím, tak povrchního člověka? Sama píšete klasiku, že ani nevíte, co od něj chcete, tak jaký respekt?

Z kterýho století jsi? To jsi chodila s Němcovou na měšťanku, že máš takový názory? :zed:
Bohudík už jsou dávno pryč doby, kdy člověk musel zavřít kvůli sexu sňatek.....

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.19 13:56

Měla jsem jednoho takového „kamaráda“, prostě jsme si na začátku vyjasnili, že jde opravdu jen o sex a nic dalšího z toho nebude. Musí to jasně vzít obě strany, pak by to mělo být jednoduché. Takže si sedněte a vyjasnete si pravidla hry. Souhlasím s @Janli že chlap by měl být gentleman, jinak bych ho taky poslala dál.

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 48332 příspěvků 11.03.19 14:00

A jak z respektem?ma te jen na spani tak co bys chtela?aby podekoval?nebo zaplatil?

A sem moderni zena:D ale na sex mi stacili vzdy partneri a nebo pak jen kluci na sex:D s tim ze sem necekala zadny divadla(je to uz teda dost let:D)

Venetia
Hvězda diskuse 41457 příspěvků 11.03.19 14:06
@Janli píše:
Prostě máš milence. Nejsi ani první ani poslední, sex je potřeba a není nutný to vždycky řešit vztahem. Ale muž, ač je jen milenec, by měl být gentleman. Pokud se tak nechová, s klidným srdcem bych ho poslala do oběhu…Z kterýho století jsi? To jsi chodila s Němcovou na měšťanku, že máš takový názory? :zed:

Jj… A pak tolerovat dvacítky v domácí posteli

Dvojí pohlaví
Kecalka 154 příspěvků 11.03.19 14:14
@Janli píše:
Prostě máš milence. Nejsi ani první ani poslední, sex je potřeba a není nutný to vždycky řešit vztahem. Ale muž, ač je jen milenec, by měl být gentleman. Pokud se tak nechová, s klidným srdcem bych ho poslala do oběhu…Z kterýho století jsi? To jsi chodila s Němcovou na měšťanku, že máš takový názory? :zed:

To není o sňátku. Jen o sexu. A jestliže madam chce jen sex, tak jaké vyžadování respektu? Respekt si člověk musí něčím zasloužit, nějakými činy. Ne jen proto, že existuje. Kolik respektujete prostitutek? Jste úplně mimo.

Ou
Kelišová 6905 příspěvků 11.03.19 14:15

Nejsi kur*va - profesionálky dostávají zaplaceno.

Jste spolu kvůli sexu. Pokud ti jeho přístup k tobě nevyhovuje, tak mu to buď řekni a nebo ho za někoho vyměň. Ale tedy to co od něj chceš hledej v sobě, ne na internetu a nepočítej s tím, že on je povinen ti to poskytnout.

Uslava
Kecalka 355 příspěvků 11.03.19 14:15
@Janli píše:

On je to chlap. Píše to ze svého pohledu. To je cenné.

Dvojí pohlaví
Kecalka 154 příspěvků 11.03.19 14:17
@Anonymní píše:
Měla jsem jednoho takového „kamaráda“, prostě jsme si na začátku vyjasnili, že jde opravdu jen o sex a nic dalšího z toho nebude. Musí to jasně vzít obě strany, pak by to mělo být jednoduché. Takže si sedněte a vyjasnete si pravidla hry. Souhlasím s @Janli že chlap by měl být gentleman, jinak bych ho taky poslala dál.

Jenže gentleman může být muž pouze pro dámu, víte…

Venetia
Hvězda diskuse 41457 příspěvků 11.03.19 14:18
@Dvojí pohlaví píše:
To není o sňátku. Jen o sexu. A jestliže madam chce jen sex, tak jaké vyžadování respektu? Respekt si člověk musí něčím zasloužit, nějakými činy. Ne jen proto, že existuje. Kolik respektujete prostitutek? Jste úplně mimo.

Nechápu, proč by v mileneckem vztahu neměl být respekt, někdy tam jsou i city… Snad si na to nevybiras někoho, kým opovrhujes?

Venetia
Hvězda diskuse 41457 příspěvků 11.03.19 14:19
@Dvojí pohlaví píše:

A dáma sex nepotřebuje :D

Janli
Echt Kelišová 8168 příspěvků 11.03.19 14:24
@Dvojí pohlaví píše:

Takže chlap co má sex jen pro sex, je v pohodě, zatím co žena, která chce jen sex je na úrovni prostitutky? Z takových šovinistických názorů se mi chce zvracet! Haló, jsme ve 21.století, tak se laskavě prober!

Modesta
Ukecaná baba ;) 2367 příspěvků 11.03.19 14:26

Taky jsem kdysi měla kamaráda s výhodami a teda na nádraží mi tu pusu před vlakem dal… Ale i kdyby nedal, rozhodně bych si nepřišla jako štětka. Reakce zakladatelky mi přijde trochu přehnaná. Já nevím jak ostatní, ale mě připadá, že tak trochu doufá ve víc :nevim:

V tomhle se musí umět chodit a čekat fakt jen ten sex. Jinak je lepší tyhle věci ani neprovozovat, je z toho jenom trápení. Tak si o tom s ním zakladatelko popovídej a uvidíš. Třeba měl nějaký svůj důvod a nebo ho vůbec nenapadlo, že tě to takhle vezme :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama