Kamarád s výhodami?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  10.05.18 18:41
Kamarád s výhodami?

Ahoj, dotaz jasný a jednoduchý- jaký máte názor na kamarádství s výhodami? Zažily jste? Bylo z toho něco víc? A jak to probíhalo?- šlo vždy jen o sex nebo jste spolu provozovali i jiné věci? :)
Takový vztah právě prožívám (je mi 20 let), takže mě zajímají zkušenosti.
Děkuju za reakce.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Echt Kelišová 8251 příspěvků 10.05.18 18:50

Ve dvaceti omluvitelný, ale ne pro mě. Nemám sex spojený s kamarádstvím :nevim:

brumdinka
Nadpozemská drbna 25230 příspěvků 10.05.18 18:52

Jo zažily…měla jsem takovýho „kamaráda“ po rozchodu s manželem…dokonce z něj vypadlo, že mě má opravdu rád a myslím, že nelhal, ale na vztah z různých důvodů jsem mu nebyla dost dobrá a já v podstatě vztah taky nechtěla..nakonec se zamiloval a ted´je s ní a jejím synem, vypadá štastně a spokojeně a já mu to přeju…nikdy nezapomenu a on to ví, přátelé jsme stále, jen už spolu nespíme…a je mi jasný, že kdyby mu to s ní nevyšlo budu první na kterou si vzpomene :D ale tobě je dvacet, proč si nenajdeš plnohodnotnej vztah…jako tohle je dobrý čistě přechodně, není to zrovna výhra a to pravý ořechový, jak se říká…a pokud se zamiluješ, semele tě to…

Příspěvek upraven 10.05.18 v 18:58

Janli
Závislačka 4645 příspěvků 10.05.18 18:54

Já to zažila a dobrý. V té době jsem po vztahu netoužila, potřebovala jsem jen sex. No dopadlo to tak, že jsme manželé a máme dvě děti.

Paola21
Závislačka 3373 příspěvků 10.05.18 18:54

Nešla bych do toho, nic bych z toho neměla se vyspat s „kamarádem“. K sexu potřebuju citové zainteresování - čili lásku.

Venetia
Vesmírná mluvilka 32969 příspěvků 10.05.18 18:55
@Anonymní píše:
Ahoj, dotaz jasný a jednoduchý- jaký máte názor na kamarádství s výhodami? Zažily jste? Bylo z toho něco víc? A jak to probíhalo?- šlo vždy jen o sex nebo jste spolu provozovali i jiné věci? :)
Takový vztah právě prožívám (je mi 20 let), takže mě zajímají zkušenosti.
Děkuju za reakce.

myslíš, když je to řečeno předem? Takový ne..jinak ano..někdy bylo, někdy ne

brumdinka
Nadpozemská drbna 25230 příspěvků 10.05.18 18:57

@Janli hezký :kytka:

Uživatel je onlinesmurfka
Nadpozemská drbna 28882 příspěvků 10.05.18 19:08

Ano zazila, slo jen o sex..nesmi se do toho ale michat city, jestli to pro tebe zacne byt neco vic, ihned ukoncit. Za me to bylo fajn, vzpominam na to v dobrem

Anonymní  10.05.18 19:09

@Janli Po jaké době to tak dopadlo?…:)

Anonymní  10.05.18 19:13
@Venetia píše:
myslíš, když je to řečeno předem? Takový ne..jinak ano..někdy bylo, někdy ne

Jak jako řečeno předem?.:) Jasná domluva, že jde jen o sex? To asi musí být řečeno předem ne?

Bábrdl
Generální žvanilka 20308 příspěvků 10.05.18 19:14

Z mých zkušeností je v tomhle vztahu v 90% ženská zamilovaná a doufá, že z toho bude něco víc.
Což někdy vyjde a někdy ne :mrgreen:

Lama Lama
Hvězda diskuse 46941 příspěvků 1 inzerát 10.05.18 19:16

Jo, zazila, po rozvodu. Svuj ucel to splnilo. On od toho cekal vic. A byl teda desnej vojeb se ho zbavit. Takze nevim, jestli bych do toho sla znovu, malokdy to klapne, ze oba znaji hranic e toho vztahu a je to o pruser. Ale jinak fajn.

Huk
Zasloužilá kecalka 539 příspěvků 10.05.18 19:18

Jo, měla jsem takovýho kolegu, když mi bylo jako zakladatelce, on byl cca o deset let starší. Docela jsme si rozuměli, hodně to mezi námi jiskřilo. Sex byl super-extra-třída. Aspoň tehdy mi to tak přišlo :lol:
Ale oba jsme věděli (a předem jsme si to řekli) že to je jen sex a nic víc z toho nebude. Pravda je, že měl některé vlastnosti, které bych u partnera nesnesla, ale u souložníka mi nevadily.
Docela rychle se to vyčerpalo.
Já bych to neodsuzovala. Je to mladá holka, pokud se bude chránit, bude mít aspoň na co vzpomínat. Až jí bude o „pár“ let víc a bude mít spořádanou rodinu a hodného manžela, který ale postrádá smysl pro erotiku, představivost a chuť experimentovat…

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1824 příspěvků 10.05.18 19:24

Zkusenost nemam a nesla bych do toho ;) ja to beru taky tak, ze k sexu potrebuju city ;) a jak se tu uz psalo, neverim, ze aspon z jedny strany se z toho nestane neco vic :nevim: a pokud, tak je to asi vzacny…a blby pak je, kdyz jeden chce a druhej ne…

Russet
Echt Kelišová 8251 příspěvků 10.05.18 19:26
@Kukacka123 píše:
Zkusenost nemam a nesla bych do toho ;) ja to beru taky tak, ze k sexu potrebuju city ;) a jak se tu uz psalo, neverim, ze aspon z jedny strany se z toho nestane neco vic :nevim: a pokud, tak je to asi vzacny…a blby pak je, kdyz jeden chce a druhej ne…

Nebo otěhotníš.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Malá vzpomínka na Malou: 12 fotek roztomilé Táni, které jste ještě neviděli!

Říkejte si, co chcete, ale Taťána Malá nám bude chybět! Exministryně... číst dále >

Ani fekálie by vás neměly odradit! Proč je Dubrovník tak oblíbenou destinací?

Před pár dny tisíce českých turistů pobavila zpráva o tom, že chorvatské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když hrála, radši jsem uklízela, vzpomíná maminka tenistky Novotné

Je to přesně dvacet let od chvíle, kdy klekla na wimbledonský trávník a... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama