Kamarád s výhodami nefunguje

Anonymní
8.12.20 10:09

Kamarád s výhodami nefunguje

Už jsou to 2 měsíce co jsem si začala s dlouholetým kamarádem, domluvili jsme se na přátelství s výhodami, říkala jsem si, že to bude super, přátelství a k tomu sex to musí klapat. No a od té doby se ke mně začal chovat úplně jinak, mně přijde, že to přátelství totálně smazal a teď mě má jen na ten sex, nechce se domlouvat na nic jiného krom sexu což mě přirozeně mrzí teď přemýšlím jak z toho vycouvat a vrátit se zpět jen k přátelství. Já to fakt nechápu, čekala jsem že dostanu bonus k tomu přátelství a ono se to zvrtlo nevím jak nevím proč, chtěla bych vědět co si myslí a proč najednou zavrhnul naše přátelství jen kvůli tomuto, když dohoda byla jasná. achjo

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8334
8.12.20 10:14

Vrátit se k přátelství už bude těžké. Teď už tě kamarád vidí jen jako sexuální objekt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5599
8.12.20 10:14

A kolik ti platí? Když nemáte vztah, ale má tě jen na sex… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16439
8.12.20 10:16

No k přátelství se už nevrátíte.

Dotyčný byl kamarádský, protože chtěl sex. Ted má sex. Když nebude mít sex, nebude chtít nic.

A ty v sobě vyhrabej zbytky sebeúcty pošli ho do háje, přestan se s ním stýkat jakkoliv a hledej lidi, kteří budou mít zájem o tebe, nebudou to sebestřední nadrženci, které zajímá jen jestli jim dáš.

Obecně přátelství s výhodami funguje jen v naprostém minimu případů a teda spíš u starších lidí a ani to pořádně ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
8.12.20 10:17

Promluv si s ním narovinu. Řekni mu, jak to cítíš. Já měla něco podobného. Po dlouhé odmlce jsme opět přátelé a znova bychom do toho nešli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1258
8.12.20 10:44

Podle mě to přátelství předtím vnímal spíš jako nějaký nutný zájem, aby dostal ten sex. Má sex, je spokojenej, kamarádi už nebudete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31288
8.12.20 10:47
@Anonymní píše:
Už jsou to 2 měsíce co jsem si začala s dlouholetým kamarádem, domluvili jsme se na přátelství s výhodami, říkala jsem si, že to bude super, přátelství a k tomu sex to musí klapat. No a od té doby se ke mně začal chovat úplně jinak, mně přijde, že to přátelství totálně smazal a teď mě má jen na ten sex, nechce se domlouvat na nic jiného krom sexu což mě přirozeně mrzí teď přemýšlím jak z toho vycouvat a vrátit se zpět jen k přátelství. Já to fakt nechápu, čekala jsem že dostanu bonus k tomu přátelství a ono se to zvrtlo nevím jak nevím proč, chtěla bych vědět co si myslí a proč najednou zavrhnul naše přátelství jen kvůli tomuto, když dohoda byla jasná. achjo

Myslím, že cesta zpět nejde. Když už jednou překročíš tu magickou hranici. Spíš skončí vše. Když s ním přestaneš chrápat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9035
8.12.20 10:48

@truelly Proč hned za to platit? ona to chtěla taky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3885
8.12.20 10:49

Díky bohu, že za dob mého mládí se tyhle móresy nenosily, když vzal kluk holku za ruku a dali si pusu, tak bylo jasné, že spolu chodí, dneska spolu souloží, jako o závod, případně si udělají dítě, ale vztah to není :nevim:
Dělat někomu jen matraci, proč proboha?
Nerozumím tomu a doufám, že tyhle "nevztahy " brzy zmizí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2472
8.12.20 10:51
@Anonymní píše:
Už jsou to 2 měsíce co jsem si začala s dlouholetým kamarádem, domluvili jsme se na přátelství s výhodami, říkala jsem si, že to bude super, přátelství a k tomu sex to musí klapat. No a od té doby se ke mně začal chovat úplně jinak, mně přijde, že to přátelství totálně smazal a teď mě má jen na ten sex, nechce se domlouvat na nic jiného krom sexu což mě přirozeně mrzí teď přemýšlím jak z toho vycouvat a vrátit se zpět jen k přátelství. Já to fakt nechápu, čekala jsem že dostanu bonus k tomu přátelství a ono se to zvrtlo nevím jak nevím proč, chtěla bych vědět co si myslí a proč najednou zavrhnul naše přátelství jen kvůli tomuto, když dohoda byla jasná. achjo

Nejspíš si myslí, že už si konečně nemusí hrát na kamaráda. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68996
8.12.20 10:52
@Berry77 píše:
Díky bohu, že za dob mého mládí se tyhle móresy nenosily, když vzal kluk holku za ruku a dali si pusu, tak bylo jasné, že spolu chodí, dneska spolu souloží, jako o závod, případně si udělají dítě, ale vztah to není :nevim:
Nerozumím tomu a doufám, že tyhle "nevztahy " brzy zmizí.

Ale prosim tebe. 8) Jen nebyl internet, tak jsi se to anonymě nedozvěděla. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9035
8.12.20 10:53

@Berry77 Tak matraci…to bylo vzájemné :nevim: chtěl to tak on i ona.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31288
8.12.20 10:53
@Berry77 píše:

Oni byly a budou. Ale taky nechápu, kde jsou ty výhody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9035
8.12.20 10:55

@Lama Lama Bylo to i dříve… :nevim: souhlas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.20 11:05
@Berry77 píše:

kolik ti je? 70? Já pár jen sexuálních „vztahů“ měla, sex byl super, ale prostě jsem s ním vztah nechtěla…byla jsem mladá, chodila na vejšku a neměla jsem potřebu se s někým usazovat…

nevím, proč tu většina žen má pocit, že sex potřebuje jen chlap a žena musí chtít nutně něco víc…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat