Kamarád si stěžuje na manželku, proč?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.11.19 17:49

Kamarád si stěžuje na manželku, proč?

V nadpisu je vše.
Kamarád si denně stěžuje na manželku. Neříká konkrétní věci, které mu vadí, jen neustále opakuje, že jim to nefunguje a že chce odejít. Říká mi to už skoro rok. Nemáme žádné společné známé, tak nevím, jestli si stěžuje každému. Opakuje, že není šťastný a že chce být sám. Děti mají.
Nevím jak mám reagovat a co na to říkat. Takže buď říkám, ať se zkusí udobřit, nebo že chápu že chce odejít a ať tedy jde, nebo že je všude něco, nebo že to bude zas dobrý, už mi ty fráze začínají docházet.
Denně se v každém rozhovoru zmíní, že doma pořád peklo.
Co tím sleduje?
Jestli si o tom chce promluvit, tak já nevím jak mu pomoct, nebo poradit.
Jinak je to fajn rozumný chlap, 40+-.
(ne, nebalí mě, já bych se sbalit nechala, takže mě opravdu nebalí)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12797
21.11.19 17:53

Tak doma nemůže :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.19 17:54
@Cenarius píše:
Tak doma nemůže :D

No to je fakt :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Lalelale
21.11.19 17:55

Já takového znala. Stezoval si každému na potkání, jedna známá ho dokonce jednou utla, že lituje jeho manželku. Neměl koule na to se rozvést a asi se takhle ventiloval, ale uškodil jen sám sobě. Když si na něj vzpomenu, vybavím si jen to věčné stezovani.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.19 17:58
@Lalelale píše:
Já takového znala. Stezoval si každému na potkání, jedna známá ho dokonce jednou utla, že lituje jeho manželku. Neměl koule na to se rozvést a asi se takhle ventiloval, ale uškodil jen sám sobě. Když si na něj vzpomenu, vybavím si jen to věčné stezovani.

No mě právě napadlo, že si stěžuje všem, jenže nikoho z jeho okolí neznám. Ale on to zakomponuje do jakéhokoliv rozhovoru, ať mluvíme o čemkoliv, tak tam nějak propojí to, že doma na how. o :nevim: A přijde mi, že o tom mluví čím dál víc a já fakt nevím co na to říct, pro mě je to silné téma, takže mám podvědomě potřebu ho nijak neutnout, nebo nezklamat, ale co na to říct, to nevím. Poslední dny už vlastně ani nemluví o ničem jiném, já už kvůli něj začala znovu kouřit, jak mě tyhle řeči stresujou :zed: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Lalelale
21.11.19 18:02
@Anonymní píše:
No mě právě napadlo, že si stěžuje všem, jenže nikoho z jeho okolí neznám. Ale on to zakomponuje do jakéhokoliv rozhovoru, ať mluvíme o čemkoliv, tak tam nějak propojí to, že doma na how. o :nevim: A přijde mi, že o tom mluví čím dál víc a já fakt nevím co na to říct, pro mě je to silné téma, takže mám podvědomě potřebu ho nijak neutnout, nebo nezklamat, ale co na to říct, to nevím. Poslední dny už vlastně ani nemluví o ničem jiném, já už kvůli něj začala znovu kouřit, jak mě tyhle řeči stresujou :zed: :mrgreen:

Tak se s ním nestýkej, pokud ti je líto mu to říct narovinu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.19 18:06
@Lalelale píše:
Tak se s ním nestýkej, pokud ti je líto mu to říct narovinu.

No ale „co“ je mi líto říct mu to narovinu? Já mu řeknu cokoliv, s tím problém nemám, ale nemám na to žádný názor - který bych mu řekla.

• Citovat
  • Nahlásit
Lalelale
21.11.19 18:08
@Anonymní píše:
No ale „co“ je mi líto říct mu to narovinu? Já mu řeknu cokoliv, s tím problém nemám, ale nemám na to žádný názor - který bych mu řekla.

Zeptej se ho, zda to nějak řeší.

• Citovat
  • Nahlásit
1043
21.11.19 18:08
@Anonymní píše:
No ale „co“ je mi líto říct mu to narovinu? Já mu řeknu cokoliv, s tím problém nemám, ale nemám na to žádný názor - který bych mu řekla.

Kdyz nemas problem mu rict cokoliv, tak se nabizi rict mu at s tim uz proste neotravuje :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.19 18:10
@Lalelale píše:
Zeptej se ho, zda to nějak řeší.

No prý už je rozhodnutý, že odejde a přemýšlí, jak s tím dál, stěhování atd., cesta zpět už prý není. Já bych mu ráda pomohla, ale prostě nevím jak. Přijde mi to silně intimní (jejich) problém a nepřijde mi vhodné se ptát, takže fakt jen kývu a říkám ty hloupé fráze a pak nad tím přemýšlím.
On se mi líbí :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.19 18:11
@Anna85 píše:
Kdyz nemas problem mu rict cokoliv, tak se nabizi rict mu at s tim uz proste neotravuje :)

No to jsem psala výše, že mám pocit, že ho nechci odbýt ani nějak podrazit, mám ho ráda, neotravuje mě.

• Citovat
  • Nahlásit
11936
21.11.19 18:14
@Anonymní píše:

tak mu řekni nekňuč mi tady, kňučíš už rok, už mi z toho hrabe. Už ani slovo o manželce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1194
21.11.19 18:17

Nekvalitni vztah se promita do vseho ostatniho, jako chapu, ze na to porad mysli, ale bohuzel neum ise dost kontrolovat, aby s tim neotravoval ostatni. holt tohle je pruser spatnyho manzelstvi, zavazky decka, spolecny majetky a jak z toho vseho ven. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33980
21.11.19 18:18
@Anonymní píše:
No prý už je rozhodnutý, že odejde a přemýšlí, jak s tím dál, stěhování atd., cesta zpět už prý není. Já bych mu ráda pomohla, ale prostě nevím jak. Přijde mi to silně intimní (jejich) problém a nepřijde mi vhodné se ptát, takže fakt jen kývu a říkám ty hloupé fráze a pak nad tím přemýšlím.
On se mi líbí :oops:

To je klíčové

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1194
21.11.19 18:19
@Anonymní píše:
No to jsem psala výše, že mám pocit, že ho nechci odbýt ani nějak podrazit, mám ho ráda, neotravuje mě.

Tak mu proste rekni at to nejak resi uz konkretne a ze je zbytecny porad jen mluvit o tom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat