Reklama

Kamarád taky rád, může následovat vztah?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eTeryna
Stálice 65 příspěvků 28.11.17 11:44
Kamarád taky rád, může následovat vztah?

Ahoj holky,
Ráda bych slyšela váš názor případně radu, jak by jste se v mé pozici zachovali.

Jsem dva měsíce po rozchodu z 5ti letého vztahu, dneškem konečně odstěhovana a myslím, ze i z nejhoršího venku.
Pár týdnů po rozchodu jsem se poznala s klukem, který byl na tom podobně, akorát vztah trval 2 roky. Všichni 4 se tak nějak známe, oni 3 z práce. Ale to není důležité..

Jde o to, ze s panem X (:D) se vídáme uz měsíc, zhruba 2×,3× týdně, kdy mu to čas dovolí. První schůzka začala sexem, při dalších to ne vždy sexem skončilo. Vecerime spolu, chodíme ven, cucime na filmy, chodíme na pivko, vždy zůstává do druhého dne, kdyz je víkend, zůstane dva dny.. Ač nemá rád psy, snaží se trávit čas a hrát si s mým chlupacem. Snažíme se bavit o všem možným.. Prostě takový ten ideál co je vždy na začátku..

Jenže včera mi to nedalo a nějak jsem nakousla téma, jak brát to, co je mezi námi.
Nastala dlouhá debata, kdy me překvapilo jak moc byl upřímný, snad.. S tím, ze nam je spolu
krásně, ale momentálně, kdy jsme oba po podobném rozchodu ze vztahu, který jsme brali vážně, nechce hupsnout hned do dalšího. Ze by to mohlo skončit špatně. S tímto se ztotoznuji, chlapec ma víc rozumu než já :D debata skončila tím, ze se můžeme vidat jako do ted a nechat tomu volný průběh a uvidíme, jestli to oba budem cítit na vztah.

A moje otázka zní.. Myslíte, ze časem, kdyz spolu budem trávit čas a netlacit na to, ze by z toho mohl být vztah? Kluk je to hodně fajn, žádný suknickar, ma svoje zaliby, dobrou práci, studuje vysku.. Spoustu kamarádů, kapelu.. Celkově to ma v hlavě i srovnane.. Ani me netaha za nos s tím, ze jsme si oba řekli jak to cítíme.. Ja samozřejmě, ze mi s ním je fajn a ze doufám, ze třeba časem z toho něco bude. On, ze možné to je, ale nechce slibovat. Ze vždy po rozchodu mu trvalo několik měsíců, nez to s nekym začal brát vážně.. Přijde mi i dost opatrný.. Ale zase kdyz jsme spolu, tak mám pocit, ze tam něco je.. Hodiny držení za ruku, mazleni, povídání.. Výlety, večeře, pozvání mezi jeho přátelé.

Tak a teď do mě.. Mam utéct nebo v tomto „vztahu“ setrvat a nechat to budoucnu, co nám to přinese? :)

me 22, on 26

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Emimin7
Echt Kelišová 8753 příspěvků 28.11.17 11:47

Tak asi může a nemusí. Možná záleží, jak moc se spálil v předchozím vztahu a jak moc ho sebral rozchod.

Edit: Utíkat takhle brzo rozhodně ne.

Příspěvek upraven 28.11.17 v 11:53

Tichošlápek
Extra třída :D 10047 příspěvků 28.11.17 11:48

Neutikala bych, zní to docela fajn. Ale upřímně bych od toho víc než zábavu nečekala. Pokud hledas vážný vztah, hledala bych jinde

pikola
Neúnavná pisatelka 19055 příspěvků 28.11.17 11:54

Záleží jak ti s ním je. Může to skončit vztahem a nemusí. Já manžela taky poznala jen tak, prostě nám bylo spolu dobře, nic jsme neřešili a nějak to tak vyplynulo. Já byla po rozvodu, jemu vyhovovalo, že nejsem další skoro 30tka co akorát tlačí chlapa do vztahu, svatby a honem dítě :mrgreen:

lolink
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 28.11.17 11:55

Rozhodně ano. S mým manželem jsme se na kolejích hodně znali. Byla jsem ale s někým jiným. Po rozchodu (vztah trval 5 let) jsem ho několikrát někam pozvala, ale odmítl to, protože si myslel, že to myslím jako kamarádka. Pak jsem přišla s nabídkou na férovku a pozvala ho k sobě večer domů. Sex byl teda hrozný, byli jsme oba dva strasně nervní. Mě se vždy moc líbil, ale říkala jsem si, že by mě pro něj byla škoda :D. On si zase myslel, že na mě nemá :D. Chvilku jsme to tajili, bylo to takzvaně na volno, ale oba dva jsme si byli věrní. Teď jsme spolu 9. rok, druhý rok manželé. Známe se tedy 16 let. Nikdy bych neměnila, je to úžasný člověk a myslím si, že náš vztah má velkou šanci, že vydrží právě proto, že jsme před tím byli přátelé tak dlouho :). To jsou nejbytelnější vztahy. Takže radím vytrvat a počkat si. Vyplatí se to :)

Theli
Zasloužilá kecalka 696 příspěvků 28.11.17 12:00

Kdybyste se chovali oba jako kamarádi a nebyl v tom sex, mazlení, apod.., tak bych v tom pokračovala s tou nevyřčenou možností, že se to třeba někdy do partnerství překlopí, ale takhle bych v tom já osobně nemohla fungovat. Určitě bych v tom měla city a vnitřně bych to jako partnerství brala, o to víc by mě pak ubližovalo, kdyby se stále tvářil, že k sobě přeci nepatříme :zed: Něco podobného jsem zažila a odmítla jsem to… Raději jsme si našla partnera se vším všudy.

lilithlilith
Kecalka 222 příspěvků 28.11.17 12:06
@eTeryna píše:
Jde o to, ze s panem X (:D) se vídáme uz měsíc, zhruba 2×,3× týdně, kdy mu to čas dovolí. První schůzka začala sexem, při dalších to ne vždy sexem skončilo. Vecerime spolu, chodíme ven, cucime na filmy, chodíme na pivko, vždy zůstává do druhého dne, kdyz je víkend, zůstane dva dny.. Ač nemá rád psy, snaží se trávit čas a hrát si s mým chlupacem. Snažíme se bavit o všem možným..
me 22, on 26

Nehroť to a pokračujte… To co jsi napsala vypadá že je vám spolu fajn, já když někoho poznám a není to dobré, nedokážu jít ani na druhou schůzku nebo s dotyčným dělat cokoliv natož sex a vidět se třikrát týdně, prostě klapka a nechci. Myslím že máte šanci.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16486 příspěvků 28.11.17 12:08
@eTeryna píše:
Ahoj holky,
Ráda bych slyšela váš názor případně radu, jak by jste se v mé pozici zachovali.

Jsem dva měsíce po rozchodu z 5ti letého vztahu, dneškem konečně odstěhovana a myslím, ze i z nejhoršího venku.
Pár týdnů po rozchodu jsem se poznala s klukem, který byl na tom podobně, akorát vztah trval 2 roky. Všichni 4 se tak nějak známe, oni 3 z práce. Ale to není důležité..

Jde o to, ze s panem X (:D) se vídáme uz měsíc, zhruba 2×,3× týdně, kdy mu to čas dovolí. První schůzka začala sexem, při dalších to ne vždy sexem skončilo. Vecerime spolu, chodíme ven, cucime na filmy, chodíme na pivko, vždy zůstává do druhého dne, kdyz je víkend, zůstane dva dny.. Ač nemá rád psy, snaží se trávit čas a hrát si s mým chlupacem. Snažíme se bavit o všem možným.. Prostě takový ten ideál co je vždy na začátku..

Jenže včera mi to nedalo a nějak jsem nakousla téma, jak brát to, co je mezi námi.
Nastala dlouhá debata, kdy me překvapilo jak moc byl upřímný, snad.. S tím, ze nam je spolu
krásně, ale momentálně, kdy jsme oba po podobném rozchodu ze vztahu, který jsme brali vážně, nechce hupsnout hned do dalšího. Ze by to mohlo skončit špatně. S tímto se ztotoznuji, chlapec ma víc rozumu než já :D debata skončila tím, ze se můžeme vidat jako do ted a nechat tomu volný průběh a uvidíme, jestli to oba budem cítit na vztah.

A moje otázka zní.. Myslíte, ze časem, kdyz spolu budem trávit čas a netlacit na to, ze by z toho mohl být vztah? Kluk je to hodně fajn, žádný suknickar, ma svoje zaliby, dobrou práci, studuje vysku.. Spoustu kamarádů, kapelu.. Celkově to ma v hlavě i srovnane.. Ani me netaha za nos s tím, ze jsme si oba řekli jak to cítíme.. Ja samozřejmě, ze mi s ním je fajn a ze doufám, ze třeba časem z toho něco bude. On, ze možné to je, ale nechce slibovat. Ze vždy po rozchodu mu trvalo několik měsíců, nez to s nekym začal brát vážně.. Přijde mi i dost opatrný.. Ale zase kdyz jsme spolu, tak mám pocit, ze tam něco je.. Hodiny držení za ruku, mazleni, povídání.. Výlety, večeře, pozvání mezi jeho přátelé.

Tak a teď do mě.. Mam utéct nebo v tomto „vztahu“ setrvat a nechat to budoucnu, co nám to přinese? :)

me 22, on 26

Užívej si to a koukej okolo. Až potkáš někoho, kdo ti nebude lhostejný, prostě to kamarádovi jen řekneš a bude to.

eTeryna
Stálice 65 příspěvků 28.11.17 12:22

Holky, ja mám takovou radost, ze to někomu tak funguje.. :)

no co si budem povídat. Ja uz v tom nějaké malé city mám, ale to jsem mu vcera řekla.. On to zatím nechce brát jako vztah, prostě nam je fajn. Na to sem mu řekla, ze ja to taky tak cítím s tím, ze bud budem přátelé tak jako do teď a třeba z toho neco bude, nebo nic. Řekl, ze se te možnosti nebrání, ale teď mi nedokáže říct jak to bude..

To víte, ze jednou pulkou chci pryč, druhou v tom pokračovat. Ale takovej ten hnací motor je, ze si píšeme každý den, sám od sebe mi hlásí kdy je na pivu, a co dělá.. A kdy kam de s kým, pta se na me hodně. Neustále nabízí pomoc se stěhováním, kdyz jsem byla nemocná tak, ze mi doveze léky. Kdyz ma volno přijede hned po práci a je se mnou..

Kdyby to bylo vážně jen o sexu, utikam.. Ale cítím trochu, ze me ma rád.. Nikdy jsem si tímhle neprošla, takže možná budu naivní husička.. Ale zkusím v tom pokračovat, ukázat mu, ze ho nijak nesvazuji, ze ma i svoji volnost, ze spolu nam je krásně.. Bud a nebo, zkusit se má všechno ne? :D

Nějaká rada třeba co nedělat, abych ho neodehnala nebo naopak, cim mu ukážu, ze to za zkoušku vztahu stojí? Nebo takhle.. Jak dlouho vydržet nez se ho na ten vztah zeptat, nebo to radši nedělat a nechat to na něm? :D

Procházející
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 28.11.17 12:34

Já jsem četla tvoje předchozí diskuse. A mám z tebe pocit, že jsi hrozně fajn holka. ALE… holky tady mají pravdu, nechat tomu volný průběh, ale tohle je něco, co ty nezvládneš. Ty jsi typ člověka, co potřebuje jistoty. Ty se budeš trápit a budeš na něj tlačit. Už ted se trápíš, chceš vztah a on ne…

Líbíš se mu a je mu s tebou dobře. Proto s tebou tráví tolik času. Neplet si to s tím, že tě má rád a záleží mu na tobě. Když je chlap pozorný a líbí se mu žena, tak ji donese léky atd. ale to neznamená lásku. Ty zase tlačíš a hledáš důkazy lásky, tam kde nejsou.

Já osobně se přiznám, že bych na to taky neměla, mít zájem o chlapa a čekat jestli se zamiluje a bude mě chtít. Tohle každá žena neutáhne. :srdce: :kytka: :srdce:

Uživatel je onlineMichelle_M
Ukecaná baba ;) 2053 příspěvků 28.11.17 12:41

Mně to připadá spíš jako převoznictví, ale samozřejmě vztah do budoucna to nevylučuje… Akorát mi připadá, že už teď jsi v tom zainteresovaná víc než on, tak aby ti to jen znovu neublížilo.

jankajj
Závislačka 2789 příspěvků 28.11.17 12:44
@eTeryna píše:
Ahoj holky,

me 22, on 26

Jestli se ti líbí, mělas zlomené srdce a s tímto je ti prima, fajn. dle jeho výroků je zřejmé, že tě na partnerský vztah nechce, spíš to vidím že tím „možná“ získává čas. Dle mě je to kamarádství s výhodami nebo převoznictví.

Uživatel je onlineMichelle_M
Ukecaná baba ;) 2053 příspěvků 28.11.17 12:45

@eTeryna Teď dočítám tvůj druhý příspěvek a upřímně, už tam trošku čuju průšvih :lol: Je to evidentní, že ty už tam vidíš víc než on, to nakonec i sama uznáváš. A taky si stejně jako @Procházející myslím, že to neustojíš… Ne že by tě neměl rád, to si zase nemyslím, ale tu urputnost chlapi vycítí, i když se budeš snažit tvářit, jak jsi s tím v pohodě.

jankajj
Závislačka 2789 příspěvků 28.11.17 12:53

Podle mě chlap nemusí hned říkat, jak tě miluje.
Ale když už ses zeptala a on odpověděl nevím jestli chci vztah, moje zkušenost praví že je to přeloženo vztah s tebou nechci, ale chci s tebou jen tak nezávazně… Taky je možnost, že si po rozchodu chce vše vynahradit a jen tak si nezávazně užívat, a ty jsi toho součástí.

Jinak měsíc není zas tak krátce, pokud se vídáte často jak píšeš. A navíc jste se znali už předtím.

Jinak se mi za celý život nestalo, že by se do mě chlap zamiloval za několik měsíců. Buď nezamiloval, anebo to přišlo hned.
Možná bych ti doporučila trochu taktizovat. Nebýt k mání na zavolání, nebýt za jistou. Neříkat, kde jsi a s kým, že na něj myslíš atd. Riskni to a uvidíš.

Příspěvek upraven 28.11.17 v 12:56

lolink
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 28.11.17 12:55

@eTeryna Já bych počkala a nechala bych tomu volný průběh. Pokud ti i píše, co dělá a tak, tak na tebe myslí. Což je pozitivní. Chce ti pomáhat, nech si od něj pomoct. Měli jsme to stejně. Kdybych se na to vykašlala, přijdu o super chlapa a super tátu. To, že to zase nechce hned pojmenovávat, nemusí nic znamenat. Zatím se to vyvíjí dobře, dělej to, co do teď a užívej si ten začátek. Netlač na pilu. Já na to moc ráda vzpomínám. :) Kdyby to bylo jen o sexu, tak to vypadá rozhodně jinak. Dle mého potřebuje jen čas a čas je něco, co každý fakt nerozdává. Ten můj mi ho dal a já jsem za to moc ráda. Taky mi pomáhat a vytáhl mě z hrozných srabů. O to víc si ho vážím.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >