Kamarád taky rád? Tenhle je ale zvláštní

Anonymní
20.4.21 09:37

Kamarád taky rád? Tenhle je ale zvláštní

Ahojky, mám dlouholetou kamarádku (23 let) a hrozně ráda bych ji ulevila od toho, čím si teď prochází. Jde o to, že se dala v práci do řeči s jedním (zadaným) mužem, trvá to už půl roku, povídají si, volají si. On se jí vyznává, jak se mu líbí, že je z ní mimo, ale když to vypadá, že by mělo k něčemu dojít, tak začne říkat, že je srab a nemá na to. Trochu mi on přijde bipolární, podle popisu, jednu dobu ji píše, jak na ní žárlí, že o ní přemýšlí, a pak najednou obrátí a vypravuje jí, kam jede s přítelkyní na dovolenou.

Vede tohle někam? Co se takovému muži honí v hlavě? Ukazovala mi zprávy, a opravdu je na ní milý, podporuje ji snad ve všem, má i narážky, ale když jdou spolu z práce, podá ji max. ruku.

Na kamarádce vidím, že jí to začíná přerůstat přes hlavu, je furt plačtivá. Nějaký rady, aby měla navrch ona?
prosím anonym

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
871
20.4.21 09:39

S dotyčným bych utla kontakt. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
20.4.21 09:40

Todle nikam nevede. Přesně jak píše @Dara90 s dotyčným bych utla kontakt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9671
20.4.21 09:45

Jak navrch ona? Ať s ním utne kontakt. Ví ze je zadaný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
773
20.4.21 09:56

Takovému bych neřekla ani ahoj. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31123
20.4.21 09:58
@Anonymní píše:
Ahojky, mám dlouholetou kamarádku (23 let) a hrozně ráda bych ji ulevila od toho, čím si teď prochází. Jde o to, že se dala v práci do řeči s jedním (zadaným) mužem, trvá to už půl roku, povídají si, volají si. On se jí vyznává, jak se mu líbí, že je z ní mimo, ale když to vypadá, že by mělo k něčemu dojít, tak začne říkat, že je srab a nemá na to. Trochu mi on přijde bipolární, podle popisu, jednu dobu ji píše, jak na ní žárlí, že o ní přemýšlí, a pak najednou obrátí a vypravuje jí, kam jede s přítelkyní na dovolenou.

Vede tohle někam? Co se takovému muži honí v hlavě? Ukazovala mi zprávy, a opravdu je na ní milý, podporuje ji snad ve všem, má i narážky, ale když jdou spolu z práce, podá ji max. ruku.

Na kamarádce vidím, že jí to začíná přerůstat přes hlavu, je furt plačtivá. Nějaký rady, aby měla navrch ona?
prosím anonym

Se zadaným by si nic začínat neměla. Jen si s ní hraje a čechrá peří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16331
20.4.21 12:39

Nevede to nikam, dotyčný nemá zájem o víc než konvezraci. Je zadaný. A evidentně je srab na fyzcikou nevěru.

Dotyčný se fakt potřebuje začít věnovat čemukoliv jiném než fantaziím o něm a odpoutat se od něj - včetně minimálně dočasnho omezení kontaktu. No a co že nebudou kamarádi - nic tak strašného se nestane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5730
20.4.21 12:43
@Anonymní píše:

prosím anonym

Kdoví kolik si jich takhle připravuje. Kdyby ji opravdu chtěl, určitě by proto udělal víc, než jen kecy. A ani to nemusí nic znamenat. Kecy v kleci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1195
20.4.21 12:44

Takový „vztah“ nevede nikam on má doma ženu a s kámoškou si jen hraje… Prostě oblbovac.. Bejt kámoškou utnu kontakt jak zde píši holky :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14407
20.4.21 18:27

Vyprdni se na něj, teda vlastně kamarádka :mrgreen: 8) To je fuk…podle mě, on si jen tímhle zvedá ego a je navíc značně nevyzrálý…z toho nic nebude, jen tě bude dál namotávat a ty budeš víc a víc v háji a panáček vysmátej, jak to s tebou koulí :roll: Prostě ho to baví, nic víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12739
20.4.21 19:51

Tak co mě se týče, tak radím ZDRHAT :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu