Kamarád taky rád? Ve znamení Lva

10.8.20 22:14

Kamarád taky rád? Ve znamení Lva

Ahojte, už pár let se zamýšlím nad problematikou toho, zda skutečně čisté přátelství mezi mužem a ženou existuje či nikoli - zatím jsem si vždycky nakonec ověřila, že spíš tedy ne, nicméně - obecně si myslím, že je to hlavně o tom, jestli to ti lidi jsou schopní udržet na uzdě, i když tam přitažlivost případně je. Spíše mne zajímalo, zda máte zkušenosti s tím, jestli např. některá znamení nemají větší problém se na té uzdě „udržet“ - konkrétně teď míním lvy - mám totiž kamaráda lva, který je tedy vážně lvem salonů, má spousty známých a také kamarádek (ve smyslu, že se s nimi ale pozdraví, třeba s nimi jednou za čas zajde na kafe, nicméně nic hlubšího, připadá mi, že prostě potřebuje tu pozornost :D ), no ale ke mně se chová někdy jinak, nosil mi nějaké dárky, kytky a tak, ale většinou to bylo z nějakého důvodu - chtěl mi poděkovat, omluvit se apod. Celkem se mnou vyhledává tedy i osobní kontakt (vždycky samostatně jen my dva), vzájemně jsme se určitou dobu i navštěvovali u sebe doma, hodně jsme se vzájemně svěřovali, máme spoustu společných zážitků, nikdy mezi námi ale nic nebylo, někdy měl tendence mi plácnout po zadku třeba, odhrnout vlasy z čela atp., ovšem to jsem mu řekla, že jako nemůže (v té době navíc projevoval zájem o jinou ženu, což se mnou konzultoval, byla jsem taková vrba), tak toho pak nechal. Ovšem docela by mě zajímalo, zda za tím vidíte něco víc? Já tomu nerozumím totiž, nikdy jsem to neřešila, vždycky pálil za jinýma, ale naposledy, když u mě byl na návštěvě, tak jsem cítila něco divného ve vzduchu (prohlížela jsem mu záda, jestli nemá klíště), ale celkově se tvářil spíše vážněji než obvykle a i docela rychle odešel. Nechci se vystavovat zbytečně nějakým rizikovým situacím nebo mu dávat nějaké podněty, aby si myslel, že mi jde o něco víc, takže by mě zajímalo, zda máte někdo zkušenosti s tím, jak se chovají chlapi ve znamení lva ke svým kamarádkám, případně jak se chovají ke kamarádkám, o které mají skrytý zájem? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26969
10.8.20 22:20
@eliška19877 píše:
Ahojte, už pár let se zamýšlím nad problematikou toho, zda skutečně čisté přátelství mezi mužem a ženou existuje či nikoli - zatím jsem si vždycky nakonec ověřila, že spíš tedy ne, nicméně - obecně si myslím, že je to hlavně o tom, jestli to ti lidi jsou schopní udržet na uzdě, i když tam přitažlivost případně je. Spíše mne zajímalo, zda máte zkušenosti s tím, jestli např. některá znamení nemají větší problém se na té uzdě „udržet“ - konkrétně teď míním lvy - mám totiž kamaráda lva, který je tedy vážně lvem salonů, má spousty známých a také kamarádek (ve smyslu, že se s nimi ale pozdraví, třeba s nimi jednou za čas zajde na kafe, nicméně nic hlubšího, připadá mi, že prostě potřebuje tu pozornost :D ), no ale ke mně se chová někdy jinak, nosil mi nějaké dárky, kytky a tak, ale většinou to bylo z nějakého důvodu - chtěl mi poděkovat, omluvit se apod. Celkem se mnou vyhledává tedy i osobní kontakt (vždycky samostatně jen my dva), vzájemně jsme se určitou dobu i navštěvovali u sebe doma, hodně jsme se vzájemně svěřovali, máme spoustu společných zážitků, nikdy mezi námi ale nic nebylo, někdy měl tendence mi plácnout po zadku třeba, odhrnout vlasy z čela atp., ovšem to jsem mu řekla, že jako nemůže (v té době navíc projevoval zájem o jinou ženu, což se mnou konzultoval, byla jsem taková vrba), tak toho pak nechal. Ovšem docela by mě zajímalo, zda za tím vidíte něco víc? Já tomu nerozumím totiž, nikdy jsem to neřešila, vždycky pálil za jinýma, ale naposledy, když u mě byl na návštěvě, tak jsem cítila něco divného ve vzduchu (prohlížela jsem mu záda, jestli nemá klíště), ale celkově se tvářil spíše vážněji než obvykle a i docela rychle odešel. Nechci se vystavovat zbytečně nějakým rizikovým situacím nebo mu dávat nějaké podněty, aby si myslel, že mi jde o něco víc, takže by mě zajímalo, zda máte někdo zkušenosti s tím, jak se chovají chlapi ve znamení lva ke svým kamarádkám, případně jak se chovají ke kamarádkám, o které mají skrytý zájem? :mrgreen:

Myslíš, že den narození ovlivňuje něčí povahu? Ta je snad daná geneticky :roll:

Jestli s ním nechceš nic mít, přestaň se s ním slézat. Uvidíš, že bude po „kamarádství“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.8.20 22:43

Tak to je jasné, že když bych se s ním nescházela, tak nebudeme kamarádi, ale já v tomto směru aktivní nejsem, za poslední rok to byl vždycky on, kdo se chtěl vidět nebo něco podnikat, já se mu sama od sebe prakticky vůbec neozývám, takže se nedá říct, že bych to byla já, kdo to kamarádství udržuje. Ale když se ozve, tak nemám důvod ho odmítat že, proč, mám ho jako člověka ráda :nevim: A nemyslela jsem to tak, že by bylo určující to znamení, ale pro dokreslení situace, domnívám se, že některé základní rysy ty znamení skutečně mají stejné - u lvů je to prostě ješitnost a potřeba dominance (obecně), takže i to jejich projevy chování k ženám jsou prostě jiné než jak se chovají např. muži ryby - alespoň tak mi říká moje zkušenost, někdo jiný může mít samozřejmě zkušenosti jinéé :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26969
10.8.20 23:10
@eliška19877 píše:
Tak to je jasné, že když bych se s ním nescházela, tak nebudeme kamarádi, ale já v tomto směru aktivní nejsem, za poslední rok to byl vždycky on, kdo se chtěl vidět nebo něco podnikat, já se mu sama od sebe prakticky vůbec neozývám, takže se nedá říct, že bych to byla já, kdo to kamarádství udržuje. Ale když se ozve, tak nemám důvod ho odmítat že, proč, mám ho jako člověka ráda :nevim: A nemyslela jsem to tak, že by bylo určující to znamení, ale pro dokreslení situace, domnívám se, že některé základní rysy ty znamení skutečně mají stejné - u lvů je to prostě ješitnost a potřeba dominance (obecně), takže i to jejich projevy chování k ženám jsou prostě jiné než jak se chovají např. muži ryby - alespoň tak mi říká moje zkušenost, někdo jiný může mít samozřejmě zkušenosti jinéé :palec:

Ješitnost je vlastností hodně mužů. I ta dominance. To není tím, že se narodili v srpnu :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1055
10.8.20 23:53

Tak mne prijde, ze kdybyste spolu meli sex, tak by se asi nezlobil :lol:…jakoze asi tam Bude mezi vami nejaka pritazlivost. Aby mi kamarad hledal klustata apod. to jsem teda nezazila :lol:, a to myslim, ze jsem toho nezazila uplne malo…videla bych v tom ale pouze hledani nejakeho dobrodruzstvi. Kdyby mel zajem o vztah, tak se chova jinak, protoze s zenskyma to evidentne umi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.20 09:54

Prosím o anonym, dotyční by se mohli poznat, nebo smazat. Jo. Můj partner ve znamení Lva je stejnej jako popisujete. A jeho „nejlepší známe se 25 let“ kamarádka, i v době, kdy byla zadaná, i dnes, kdy je bez chlapa, má neustálou potřebu s ním trávit čas o samotě a vést s ním online debaty. Pořád si navzájem děkují, ujišťuji se, jak jsou rádi, že se mají, navzájem si vaří, navštěvují se…On mi tvrdí, že je to mezi nejlepšími kamarády normální a že kompletní vztah má pouze se mnou :). Že on ji nepotřebuje, ale nemůže ji nechat ve štychu. Kamarádka o mě údajně ví, ale absolutně nekoriguje svoji potřebu nekolikrat týdne ho informovat o svých potřebách. oba věk +- 50 let. A on je opravdu dvorný a pozorný ke všem ženám a čím víc tím líp…jeho ego roste až do nebe.

• Citovat
  • Nahlásit
2203
15.8.20 09:59
@Anonymní píše:
Prosím o anonym, dotyční by se mohli poznat, nebo smazat. Jo. Můj partner ve znamení Lva je stejnej jako popisujete. A jeho „nejlepší známe se 25 let“ kamarádka, i v době, kdy byla zadaná, i dnes, kdy je bez chlapa, má neustálou potřebu s ním trávit čas o samotě a vést s ním online debaty. Pořád si navzájem děkují, ujišťuji se, jak jsou rádi, že se mají, navzájem si vaří, navštěvují se…On mi tvrdí, že je to mezi nejlepšími kamarády normální a že kompletní vztah má pouze se mnou :). Že on ji nepotřebuje, ale nemůže ji nechat ve štychu. Kamarádka o mě údajně ví, ale absolutně nekoriguje svoji potřebu nekolikrat týdne ho informovat o svých potřebách. oba věk +- 50 let. A on je opravdu dvorný a pozorný ke všem ženám a čím víc tím líp…jeho ego roste až do nebe.

To nechapu jak funguje, on vari doma nedelni svickovou a ji odlozi do rendlicku a odnese ji to?
Ja bych tedy nedala, aby muj pritel varil nebo chodil varit nekomu jinemu, snad jedine nekomu nemocnemu nebo rodicum na starsi roky.
A kdyz navari ona, tak je to i pro tebe?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mišu G
15.8.20 10:06

Úvodní příspěvek se tváří děsně filozoficky, ale pak z toho vyleze klasická emiminovská zápletka- chce mě nebo ne? Namísto šťárání ve znameních a analyzování jeho chování, či zkoumání jeho zad, bych se ho tedy rovnou zeptala, vo co jde. Asi seš napjatá jak kšandy, jestli Tě chlápek chce nebo ne, takže se na nějakou vomáčku vykašli a jdi rovnou na věc. Budeš vědět hned, na čem jsi, a ušetříš si čtení horoskopů na každý den :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.20 10:06

@Simmcaa no, v podstatě jo :) vidíme se denně, víkendy trávíme společně a během toho si občas píšou, vždycky mi hlásí co se u ní zase děje. Když spolu nejsme, tak se občas večer někde sejdou. Je to divný, ty jejich debaty nejsou vůbec o sex. přitažlivosti, to on mi strčí i pod nos, ať si to přečtu. Jen ona má pořád takový starosti a smutky a on je jedinej, kdo ji může zachránit…Já s ním začínám 4. rok a nevím jak to bude, když dojde na společný bydlení. :) Zatím on litá jak hadr na holi a já jen kroutím hlavou :)

• Citovat
  • Nahlásit
2203
15.8.20 10:10
@Anonymní píše:
@Simmcaa no, v podstatě jo :) vidíme se denně, víkendy trávíme společně a během toho si občas píšou, vždycky mi hlásí co se u ní zase děje. Když spolu nejsme, tak se občas večer někde sejdou. Je to divný, ty jejich debaty nejsou vůbec o sex. přitažlivosti, to on mi strčí i pod nos, ať si to přečtu. Jen ona má pořád takový starosti a smutky a on je jedinej, kdo ji může zachránit…Já s ním začínám 4. rok a nevím jak to bude, když dojde na společný bydlení. :) Zatím on litá jak hadr na holi a já jen kroutím hlavou :)

A proc spolu nebydlite? A nebo proc nejsou spolu oni dva?
No spolecne bydleni bude zahul pro tebe, az ti bude vecer odbihat za ni a pak se vracet do spolecne postele kdovi kdy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.20 10:15

@Simmcaa zatím jsou to čistě organizační důvody, děcko konci letos střední, nechtělo se mi ho stěhovat do jinýho města a k nám bychom se nevešli :). jako taky už mám svoje roky a měla jsem dobrou vůli kamarádku, která tu „byla přede mnou“ normálně respektovat, já se jim do toho nemíchám, to je jeho boj. Když mě nechá třeba kvůli ní, tak co s chlapem, kterej chce jinou, půjdem od sebe. Ale jinak my dva posouváme vztah neustále ke společné budoucnosti :). Tak a to je k jednomu Lvovi a staré kamarádce všechno, musím jít.

• Citovat
  • Nahlásit
1646
15.8.20 10:49

A mel to kliste, nebo nemel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie