Kamarád, ve kterém se nevyznám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 08:32
Kamarád ve kterém se nevyznám

Ahoj, předem se omlouvám pro někoho možná pubertální dotaz, ale jsem absolutně v koncích a asi potřebuju slyšet názor někoho nestranného.. Jsou to 2 roky co jsem si jen tak ze srandy dala na jedno fórum profil a sledovala reakce. Během 2 dnů mi přišla hromada zpráv od chlapů, ale všechny na jedno kopyto „Ahoj, jak se máš?“ Nebo „Ahoj, napíšeme si?“, a i uchylny zprávy.. Ale jedna zpráva byla napsána tak vtipně a byla jiná než ty ostatní, že jsem se rozhodla tomu člověku odepsat. Od té doby jsem si s ním psala prakticky v kuse, je neuvěřitelně chytrý, vtipný, jsme prostě naladěni na stejnou vlnu. Během těch 2 let jsme se stihli několikrát dost ošklivě pohádat, kontakt přerušili a on se sám od sebe vždy ozve a psaní opět pokračuje. Vždy mi psal jak jsem krásná ženská, mám nádherné oči atd. Už přes měsíc si zase píšeme a já zjistila, že jsem až po uši zamilovaná a myslím na něj kudy chodím. Nejhorší na tom všem je, že takový city jsem neměla nikdy k nikomu, nedávám mu to nějak najevo. On sám mi napsal, že mu nejsem lhostejná, cítí k mé osobě víc než kamarádství.. Ale z toho se poslední dobou ozve třeba v pondělí dopoledne, odpoledne už ne, v úterý ne a napíše zase až třeba ve středu, pak v pátek odpoledne, píšeme si do noci a víkend zase ignor. Nepíšu mu většinou jako první, nechávám to na něm(i když to ve mě hloda, ať mu napíšu, ale nechci být vtěrka). Nevím co si o tom myslet, tohle chování neznám a poslední měsíc si připadám jako malá pubertální holka i když už mám pubertu hodně dlouho za sebou. Jaký na jeho chování máte nazor? Mám se vůbec o něco snažit? City mu dávat najevo nechci.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Čičorečka
Závislačka 2667 příspěvků 09.08.19 08:37

Divný je, že si dva roky jen píšete. Bez jakékoli schůzky. Buď se sejděte, nebo se odmiluj. Zamilovala ses do virtuální osoby. To je prostě zvláštní.

cancerka
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 09.08.19 08:39

Mě by spíše zajímalo, jaká hádka, tedy o čem ta hádka byla, že jste kontakt přerušili? Nikdy jste se ani jeden nechtěli sejít osobně?

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 18056 příspěvků 09.08.19 08:39
@Anonymní píše:
Ahoj, předem se omlouvám pro někoho možná pubertální dotaz, ale jsem absolutně v koncích a asi potřebuju slyšet názor někoho nestranného.. Jsou to 2 roky co jsem si jen tak ze srandy dala na jedno fórum profil a sledovala reakce. Během 2 dnů mi přišla hromada zpráv od chlapů, ale všechny na jedno kopyto „Ahoj, jak se máš?“ Nebo „Ahoj, napíšeme si?“, a i uchylny zprávy.. Ale jedna zpráva byla napsána tak vtipně a byla jiná než ty ostatní, že jsem se rozhodla tomu člověku odepsat. Od té doby jsem si s ním psala prakticky v kuse, je neuvěřitelně chytrý, vtipný, jsme prostě naladěni na stejnou vlnu. Během těch 2 let jsme se stihli několikrát dost ošklivě pohádat, kontakt přerušili a on se sám od sebe vždy ozve a psaní opět pokračuje. Vždy mi psal jak jsem krásná ženská, mám nádherné oči atd. Už přes měsíc si zase píšeme a já zjistila, že jsem až po uši zamilovaná a myslím na něj kudy chodím. Nejhorší na tom všem je, že takový city jsem neměla nikdy k nikomu, nedávám mu to nějak najevo. On sám mi napsal, že mu nejsem lhostejná, cítí k mé osobě víc než kamarádství.. Ale z toho se poslední dobou ozve třeba v pondělí dopoledne, odpoledne už ne, v úterý ne a napíše zase až třeba ve středu, pak v pátek odpoledne, píšeme si do noci a víkend zase ignor. Nepíšu mu většinou jako první, nechávám to na něm(i když to ve mě hloda, ať mu napíšu, ale nechci být vtěrka). Nevím co si o tom myslet, tohle chování neznám a poslední měsíc si připadám jako malá pubertální holka i když už mám pubertu hodně dlouho za sebou. Jaký na jeho chování máte nazor? Mám se vůbec o něco snažit? City mu dávat najevo nechci.

Takže jste se nikdy nesešli? A dvakrát jste se stihli ošklivě pohádat? 8o Já bych teda chlapa, co si se mnou dva roky jen vypisuje, do života netahala. Možná jako náctku by mě bavilo si s někým jen psát, ale v dospělosti bych dotyčného raději chtěla vídat. Není ženatý?!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 08:43

Vlastní zkušenost: musíte se sejít, jinak nikdy nezjistíte, zdali si rozumíte i osobně. Ja si píšu s kamarádem od roku 2006. Ale studovali jsme spolu VŠ.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 08:43

Ženatý není, jsme oba mladí, ale zase ne puboši. Sejít jsme se chtěli, ale on má tak specifickou práci a pracovní dobu, že to nejde jen tak. A hádka byla právě kvůli té jeho práci. Bylo to z mé strany. Před 14 dny jsem nadhodila kafe, souhlasil a nadhodil 2 termíny, ale to jsem zase nemohla já.

fera21
Kecalka 331 příspěvků 09.08.19 08:44

Aha, takže on tě dva roky balí a ty předpokládám nic. Jestli se ti líbí, tak udělej první krok ty. Mimochodem víš, jakej je nejlepší způsob jak pro chlapa upoutat pozornost ženské? Nevšímat si jí, dělat netečnýho a lehce ji ignorovat. A teďka si to přeber s jeho chováním.

Premek_Orac
Kelišová 5450 příspěvků 09.08.19 08:54
@Anonymní píše:

Ahoj, jak se máš? :-)
Hele, jednoduchý. Je zadanej, nebo úplně jinej, než jak se snaží přes dopisování působit. Vidím to jako nejpravděpodobnější důvod.
Jinak stihnout se pohádat i při dopisování, to nic dobrýho nevěstí. Projektuješ si do něj svou ideální představu o chlapovi, ale chlapa dělají činy, né sladká slova.
Promiň, že jsem nemohl být optimističtější. Ale sám jsem jednou jako mlaďoch udělal chybu a přes maily jedné holce zlomil srdce a dodnes mě to tíží…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 08:54

Takhle jsem si psala s jedním téměř 5 let. Byl hodně zdaleka a náročnou práci. Skoro jsme se i mohli potkat někde na půli cesty, ale pár dní před tím to zrušil, že prý ho potřebují v práci. Bylo to divné, spíš jsem měla pocit, že se něčeho bál. Po dvou letech jsem vzdala jakékoli čekání, sice jsme si občas psali dál, ale naznala jsem, že na něco v tomto případě čekat nemá cenu. Psali jsme si tenkrát dost intenzivně a všude viděli nějaká znamení. Nechttěla jsem zabřednout ve virtuálním světě a nakonec jsem parntera potkala na táboře. Pokud se nesejdete, jenom tak píšete, tak to nemá cenu. Zkus něco nenápadně navrhnout a uvidíš.

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 18056 příspěvků 09.08.19 08:56
@Anonymní píše: Ženatý není, jsme oba mladí, ale zase ne puboši. Sejít jsme se chtěli, ale on má tak specifickou práci a pracovní dobu, že to nejde jen tak. A hádka byla právě kvůli té jeho práci. Bylo to z mé strany. Před 14 dny jsem nadhodila kafe, souhlasil a nadhodil 2 termíny, ale to jsem zase nemohla já.

Tak má ženskou. Jinak by si čas fakt udělal.

Uživatel je onlinewildcherry
Neúnavná pisatelka 18406 příspěvků 09.08.19 09:23

Ber to tak, ze za dva roky jste neudelali nic pro to, aby jste spolu sli ani na kafe, neobetovali tomu svuj cas, nevyvinuli vetsi aktivitu-peci.Jak by jste to delali pak? Jak by ten vztah vypasal? Najednou by vse slo a bylo zality sluncem? virtualni svet umi byt taky pekny, ale snadny…Neni nad tu romantiku, kdyz si pisete vrele vety a tvuj vyidealizovany si u toho prdne, poskrabe na riti a dlabe parek a ty ve vytahanym tricku bez sprchy pises, ze ti bylo smutno.To je vztah jak remen.Chce to zit a hledat si opravdovy vztah. Jestli o neho tak stojis a on o tobe, tak s tim neco udelejte ne? Jen bych se ale pripravila na moznost, ze k tomu nedojde a pokud ano, ze oba budete jini, nez si o sobe myslime pres net. A porad ve me neco evokuje pocit, ze ma normalni vztah s nevirtualni partnerkou.

cancerka
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 09.08.19 09:25
@wildcherry píše:
Ber to tak, ze za dva roky jste neudelali nic pro to, aby jste spolu sli ani na kafe, neobetovali tomu svuj cas, nevyvinuli vetsi aktivitu-peci.Jak by jste to delali pak? Jak by ten vztah vypasal? Najednou by vse slo a bylo zality sluncem? virtualni svet umi byt taky pekny, ale snadny…Neni nad tu romantiku, kdyz si pisete vrele vety a tvuj vyidealizovany si u toho prdne, poskrabe na riti a dlabe parek a ty ve vytahanym tricku bez sprchy pises, ze ti bylo smutno.To je vztah jak remen.Chce to zit a hledat si opravdovy vztah. Jestli o neho tak stojis a on o tobe, tak s tim neco udelejte ne? Jen bych se ale pripravila na moznost, ze k tomu nedojde a pokud ano, ze oba budete jini, nez si o sobe myslime pres net. A porad ve me neco evokuje pocit, ze ma normalni vztah s nevirtualni partnerkou.

dobře napsané :potlesk:

Kotatko03
Echt Kelišová 8846 příspěvků 09.08.19 09:30

A co osobní setkání? Takhle to podle mě nemá žádnou perspektivu

Origamia
Kecalka 319 příspěvků 09.08.19 09:39

Založila bych rodinu, postavila dům a zplodila s ním děti… virtuálně, třeba je na tohle dobrá prý hra Sims. Oba jste úplný mimoni, dva roky ztráta času a ani se nesejít :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 10:05
@Anonymní píše:

Kdysi jsem se poznala prima človíčka ve zlatých 90-sátkách:-) na erot. chatu fakt..byl tenkrát student na VŠ o 8 let mladší, sešli jsme, když byl ještě svobodný, krásný, chytrý chlap, oženil se má x děti a píšeme si stále sms i když už nyní úplně nevinné. Takže i z PC může vzniknout letité přátelství..

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama