Kamarádčina Rozlučka se svobodou

109
9.7.21 12:03

Kamarádčina Rozlučka se svobodou

Ahoj ahoj, potřebovala bych poradit, jelikož na svatbě jsem byla naposledy tak v 7 letech :mrgreen: :mrgreen: Kamarádčina svědkyně dělá rozlučku se svobodou. Koupila jí nějaký modrý podvazek a prý má každá nevěsta na svatbě mít něco nového, starého, modrého, půjčeného a darovaného. Další kamarádka nikdy na svatbě nebyla, takže jako přemýšlíme co jí vlastně koupit, co se tak dává? Nebo musí se něco vůbec dávat? Vůbec se v tom neorientuju, na rozlučce budu poprvé :zed:
Takže píšu sem, abyste mi prosím hodili nějakou inspiraci :mavam: Děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1999
9.7.21 12:05

Poukazku na spodni pradlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1194
9.7.21 12:16

Hele u nás je praxe taková, že rozlučku organizuje svědek a informuje ostatní členy. u 99% to bylo tak, že svědek zařídil, nakoupil, zorganizoval. Následně rozpočítal finance a vybral od každýho (kromě ženicha a nevěsty) peníze. Tak se té svědkyně zeptej, jaká je její představa - jestli máš něco kupovat sama nebo jestli má v plánu něco ona. JInak hodně záleží n atom, co má nevěsta ráda - lístky do kiny, divadla, láhev Prosseca, poukaz na oblečení, večeři,… nebo třeba knížku vašich společných vzpomínek a fotek.
A doporučuju odlišit rozlučku a svatbu. Jako dar ke svatbě byl dala rozhodně peníze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4622
9.7.21 12:32

Je to rozlučka se svobodou. Kup jí lascivní spodní prádlo, nebo flašku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19363
9.7.21 12:37
@Blondynka01 píše:
Ahoj ahoj, potřebovala bych poradit, jelikož na svatbě jsem byla naposledy tak v 7 letech :mrgreen: :mrgreen: Kamarádčina svědkyně dělá rozlučku se svobodou. Koupila jí nějaký modrý podvazek a prý má každá nevěsta na svatbě mít něco nového, starého, modrého, půjčeného a darovaného. Další kamarádka nikdy na svatbě nebyla, takže jako přemýšlíme co jí vlastně koupit, co se tak dává? Nebo musí se něco vůbec dávat? Vůbec se v tom neorientuju, na rozlučce budu poprvé :zed:
Takže píšu sem, abyste mi prosím hodili nějakou inspiraci :mavam: Děkuju

Nevěsta by neměla nic platit, takže klasika místo cetek peníze. Případně takovéj ten kufřík do manželství (sexy prádlo, váleček, kondom s příchutí, vtipná kniha, vtipná čokoláda).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
9.7.21 12:46

Jojo na svatbu určitě dávám peníze, jen jsem nevěděla co na tu rozlučku. takže spíš blbosti, než nějaký normální dar?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
309
9.7.21 12:50

Hlavně ne striptera :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2243
9.7.21 12:54

Dceři kamarádky na rozlučku připravily „bojovku“ - podle indicií hledala různá místa po městě a tam byla schovaná nějaká blbinka. Pak šli do baru. Mně se na tom líbilo, že jí připravily krásný den :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2243
9.7.21 12:55
@Blondynka01 píše:
Jojo na svatbu určitě dávám peníze, jen jsem nevěděla co na tu rozlučku. takže spíš blbosti, než nějaký normální dar?

Blbinky. Holky nechaly udělat trička Bude pr*del a pak už dostávala drobnůstky :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
9.7.21 12:57
@MaxBlack píše:
Hlavně ne striptera :P
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ten by se zrovna mě líbil :oops: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
9.7.21 12:58

U nás rozlučku organizuje se vším všudy svědkyně. I moje svědkyně ji organizovala, sešla se s ostatníma holkama, domluvily se co a jak, slozily se na dárky, vymyslely úkoly co musím splnit… Každá řekla svůj návrh a podle toho se jelo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
9.7.21 13:01
@jednoslunicko píše:
Dceři kamarádky na rozlučku připravily „bojovku“ - podle indicií hledala různá místa po městě a tam byla schovaná nějaká blbinka. Pak šli do baru. Mně se na tom líbilo, že jí připravily krásný den :-).

To je hezký :think: U ní to komplet zařizuje jen její svědkyně, jako program, takže vůbec nevím co má v plánu :lol: Ale tohle se mi hodně líbí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
309
9.7.21 13:07
@Blondynka01 píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ten by se zrovna mě líbil :oops: :mrgreen:

Jako představa dobrá, ale zažila jsem to 2× (jednou šlo teda o narozeniny) a dobře to nedopadlo ani jednou :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19363
9.7.21 13:14
@MaxBlack píše:
Jako představa dobrá, ale zažila jsem to 2× (jednou šlo teda o narozeniny) a dobře to nedopadlo ani jednou :dance:

Rozepíš se :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
9.7.21 13:16
@MaxBlack píše:
Jako představa dobrá, ale zažila jsem to 2× (jednou šlo teda o narozeniny) a dobře to nedopadlo ani jednou :dance:

No tak to mě zajímá :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat