Kamarádi s výhodami ? 17 a 14 let

Anonymní
12.2.21 20:57

Kamarádi s výhodami ? 17 a 14 let

Omlouvám se že tady píšu když ještě nejsem plnoletá (je mi 15 )ale chci se zeptat co na to říkáte? Mám kamarádku které je 14 a ona má kamaráda kterýmu je 17 a ten se ji zeptal jestli nechcou být kamarádi s výhodami (rekl ji to jak si psali ale neřekl presne co jen objimani kolem pasu…). Myslíte že se může stát něco víc nebo co na to říkáte vy? Promiňte že je to anonymní

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20669
12.2.21 21:08

Tak pokud bude víc bude to trestsný čin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9952
12.2.21 21:11

Toto je nezákonné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5357
12.2.21 21:18

Dělá si z ní srandu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16925
12.2.21 21:52

Kamarádi s výhodamu znamená že s ní chce mít sex, ale ona o tom nesmí nikomu říkat a nesmí po něm nic chtít.

To co chce dotyčný udělat je trestné a dotyčné to navíc ublíží protože ve čtrnácti fakt nikdo není připravený na to aby jen tak s někým souložil a neměl přitom žádné další vazby.

Nejrozumnější co dotyčná může udělat je říct to rodičům a toho mistra (a doufám že je mu skutečně 17 a není to ještě starší predátor) zablokovat na všech kanálech.

Ne - nemá ji rád, není do ní zamilovaná a pokud něco takového říká, tak normálně lže. to kreténi dělají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
9338
12.2.21 21:54

I kdyby si teda počkal do patnáctých narozenin, ona by byla pěkně pitomá, kdyby mu na to přostoupila.

Kamarádi s výhodami totiž v překladu znamená „rád si zapíchám a ty jsi tak zoufalá (či blbá), že mi dáš zadara“. Pěkně si to chlapec vymyslel, i do líbivých slov to zaobalil…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1093
12.2.21 22:02
@SAJ píše:
I kdyby si teda počkal do patnáctých narozenin, ona by byla pěkně pitomá, kdyby mu na to přostoupila.Kamarádi s výhodami totiž v překladu znamená „rád si zapíchám a ty jsi tak zoufalá (či blbá), že mi dáš zadara“. Pěkně si to chlapec vymyslel, i do líbivých slov to zaobalil…

Naproste presne :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1093
12.2.21 22:06
@Ou píše:
Kamarádi s výhodamu znamená že s ní chce mít sex, ale ona o tom nesmí nikomu říkat a nesmí po něm nic chtít.Ne - nemá ji rád, není do ní zamilovaná a pokud něco takového říká, tak normálně lže. to kreténi dělají.

Pominu ted ten vek, tady by slo o trestny cin.

Ale bez ohledu na vek, proc to ti „kreteni“ delaji?

Odpoved je jednoducha… protoze to vede k uspechu. Sorry, ale chybu bych hledal jinde nez u tech „kretenu“… ti jsou spokojeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6196
12.2.21 22:37

Člověk by měl dělat věci kterým rozumý, kamarádka neví o čem je řeč, kluk jen dělá zajímavýho, ale jistě těch kamaradek z výhodama zatím moc neměl, kdoví jestli vubec.. Ať se raci venujou online výuce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
236
12.2.21 22:54
@SAJ píše:
I kdyby si teda počkal do patnáctých narozenin, ona by byla pěkně pitomá, kdyby mu na to přostoupila.Kamarádi s výhodami totiž v překladu znamená „rád si zapíchám a ty jsi tak zoufalá (či blbá), že mi dáš zadara“. Pěkně si to chlapec vymyslel, i do líbivých slov to zaobalil…

Kamarádka bez výhod je zase povinna se o chlapce postarat, co se týče jídla a ůklidu…jinak by byl on pitomec, kdyby s takovou slípkou ztrácel čas a píchal jí zadarmo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.2.21 23:10

No, já jsem holka a kdysi v mých 17 jsem „píchala“ se 14 letým kamarádem, na to byste řekli co?

• Citovat
  • Nahlásit
SAJ
9338
12.2.21 23:15
@ovichus píše:
Kamarádka bez výhod je zase povinna se o chlapce postarat, co se týče jídla a ůklidu…jinak by byl on pitomec, kdyby s takovou slípkou ztrácel čas a píchal jí zadarmo…

Vtip je v tom, že s ním cloumají hormony podstatě víc než s ní. Nabídka a poptávka, víme? Proto hoši bez potřebných kvali musí oblbovat slabé kusy…

V ideálním případě se totiž do hry vkládá láska - ale na to potřebuje sameček alespoň nějaké kvality, mladé holky se pod jejím vlivem dávají rády a dobrovolně… Jak je bez kvalit, nemá co nabídnout - a musí cílit co nejníž.

Bez lásky je to silně jednostranná záležitost - pro ty holky pochopitelně značně nevýhodná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.2.21 05:52

Třeba chce, aby za něj dělala domácí úkoly :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4262
13.2.21 06:36
@Alušáček píše: Člověk by měl dělat věci kterým rozumý, kamarádka neví o čem je řeč, kluk jen dělá zajímavýho, ale jistě těch kamaradek z výhodama zatím moc neměl, kdoví jestli vubec.. Ať se raci venujou online výuce.

Tobě ovšem doporučuji to samé. Hlavně český jazyk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
764
13.2.21 07:14

Ve 14 muze byt jeji jedina vyhoda, ze ji koupi zmrzlinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat