Kamarádka a bývalý přítel

Anonymní
24.11.19 11:41

Kamaradka a byvaly pritel

Zdravim, chtela bych se zeptat na vas nazor. S byvalym pritelem jsme spolu byli sest let. Jelikoz se posledni dva roky ke me choval spise jak k spolubydlici nez k pritelkyni, rozesla jsem se s nim. Brzy pote jsem si nasla soucasneho pritele a otehotnela. Od rozchodu je to prave rok a pul dlouho. Prave se mi priznala dost blizka kamaradka, ze pred rokem se opili a vyspali se spolu. Uz mam sice jiny zivot a nedelam si na byvaleho naroky, ale priznam se, ze jsem byla trochu zaskocena. Myslim si, ze byvali jsou proste pro dobre kamarady tabu. Kor tak,, brzy,, po rozchodu. A ze v tom byl alkohol? Myslim ze je to akorat zasterka, jak to,, zlegalizovat a omluvit,,. S nema to nejak resit uz nechci, jak jsem psala, jsem uz nekde jinde a jsem stastna, pouze me zajima, jak byste reagovali vy, nebo co byste si o tom mysleli :) dekuji

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

18133
24.11.19 11:44

Jaký tabu proboha? Nebyli jste spolu, nechapu problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11431
24.11.19 11:47

No ty sis po rozchodu brzy našla přítele taky, ne? A oni se spolu vyspali půl roku potom, co jste se rozešli. Takže já v tom problém nevidím…Bývalí nejsou pro kamarádky tabu, protože to by za chvíli nikdo nezbyl a nebylo by s kým :mrgreen: ty s ním nejsi, tak snad může spát s kým chce, ne? A jen proto, že s někým kamarádíš, tak oni nemůžou spolu spát nebo mít vztah? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
155
24.11.19 11:48

Proč by to jako měl být problém?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.11.19 11:55

No, já měla nejlepší kamarádku, několik let, rozešla se s klukem a já se s ním po nějaké době opila a vyspala, sex naprosto strašný, krátký, tak nějak uprostřed jsme oba usnuli. Já blbka jí to tehdy řekla a už se mnou nikdy nepromluvila. Přestože spolu už nebyli, tak stejně… pro mě ponaučení, že toto se fakt nedělá. Už je to víc než 20 let, pořád to považuji za chybu.
Neměla to dělat, neměla ti to říkat.

• Nahlásit
  • Citovat
2737
24.11.19 11:55

Vy jste souložila s jiným dávno předtím, než on se vyspal s tou kamarádkou. Nejste trochu moc nafrněná? Dva cizí dospělí lidi si můžou dělat co chtějí a vám do toho je úplný prd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2156
24.11.19 11:57

@Runina já teda nevím, ale problém v tom vidím, respektive zklamaná bych asi byla, já teda s ex kamarádek do postele neskáču, přijde mi to divný, ale dneska je vše povrchní a slovo kamarádka už nemá žádný význam..jako žádná tragedie to neni, ale chápu, že ji to zaskočilo a cítí zklamání..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13236
24.11.19 11:59

@Cenarius Souhlasím, že si dospělí lidé mohou dělat, co chtějí. Ale cizí tedy nejsou. Je to kamarádka a ex. Na tyhle vztahy má žaludek jen někdo. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3543
24.11.19 12:01

Oni ale nepotřebujou nic legalizovat ani omlouvat, nic špatnýho neprovedli :nevim: Taky sdílím jednoho ex s kamarádkou :lol: Nebavíme se o tom, já vím, že se to stalo, ona ví, že to vím, ale nějak to nepovažujeme za nutné téma k hovoru nebo analýze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1766
24.11.19 12:12

Jsi jinde a šťastná, ale zakládáš o tom diskuzi. :mrgreen: hele a kdyby náhodou zjistili, že si hodně rozumí a hodí se k sobě… To by spolu nesměli být, protože on je tvůj ex a ona tvoje kamarádka? Nebo by potřebovali tvoje svolení? Vážně si můžou dělat, co chtějí… ;) takže co bych dělala já? Nic…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
942
24.11.19 12:30

Moje kamarádka se také vyspala s mým ex. Bylo to sice déle po rozchodu než půl roku, na druhou stranu všichni jsme se pořád potákávali a potkáváme v jedné společnosti kamarádů a s tím ex jsem zůstala dodnes ve velmi dobrém přátelském vztahu. Pak se mi to nějak doneslo (ona se tím mě tedy nechlubila) a víš co… bylo mi to jedno ;) A to jsem v té době byla single, žádnou lásku jsem neměla. Je to bývalý a je jeho věc, co dělá. I té kamarádky. Pokud by se do sebe spolu zamilovali a začali spolu chodit, tak tobě by to nějak vadilo? Ty bys jim to nepřála? Když sama jsi po rozchodu krátce našla někoho, s kým máš rodinu… Tak se spolu vyspali. no bóže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7531
24.11.19 12:36

Hodnotit to nebudu, jen pokud máš potřebu to řešit, jinde fakt nejsi ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.19 12:50

Ať si každej dělá co chce. Ale chlapa po kámošce bych tedy fakt nechtěla. Ani na jednorázový sex.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23259
24.11.19 12:56

Já kdysi chodila s klukem, kterého si později (asi za 15 let) vzala má nejlepší kamarádka.
Nevadí mi to. Jezdili jsme i na společné dovolené, nežárlíme na sebe.
Nevím, proč to řešíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.11.19 13:04

Mě se to stalo taky a bylo mi to jedno. Vadilo mi akorát, že mi lhala ona. Se mnou se bavila o tom co a jak a tomu psychpatovi vyprávěla kde bydlím, co dělám a podobně. Jinak je mě fuk kdo s kym spí když už se mě to netýká, ať maj spolu třeba 20 dětí, ale ať mi nikdo dětinsky nelže.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama